Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állandóan afta van a számban. Mit tehetnék, hogy végre ne kínozzon? fórum

Állandóan afta van a számban. Mit tehetnék, hogy végre ne kínozzon? (tudásbázis kérdés)

ápr. 16. 12:24
Nekem akkor volt rendszeresen, amikor általánosban üzemi konyhán ebédeltem. Egyszer láttam hogyan "mosogatnak", utána nem volt több kérdésem.
ápr. 16. 12:19

Ajánlom az Aloe Vera fogkrémet amit aktív üzletkolléganővel

tudsz beszerezni--ugyanott sok egészségmegőrzésre alkalmas terméket tudsz találni az egész család részére.Mindent az egészséges életmódért.Üdv.

ápr. 15. 02:47

Általában legyengült immunrendszer okozza, ahogy a herpeszt is.

Ajánlom rá a Herbária - cserszömörcés szájvízzel való öblögetést, 3 nap alatt nyoma sem lesz.

Illetve nyilván immunrendszer erősítést sporttal, étkezéssel, sok vitaminnal.

4. soyle74 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 13. 19:37
Nekem a propolisz csepp vált be a legjobban afták ellen, de jónak bizonyult még az aloe vera folyékony gél és az ezüst kolloid oldat is. De az utóbbival csak óvatosan, nem ajánlatos rendszeresen használni.
ápr. 13. 19:10

Ez sajnos engem is kínoz rengetegszer.

Legyengült immunrendszer,stressz.

Nekem mondjuk meg nem határozott bélgyulladásaim vannak.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 13. 18:41
6. oldal körül ott a fórum,meg több is van.
ápr. 13. 18:28
s.o.s állandóan afta van a számban. Mit tehetnék, hogy végre ne kínozzon?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook