Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan legyen végre vége a hetek óta tartó menstruációnak? fórum

Hogyan legyen végre vége a hetek óta tartó menstruációnak? (tudásbázis kérdés)


9. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Juli777)
2023. febr. 27. 22:44
Ügyes vagy. Csak így tovább. Viszont a mostani problémával menj orvoshoz. Adnak rá cseppet ami elmulasztja.
8. Juli777 (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
2023. febr. 27. 10:54
Persze, a fogyás megy fél éve pont azért, mert a lelki dolgok akkor oldódtak meg és támogató párt találtam. Jelenleg 125 kg vagyok :)
2023. febr. 27. 09:11

Nekem eleve nem tetszik, hogy a nőgyógyász fogamzásgatlóval akarta kezelni a rendszertelen vérzést, ahelyett, hogy az okokat kereste volna. Pláne úgy, hogy ismert, gyógyszerrel kezelt endokrinológiai betegségeid is vannak.


Szóval orvos (nőgyógyász, endokrinológus) és addig menj, amíg valaki rendesen kivizsgál.

6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Juli777)
2023. febr. 27. 08:15
De most van panaszod megint, úgyhogy menj orvoshoz. Fogynod is sikerült? Olvass utána a teljes értékű növényi étrendnek, sokunkkal csodát tett. Lelki oldal kezelve van? Érdemes lenne ezen a vonalon is elindulnod, ez a súly azért nagyon sok. Szüleid, családod támogató? Hogy állnak az állapotodhoz?
5. Juli777 (válaszként erre: 4. - Timycat)
2023. febr. 26. 11:48
Voltam már ő azt mondta normális még októberben.. utána a nőgyógyász szerint már nem volt az ezért kaptam a gyógyszert :( egyébként az IR, Pajzsmirigy alulműködést és Pcos-t is az Endokrinológus állapította meg.
4. timycat (válaszként erre: 1. - Juli777)
2023. febr. 26. 11:42
Endokrinológus esetleg?
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Juli777)
2023. febr. 26. 11:39

Sajnálom,de hidd el nem vagy csődtömeg! Nem irányìthatod a tested.

Nekem pl sosem állt be.

Hiába nem vagyok már 20 èves,hiába szültem...

Viszont pont a 17. születésnapomon kellett befeküdnöm a kórházba,mert nekem sem múlt el.

Semmi komoly bajom nem volt. Teljes vashiány okozta.

Kaptam rá gyógyszert.

2. Ancsika81 (válaszként erre: 1. - Juli777)
2023. febr. 26. 11:31

Kedves FI.


Mindenféleképpen fordulj orvoshoz!

Addig menj, amíg nem találod meg a legjobbat!

Tudom, könnyű mondani...

Ne feledd!

Egy tested van!

Egy egészséged van!



Nem tudom, hol laksz...

Nekem nagyon jó nőgyógyászom van..


Nem vagy csődtömeg!


Fel a fejjel!

2023. febr. 26. 11:22

Sziasztok!


18 éves vagyok, 2 éve diagnosztizáltak nálam Pcos-t, IR-t és pajzsmirigy alulműködést. Szedek Letroxot és Merckformint már több mint egy éve ezzel nem volt baj. Annak idején azért mentem orvoshoz, mert 153 kg voltam sőt folyamatosan híztam bármit csináltam és emellett nem menstruáltam.


Tavaly júliusban megjött végre a menstruációm a már fél éve szedett tabletták és az életmódváltás hatására, de azóta extrém módon menstruálok folyamatosan. Eleinte 10-12 napos vérzéseim voltak aztán el sem akart múlni. Januárban voltam gyereknőgyógyásznál (még 17 voltam és nem élek egyelőre nemi életet) aki írt fel 30 db-os Proverát, amit 15 napig reggel és este szedtem, ettől elmúlt szerencsére a vérzésem, majd miután abba hagytam rá 4 napra meg is jött. Azt az instrukciót kaptam, hogy a vérzés első napján kezdjem el szedni a Cypromix nevű fogamzásgátló tablettát, amit meg is tettem. Ez most lesz kedden 2 hete és folyamatosan vérzek. Valakinek van ezzel valami tapasztalata vagy szimplán bármi tanácsa mert már 0-24 sírhatnékom van ettől az egésztől és egy két lábon járó csődtömegnek érzem magam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook