Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tehetnék, hogy végre megjöjjön a menstruációm? fórum

Mit tehetnék, hogy végre megjöjjön a menstruációm? (tudásbázis kérdés)


2021. nov. 25. 11:22
Ja, csak a gyógyszer amit nem szeretnék.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2021. nov. 25. 11:22
Köszi
2021. nov. 25. 08:21
Szerintem erre sajnos nincs semmilyen praktika.
5. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 07:25
Sajnállak, ez így eléggé szenvedős.Jobbulj és minden jót:))
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2021. nov. 25. 07:12
Tuuuudom, de hátha több a semminél. Nincs kádunk cssk zuhany, ezért is próbáltam a meleg vizes palackot a hasra, hátha az jó, de ma reggel is csak verezgetek de ez inkább a semmi mint a valami kategória.
3. libikóka (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 07:09
A házi praktikák ,,,a vagy bejön vagy nem ,kategória:))Próbáltad már a meleg fürdőt?
2021. nov. 25. 00:07
Amúgy betétet használok, nem tamponozok csak mikor néha meglesem, hogy van-e már valami vagy nincs.
2021. nov. 25. 00:04

Sziasztok!

Mindig hosszabb ciklusaim voltak, 30-31,nagyon max 32 naposak. Nincs PCOS-em, ez vizsgálták, mert meddőségi klinikára járunk (most pihi időszak van, februárban indul az újabb lombik) így minden ilyet kizártak.

Viszont már másfél éve járunk oda és kaptam elég sok hormont. Arra gondolok, hogy ezek kavartak be a ciklusomba, plusz a Pfizert is megkaptam és arról is hallottam, hogy sokaknál bekevert a ciklusba.

Most úgy vagyok, hogy 35,38,42,47 napos ciklusaim vannak, aztán mindig normálisan megjön.

Múlt hónapban 29.nap jött meg, most meg a 38.napon tartok és 3 napja éjjelente iszonyatosan görcsöl a hasam, van némi "maszatolás" hébe hóba ebben a 3 napban, de inkább semminek mondanám, mint valaminek. A melleim nagyon fájnak, a fejem tiszta pattanás, szóval gyanítom lassan már meg fog jönni, de mikor éjjel ezekre a görcsökre ébredek és (így szokott amúgy megjönni, hogy erős görcs és elönt a vér) kimegyek mosdóba és semmi, akkor az picit már idegtépő.

Az esetem kiírásának a lényege az lenne, hogy nincs valami praktika (gyógyteák kilőve, mindet próbáltam, nem hatott, orgazmus nem hat, melegvizes palack ami még jó állítólag a leválás megindulásában nem ért semmit, gyógyszert meg nem szeretnék szedni emiatt) ami nektek bevált, valami házi dolog ami működött tényleg és meghozta a menzeszt? Mert már nagyon unom, hogy fáj fáj, de meg nem jön csak olyankor olykor 3 napja nagy ritkán egy kis vér látszik a tampon hegyén ha teszek fel, hogy lássam, hol tart a dolog.

Köszönöm, ha valami hasznosat tudtok mondani, mert a meddőségiben a dokik csak annyit mondanak erre, hogy amiket kaptam eddig hormonok, azok okozhatják, ne foglalkozzak vele 🤦‍♀️.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook