Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetek, ha már az elején "elrontottam"? Férfi-nő barátság fórum

Mit tehetek, ha már az elején "elrontottam"? Férfi-nő barátság (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2015. febr. 13. 09:02
Még annyit a pasiról, hogy nem éppen az az érzelgős típus... Van olyan barátja (férfi), akivel kb 1 évben egyszer találkozik...
2015. febr. 13. 09:00
Nincs közöttünk szexuális kapcsolat és felfogtam, hogy ebből párkapcsolat nem lesz. De tényleg szükségem van a barátságára, a véleményére, a meglátásaira... Szóval azt kérném, hogy ne "oktassatok ki" ezzel kapcsolatban, inkább "ötleteljünk" egy kicsit! Előre is köszönöm!
8. 8122eadc5b (válaszként erre: 6. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 08:51
Szexuális kapcsolat is van köztetek?
7. 5674644b5d (válaszként erre: 6. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 08:50

Ez nem barátság részedről, hanem kőkemény belehabarodás. Ezzel csak annyi a a gond, hogy annyira koncentrálsz rá, hogy ezzel párhuzamosan az esélyét is elszalasztod egy normális kapcsolatnak. Konkrétan te most futsz egy férfi után. Ha ő igazán szeretne barátkozni, akkor tenne érte, de nem akar. Vedd észre!


Én hátrálnék inkább ebből, hisz sok jóra nem számíthatsz, ezt te is tudod, épp leírtad ...

2015. febr. 13. 08:43

Kicsit bővebben Róla: közel jár az 50-hez(kb. 35-nek néz ki, de komolyan), magas, izmos, okos, kedves, udvarias... és olyan "Casanova -típus..." Van két felnőtt fia, elvált, most együtt van egy Vele egyidős nővel, akinek szintén van két felnőtt gyereke, közös nincs. Bejövök Neki, de normális kapcsolatot nem akar(t) tőlem, azt mondta, hogy már "megszokta" ezt a nőt... ráadásul gondolom, kényelmes így Neki, valószínűleg a nő elnézi a sorozatos félrelépéseit... De végül is tök mindegy, nagyon úgy fest, hogy számomra marad a barátság - még ha belepusztulok is... Ahhoz ugyanis túl értékes számomra a barátsága, hogy elveszítsem... Mert a nőügyeit leszámítva az egyik legnormálisabb, legokosabb, legintelligensebb ember, akivel valaha találkoztam... A titkaim teljes biztonságban vannak Nála, mindenféle témáról lehet Vele beszélni, akkor sem piszkál, ha valami hülyeséget csinálok - csak akkor mond véleményt is, ha kifejezetten megkérem rá... - szóval valami elképesztő az ürge... :) Egy dolgot leszámítva... A beszélgetéseket/találkozásokat szinte száz százalékig én kezdeményezem... és lehet, hogy hülyeség, de nekem ez rosszul esik, és szeretnék valahogyan változtatni ezen a helyzeten... Ehhez kellene a segítség, ehhez kellene egy kis "férfiagy...2 :) Nem akarom nyaggatni, nem akarok prédikálni Neki, nem akarom "kikövetelni" a kölcsönösséget, valami más módszer kellene...

Tudom, hogy egy kicsit "hülye" helyzet/téma, de remélem, hogy tud segíteni valaki... mert én már nem tudom, mit tehetnék... :(((

2015. febr. 13. 08:38

nem szabad a férfiakat nagyon elkényeztetni. várd meg mig ő keres meg téged,és legyél egy kicsit határozatlan,és ne örülj neki annyira.


férfiak észreveszik,ha gyenge vagy,és kihasználják a lehetőséget!

4. globus (válaszként erre: 1. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 08:38

Mi az, hogy "annyira biztos a dolgában?" Miben biztos?

Barátságnál nem kell biztosítanunk, hogy mennyire odavagyunk egymásért.

Valószínűleg te kicsit többet szeretnél, férfi pedig két lábbal áll a realitások talaján.

3. pieta4 (válaszként erre: 1. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 08:34

Tartja a távolságot.

Nem mindenki hisz a férfi-nő barátságban. Biztos, hogy Te barátnak tekinted?

2015. febr. 13. 08:31
Ne keresd, ha fontos neki a barátságotok, akkor majd keres ő, ha nem akkor meg mindegy. Persze ezt nem könnyű megállni.
2015. febr. 13. 08:30
A legjobb barátom egy nálam közel 20 évvel idősebb pasi. Lassan egy éve tart ez a barátság, nagyon jó fej, tanácsokat ad, bohóckodunk stb. De sajnos a találkozást, beszélgetést szinte mindig én kezdeményezem... Szerintem "készpénznek vesz", úgy gondolja, hogy úgyis keresni fogom... Valószínűleg az elején elhibáztam, mert eleve én kezdeményeztem a barátságot és elég hamar kimutattam, hogy mennyire megkedveltem... Mit tehetnék azért, hogy változzon ez a helyzet egy kicsit és ne legyen már annyira biztos a dolgában????
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook