Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetek, ha az anyám nem mondja meg, ki az apám? fórum

Mit tehetek, ha az anyám nem mondja meg, ki az apám? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
100. BabyBaby2 (válaszként erre: 90. - PöttyösPanka)
2021. dec. 9. 20:56
...és ha kiderül valahogyan? Nem fog benned csalódni? A Te dolgod, ezt szakemberek javasolják, nem én. Szerintem szívvel lélekkel szeretné az apját, és nem hazugságban nőne fel.
99. BabyBaby2 (válaszként erre: 89. - Scherlock)
2021. dec. 9. 20:53
Már anyuka vagyok, és tisztelem a gyerekemet.
98. andi6020 (válaszként erre: 97. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 20:29

Hagyjad. Lyukas a korár amibe pakolsz.

Úgysem érti.

97. BabyBaby2 (válaszként erre: 88. - Napsugár8)
2021. dec. 9. 20:26

Neked most jön meg vagy mi lelt?

1, írtam, már elváltak.

2, írtam, apu tudja, nem számít neki

3, nem akarom ezzel zaklatni az "apámat", van önbecsülésem.

96. Hattori (válaszként erre: 83. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 19:07
Nekem valahogy jó volt látni, hogy vannak hozzám hasonlóak, nem tipikusan magyarosan arcom van.
95. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 93. - Napsugár8)
2021. dec. 9. 18:15
Még le sem írtad, kérésed parancs lett, mert "tuttam" az utolsó szó a tiéd lehet, nem veszem el a játékodat. :)
94. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 92. - Napsugár8)
2021. dec. 9. 18:11

Nem értünk egyet. El nem tudom képzelni, hogy valaha is hazudjak a gyerekemnek.

De mindenki más háttérrel, tapasztalattal, erkölccsel él ezen a világon.

Számomra az negatív ember, aki csak a rosszat dombirítja ki. A hsz.-ben márpedig, csak a rossz jött át számomra.

Tehát te is és én is maradunk az álláspontunknál.

93. Napsugár8 (válaszként erre: 91. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 9. 18:07

Egyébként már bocsáss meg, miért is nem írhatom én le a véleményemet anélkül, hogy te belekötnél?

Te is leírod a saját véleményedet, én is az enyémet, majd a fórum indító eldönti, hogy melyik választ fogadja el.

Miért kell a másikat ledorongolni azért, mert a véleménye nem egyezik a tiéddel???

92. Napsugár8 (válaszként erre: 91. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 9. 18:04
Én nem vagyok negatív. De valami van a háttérben, ami miatt az anyuka titkolózik. Egész biztos, ha kiderül az igazság, nem csak az anyukára-apukára lesz hatással, hanem a fórum indító életére is. Az biztos, hogy jelenleg békés, átlagos család él együtt, az ilyen erőszakosan kiharcolt "joga van tudni" sohasem vezet jóra.
91. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 88. - Napsugár8)
2021. dec. 9. 17:54

Hogy lehetsz ennyire negatív?

Miért a legrosszabbra számítson? Az is lehet az apa is tudja már régen.

Milyen szülő-gyerek közötti kapcsolat az ilyen? A gyerekem megtisztelem annyival, hogy őszinte vagyok vele a maga stintjén. Nem hülye....gyerekem, az én gyerekem. Egy kapcsolatban a hazugság általában nem vezet jóra. Milyen példával állnék én előtte, ha hazudozok, akkor is, ha látja szenvedek?

90. PöttyösPanka (válaszként erre: 78. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 16:58
Tudod, akkor a férjem és én középkorian neveljük a kislányunkat, aki a szemünk fénye, akit mindennél jobban szeretünk, akiért mindent megteszünk. Ugyanis a büdös életben nem fogja megtudni, ki a genetikai apja. Baromira nem érdekel, hogy van-e köze az igazsághoz, úgy fogja tudni, hogy a férjem az édesapja. Mert az is. Ő szereti, ő neveli, ő eteti. Nem holmi genetikai hasonlóság. Miután majd a férjem a szívét lelkét kiteszi, hogy szeretetben felnevelje azt a kislányt, biztosan a szíve szakadna meg, ha egyszer elé állna, és közölné vele, hogy "nevelőapám, követelem, hogy mondd meg, ki a vérszerinti apám, mert úgy érzem, az egész életem egy hazugság". Na ezért nem fogom elmondani neki, hogy donor inszeminációval fogant.
89. Scherlock (válaszként erre: 73. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 16:29
Jó, majd meséld el, mikor már anyuka vagy, hogy mindent tökéletesen csinálsz. :)
88. Napsugár8 (válaszként erre: 78. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 15:45

Dehogynem! Kutakodjál csak nyugodtan! Még az is kiderülhet, hogy nem csak te nem tudtad eddig az igazságot, hanem az édesanyád férje sem, aki egész eddig abban a hitben élt, hogy te az ő édes gyermeke vagy!

Tudod mi lesz a kutakodásod vége?

A nevelő apád (aki ettől kezdve nem mondhatja magát a te édesapádnak) és édesanyád között kirobban a cirkusz, vita, veszekedés, válás. Költözhetsz esetleg édesanyáddal együtt egy kisebb lakás, de mindenképpen szűkösebb anyagi körülmények közé.

És ha meg is találod a valódi szülő-apádat, de ő akkor sem vállalt el téged, eltaszított magától, hát most sem fog. Hiába is lesz vizsgálat, stb. stb. ha azt mondja, hogy te nem kellesz neki!!

Könnyen meglehet, ahogy mondani szokás, két szék közül a földre esni. Megéri kutatni a múltat? Ezt akarod? Mert könnyen lehet ez a dolog vége. Gondold át, feldúlni a családod életét esetleg a nagy semmiért?

87. Bichi (válaszként erre: 83. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 15:38
És miért pont ő a "feltételezett"?
86. Napsugár8 (válaszként erre: 85. - 8d00a82c06)
2021. dec. 9. 15:34
Egyetértek! Sokszor van, hogy valaki a nagyszülőkre, vagy akár a dédszülőkre hasonlít. Sőt nem minden esetben külsőre, hanem viselkedésre, mozdulatra, testtartásra, amik viszont csak felnőtt korban lesznek jellemzőek az illetőre.
85. 8d00a82c06 (válaszként erre: 84. - Bichi)
2021. dec. 9. 15:01

Én meg a világon senkire sem haaonlítok se anyum sem apám családjából. Pedig nem adoptáltak.

Lehet valamelyik ősömre hasonlítok .

A hasonlóságra nem lehet adni.

84. Bichi (válaszként erre: 83. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 14:46
Ez még semmit nem jelent, nekem ezerszer mondták, hogy mennyire hasonlítok apámra, pedig ő csak anyám pasija volt, semmi köze hozzám vér szerint...
83. BabyBaby2 (válaszként erre: 82. - Hattori)
2021. dec. 9. 13:48

Facebookon néztem régebben, a feltételezett apám kislány unokája néz ki úgy, mint én...

Hát van, akinek ennyivel kell beérni. Így jártam.

82. Hattori (válaszként erre: 81. - Tumbo2)
2021. dec. 9. 13:30
Persze, apura is hasonlítok, de ez a lány: mintha betettek volna a fénymásolóba, csak a szemszinünk más.
81. tumbo2 (válaszként erre: 80. - Hattori)
2021. dec. 9. 13:28
van ilyen,a régi barátnőm megsértődött,hogy egy rendezvényen nem köszöntem neki,hát nem is láttalak.egy közeli ismerünk egy szobában volt a kórházban az unokatestvéremmel.mikor fölébredt,azt hitte én vagyok.még a hangunk is hasonlít.
80. Hattori (válaszként erre: 78. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 13:17

Ledöbbentem, hogy egy apai unokahugom,mintha tök én lettem volna kopizva, olyan volt mint én.

Anyám rokonságában senkire nem hasonlitok.

79. tumbo2 (válaszként erre: 73. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 13:15
a gyerekkori barátom egész életében ezen vívódott,a pletykák elindultak,hogy örökbe fogadták.sosem mondták el neki,hogy mi az igazság,elment az asszony Pestre,aztán egy gyerekkel jött vissza.
78. BabyBaby2 (válaszként erre: 76. - Hattori)
2021. dec. 9. 13:14
Szerintem kb. középkorba illő azt mondani, hogy egy gyerek ezeket a dolgokat nem tudhatja. Hasonló karakterek lehetnek anyáink.
77. BabyBaby2 (válaszként erre: 75. - Auróra2010)
2021. dec. 9. 12:59

Nálunk A és AB nak nem lehet 0

Nálatok A és A az lehet 0

76. Hattori (válaszként erre: 63. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 12:57
Engem gyerekkoromban any amegpróbált távolt tartani apai rokonaimtól, aztán felnőttként kezdtem irántuk érdeklődni és sok mindenre akkor jöttem rá, pl ,hogy miért vagyok olyan borongós természetű,amikor anyám családja életvidám.
2021. dec. 9. 12:57

Én 0-ás vagyok, mindkét szülőm A pos.

fiam 0, férjem A-s. A Te teóriád szrint nem lehetnék apám lánya, de a megszólalásig hasonlitok rá, ugyanigy a fiam is rám is, és apámra is.

Előbb járj utána, a 2 A-s szülő 0-s gYerekére van valami tuDományos magyarázat.

74. BabyBaby2 (válaszként erre: 71. - PöttyösPanka)
2021. dec. 9. 12:55

A szexuális kalandok közül a férfi nevét illetően csak egyet, amikor én lettem. Szerintem ezt jogom lenne tudni. De maga a kaland hidegen hagy. Az az ő dolga.

A többiben egyetértek.

73. BabyBaby2 (válaszként erre: 72. - Scherlock)
2021. dec. 9. 12:51
Én nem hagynám a gyerekem vívódni. Ez a teljes leszarom egoista hozzáállás. Tény, lehet ezt így is.
72. Scherlock (válaszként erre: 69. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 10:51

Ne túlozz na.

Nem vesz semmibe, csak valamit nem akar elmondani, mert úgy gondolja, nem tartozik rád. Ennyi.


Mindenki elkövet hibákat, emberek vagyunk.

71. PöttyösPanka (válaszként erre: 69. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 10:43
Nem hiszem, számon tudod kérni rajta a szexuális kalandjait azokból az időkből, amikor te még nem is voltál, ő viszont már felnőtt volt. Szomorú, ha semmibe vesz téged, de sajnos ezen sem tudsz változtatni. Mérlegelned kell, hogy mennyit kaptál tőle az életben, mennyire szereted, és ez alapján eldönteni a te saját hozzáállásodat. Megteheted, hogy a sérelmeid miatt elhatárolódsz tőle mikor nagykorú leszel. Vagy elfogadhatod, hogy az édesanyád is csak egy esendő ember, és szeretheted a feltétel nélkül. De mást nem nagyon tehetsz, ha ő nem akar kitálalni neked.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook