Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetek, ha már az elején "elrontottam"? Férfi-nő barátság fórum

Mit tehetek, ha már az elején "elrontottam"? Férfi-nő barátság (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
40. gribedli*** (válaszként erre: 38. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 14:11

Még mindig nem értem, miért akarsz kicsikarni egy kis kölcsönösséget? Nem lehet erőltetni az érzelmeket, ha nincs, nincs. Nála nincs. És neked meg miért fontos, mire pályázol? Igen, úgy néz ki, hogy futsz utána, ha ezt cikinek tartod, mostmár késő kijavítani, már ciki lettél azok előtt, akik ezt annak tartják vagyis magad előtt mert ő még mindig nem keres. Legyél már tisztában vele, hogy többet élt mint te, több tapasztalata van neki a nőkkel kapcsolatban mint neked a férfiakkal kapcsolatban, szóval hiába is szeretnél úgy kimászni ebből mintha te ereszkedtél volna le hozzá, az eddigiekkel már elcseszted, ennyi. És erre is mondom, hogy egy kicsit borderline vagy mert azt sem tudod, mit akarsz valójában.


Szerintem (csak az én véleményem) nem ciki, ha egy nő kezdeményez. De az igen, ha okosabbnak képzeli magát egy ilyen pasinál, mert különböző taktikákkal rá szeretné venni, hogy udvaroljon többet, jobban! Ezt akartad hallani? Az is lehet, hogy nincs rendben a prosztatája és nem keres stabil kapcsolatokat, csak olyanokat, ahol időnként van randi és csak addig amíg tart a bogyesz hatása. Ha ez a szitu, nos, elvesztél, nem és nem fog téged keresni ezután sem többet, mert ő már tisztázta, hogy a felesével marad és kóbordugogat. Ez ellen semmilyen taktika nincs, az ilyen palik extrém hűvösek lesznek ha arra kerül a sor, hogy be szeretnéd keríteni. Keress másik barátot, talán kifogsz egyet, akivel ezt eljátszhatod sikeresen!

39. BESTia ☺ (válaszként erre: 38. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 14:04

Bizony. A barátok - többek között - azért barátok, mert elfogadjuk a másikat olyannak, amilyen.


A/egy kapcsolatban esnek sokan abba a hibába, hogy a másikat szeretnék megváltoztatni. úgysem fog menni.

2015. febr. 13. 13:52

Én is "cenzúrázva" mondok el Neki dolgokat... Elég nehéz eset a másik pasi és azzal kapcsolatban kérek tanácsot Tőle, nyilván nem szex-témában azért... :)

Nyilván kevesebbet kellene beszélnem a másik pasiról... Ez az egyik "tanulság..." De még mindig nem tudom, hogyan érjek el egy kis kölcsönösséget Nála... Mostanában egy ideje nem kerestem, de vészesen közeledik a névnapja.... És egyébként is nehezen bírom ezt az önkéntes "megvonást..." Lehet, hogy el kellene fogadnom Őt ilyennek és örülni annak, hogy találtam egy biztalmas (kicsit makacs, önfejű, nem éppen érzelgős) jó barátot?

37. gribedli*** (válaszként erre: 34. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 13:52
Talán csak szeretnéd úgy érezni, hogy te egy jobb pozícióban vagy mint a felesége, akinek a háta mögött nőügyei voltak, most egy kicsit revansot veszel rajta mert a pasi már tisztázta az elején, hogy nem hagyja ott. Addig szeretnéd váratni és jelen lenni az életben, míg úgy fog megkettyinteni, hogy már ne csak egy strigula legyél, de sajnos az ilyen pasik ahogy viszonyulnak a többi nőhöz, úgy fognak viszonyulni hozzád is. Amúgy meg miből gondolod, hogy nincs neki még rajtad kívül másik 5 ilyen barátnője, akik csak ugyanúgy futnak utána, még nem feküdtek le vele és azt gondolják, hogy bezzeg, az ő társaságukban milyen jól érzi magát meg milyen jó vele beszélgetni?
36. unom (válaszként erre: 34. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 13:48

taktikázva akarsz barátot szerezni?

Szerintem te azt szeretnéd, ha futna utánad, jót tenne a hiúságodnak. Ha nem keres akkor azért, mert nincs szüksége rád, elég érdekes sem vagy, ezen taktika nem fog változtatni.

35. gribedli*** (válaszként erre: 27. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 13:44

Ha szerelmes lennék egy férfibe, nem tudnám ezt megosztani egy másik férfival úgy, hogy kitálaljam azokat a titkokat, amik az első férfival való kapcsolatomban vannak, pláne ehhez tanácsot kérni. Ez olyan indiszkréció, hogy még női barátaimnak is csak cenzúrázva mondom el és mondjuk nem olyan részleteket, amik érdekessé tehetik számukra is a szerelmemet. Egy férfinak meg azért nem merném elmondani, mert csak. Mert nem korrekt a másikkal szemben. De apámnak (cenzúrázva) el merném mondani, csak hát apám az apám, nem pedig egy barát.


Én kis borderline szindrómát szimatolok nálad, pedig nem vagyok pszichomókus:)

2015. febr. 13. 13:40

Az már nekem is megfordult a fejemben, hogy néha unja, amikor pl. a másik pasiról beszélek... És tényleg olyan típus, hogy nem igazán mutatja ki az érzelmeit,alapból nem annyira "csevegős" típus - szerinte pl. telefonon is 3 perc alatt meg lehet beszélni a legfontosabb dolgookat... :) Mondjuk egy ideje velem nem 3 percig beszél telefonon. :)

És azt elismerem, hogy ez egy kicsit "taktika", de nem azért, hogy megszerezzem magamnak. A barátságát szeretném, azt viszont nagyon...

2015. febr. 13. 13:36
Zarahell, nem neked szól, csak a tiedre ment:)
32. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Zarahell)
2015. febr. 13. 13:34
Lehet, hogy azért kerül mert néha untatod. Bocs, nem rosszindulatból írom de végülis a leírtakból nekem úgy tűnik
31. gribedli*** (válaszként erre: 6. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 13:30
Ha szüksége lenne a társaságodra többször mint ahànyszor te keresed őt, akkor kezdeményezne hiszen a nőügyeiben nyilván aktívabb. Ebből nekem csak az jön le, hogy meghallgat udvariasságból és tanácsot ad, de neki nincs szüksége tőled semmi többre mint amennyit eleve adsz (keresed, stb)
30. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 13:23
Szerintem ez nem barátság hanem egy barátságnak ÁLCÁZOTT taktika, hogy megszerezd őt de komolyabban, ne csak nőügy legyél.
2015. febr. 13. 11:01
Bejövök Neki és "meg is kettyintett" volna, de nem mentem bele... Ez a kérdés le van zárva részemről... A barátság-része érdekel! És annyira jó lenne egy pici kölcsönösség... Csak annyi, hogy néha napján Ő is kezdeményezze a talákozást/beszélgetést... Mert így egy kicsit (nagyon) olyan, mintha "futnék" utána... Nagyon aranyos, ha felhívom, hogy talákozzunk jön... hallgatja a hülyeségeimet, tanácsokat ad, kedves, türelmes... De nekem tényleg "fáj" egy kicsit ez az egyoldalúság.... :(
28. 3a5c305959 (válaszként erre: 9. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 10:42
Hu ez inkabb tipikus apa-komplexusnak hanzik a részedről. Nem hiszem hogy bejonnel neki mert ahogy irod vannak nougyei. Miert eppen teged ne kettyintene meg ha annyira bejonnel neki? Annyit rontottal el az elejen hogy mikor kiderult hogy nem akar toled semmit akkor nem hagytad a fenebe az egeszet. Ehelyett erolkodsz itt a "legjobb barat"-oddal akit gyakorlatilag az sem erdekel hogy elsz-e vagy meghaltal. Keress magadnak inkabb igazi barátokat m!
2015. febr. 13. 09:56

Nem sértődtam meg... :) Csak meló közben nehéz úgy írogatni, hogy értelme is legyen...

És igen, egy kicsit apapótlékot keresek...

Biztos, hogy szerelmes vagyok valaki másba.

26. 5674644b5d (válaszként erre: 23. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 09:38

Én ezt nem értem, egy előző hozzászólásban ezt írtad:

"De végül is tök mindegy, nagyon úgy fest, hogy számomra marad a barátság - még ha belepusztulok is.."

Ezt úgy értelmezem, hogy iránta érzel többet ...


Zavaros ez az egész és tipikusan, az a fórum ez is ahol az indító csak azokat a hozzászólásokat veszi figyelembe, ami neki is tetszik minden mást jobb esetben nem vesz figyelembe, rosszabb esetben megsértődik rajta :)


Azért kívánom, hogy találd meg a megoldást a problémáidra.

25. BESTia ☺ (válaszként erre: 23. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 09:31
Biztos, hogy szerelmes vagy másba, nem csak a szerelem gondolatába estél bele? Gondold át.
24. 8122eadc5b (válaszként erre: 23. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 09:29
Nem valami apa pótlékot keresel?
2015. febr. 13. 09:27
Ez jó kérdés... mert nem csak a barátsága fontos, hanem Ő maga is... Viszont szerelmes valaki másba vagyok és ezt Ő is tudja...
22. pieta4
2015. febr. 13. 09:21

Virtuális nő-férfi barátság működőképes. Sőt az a barátság is, amibe belefér a nem gyakran való találkozás.

De Te nagyon szoros kapcsolattartást szeretnél, ami jelen formában nem működhet.

21. 5674644b5d (válaszként erre: 9. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 09:19

Nem tudom milyen ötletelést vársz tőlünk? Ha elég fontos lennél neki bárhogy is, akár barátként akkor keresne.

Vagy elfogadod, hogy ilyen vagy tovább lépsz. Ilyesmire nem kényszeríthetsz senkit tök mindegy hogy taktikázol, de már az rég rossz ha taktikáznod kell.

20. pieta4
2015. febr. 13. 09:17
Tudatosan tartja távol magát, mert tudja, hogy tetszik Neked.
19. Tavirózsa :) (válaszként erre: 6. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 09:15

Rosszul esik, mert te bármennyire is belemagyarázod, akkor sem barátként tekintesz rá!

Ne keresd és ennyi.

18. andi6020 (válaszként erre: 9. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 09:13
Mit ötleteljünk? Ez így nem barátság, hogy te mindenképp meg akarod tartani őt valamilyen formában.
17. Zarahell (válaszként erre: 12. - Zarahell)
2015. febr. 13. 09:13

És mi kölcsönösen kerestük egymást, én nagyon sokat besegítettem neki az üzletében, és ő is segített sok dologban. A barátság ez...


Ha tudomásomra jutott volna, hogy szerelmes belém, valószínű én is kerültem volna...

16. andi6020 (válaszként erre: 1. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 09:12
Lám-lám a férfi-női barátság esetedben sem működik, itt pont te vagy, aki többet akar..
15. 8122eadc5b (válaszként erre: 9. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 09:12

Nem akartalak kioktatni, csak nem értettem, hogy mi a tiszta kép.

Mi ötletelhetünk, de ez úgyis a pasin fog múlni, felesleges bárminemű taktika.


Azt szokták mondani, hogy akkor jó egy barátság, ha önzetlen, ne várj viszonzást, elismerést, mert akkor már nem az.Annyit adj, amit jó szívvel teszel.

2015. febr. 13. 09:11
Már csak azt nem tudom, hogy mi lenne az... Szeret velem lenni, beszélgetni, képes betegen is eljönni a talákozókra... Mondja is, hogy szeret/kedvel... És mégsem áll össze valahogy... :(
2015. febr. 13. 09:11

Amennyiben te is a barátodnak tekinted, abban az esetben el tudod fogadni, hogy te keresed, amikor a tanácsát szeretnéd hallani. Látod, a barátjával sem találkozik sokszor. De ez náluk nem is probléma. Neked ez miért probléma?


Gondold végig, a tanácsa/barátsága fontos neked, vagy a pasi?


Azért kérdezem, mert szerintem tudat alatt többet szeretnél a pasitól, de az eszed észnél van. :)

2015. febr. 13. 09:08
Nekem is volt hasonlóan idősebb barátom, akivel mindent megbeszéltem, és értem, hogy miről beszélsz, hogy mennyire fontos ez neked... de az a helyzet, hogy én soha nem néztem rá férfiként, és ezen a ponton ezt nem barátságnak hívják, hanem szerelemnek. Ráadásul az is lehet, hogy azért kerül, mert nem akar fájdalmat okozni ezzel.
11. unom (válaszként erre: 9. - Zs.anna)
2015. febr. 13. 09:05
Neked van szükséged rá, egyértelmű, hogy te fogod keresni. Ahhoz, hogy ő keressen az kellene, hogy olyat tudj adni, amire neki van szüksége.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook