Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetek, ha az anyám nem mondja meg, ki az apám? fórum

Mit tehetek, ha az anyám nem mondja meg, ki az apám? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
130. Napsugár8 (válaszként erre: 125. - BeauIieu)
2021. dec. 10. 14:24

Akkor az anyuka nem beszélne mellé, hanem egyből rávágná, hogy az az apád, akivel együtt élünk.

De persze! Kutassa fel, öntsön tiszta vizet a pohárba, mindenkinek az lesz a legjobb. Ha már minimum 18 éven!!! keresztül ment a titkolózás, legyen vége! Nekem tök mindegy, az én életem ettől nem fog változni. :))

129. Scherlock (válaszként erre: 128. - BabyBaby2)
2021. dec. 10. 14:04

Figyelj!


Ha ennyire tudsz mindent, miért cseszteted anyádat, és rugózol itt?

128. BabyBaby2 (válaszként erre: 126. - Hattori)
2021. dec. 10. 13:58
Szerintem tudja. Nem futó kaland, aki eltűnt az életéből, apu rokonának a férje... Strandoltunk együtt, fogta a kezem. Ha ő az..
127. Scherlock (válaszként erre: 125. - BeauIieu)
2021. dec. 10. 12:40
Lehet
126. Hattori (válaszként erre: 124. - Liliom10)
2021. dec. 10. 12:38
Pontosan. Szerintem szemtéség eltitkolni egy férfi elől,hogy van egy gyereke. Leeht, csak fiai vannak és imádna egy lányt.
125. BeauIieu (válaszként erre: 92. - Napsugár8)
2021. dec. 10. 12:25
Az sem biztos, hogy az anyja tudja.
124. liliom10 (válaszként erre: 121. - BabyBaby2)
2021. dec. 10. 11:42

Engem is érdekelne a helyedben, ki a vér szerinti apám. Állítólag a gyerekek 10%-ának nem a férj a genetikai apja. Attól még ugyanúgy szeretném azt, aki felnevelt !

Lehet ( vagy biztos), hogy a vér szerinti apád nem is tudja, hogy van egy lánya máshol.

Lehet, hogy örülne Neked, lehet, hogy nem. De ezt neki kéne eldönteni. Ha nem akar rólad tudni, legfeljebb nem tartanád vele a kapcsolatot.

123. Scherlock (válaszként erre: 121. - BabyBaby2)
2021. dec. 10. 11:40

Te nem érted, miről beszélek. :)


Örülök, hogy más a felfogásunk. :)

122. Hattori (válaszként erre: 121. - BabyBaby2)
2021. dec. 10. 10:49
Az embernek tudnia kell a gyökereiről.
121. BabyBaby2 (válaszként erre: 118. - Scherlock)
2021. dec. 10. 10:32

Mert ez nem csak őt érinti. Alapvető, hogy az ember tudja, kik a szülei.

Nem érdekel hányszor kivel kefélt félre, azt a fél falu tudta, az érdekel ki az apám és ez igenis nem az anyám magánügye. Ha nem érted, miről beszélek, vagy azt nem érted, miért várja az ember az anyjától, hogy ne kezelje le, nekünk nincs miről beszélgetnünk, alapvetően más a felfogásunk az emberi jogokról.

120. Napsugár8 (válaszként erre: 94. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 10. 10:20

Igen, de én nem próbállak meggyőzni, hogy hülyeségek írsz, pedig én is mondhatnám, hogy nem jól gondolod... te, ti pedig a személyemet támadjátok azzal, hogy negatívnak, stb. stb. jellemeztek.


Nem ez lenne az első eset, amikor egy feleség félre-kalandozott, és amikor kiderült, hogy következményei vannak, a férjet örvendeztette meg a jó hírrel.


Ez részemről nem negativitás, hanem az életből vett példa.

119. Sziszi69 (válaszként erre: 114. - BabyBaby2)
2021. dec. 10. 10:12

Ha szükséged van az igazságra akkor keresd meg,de leginkább magad miatt.

Én megértelek,mert hazugságban nem élhet az ember.

Sok sikert😀

118. Scherlock (válaszként erre: 114. - BabyBaby2)
2021. dec. 10. 09:10

"Abban igazad van, hogy le kellene sz@rnom. De ez komplex. Annyit bántott anyukám, és tudom, hogy élvezte a hatalmát a kiszolgáltatott gyerek felett. Most is így bánik velem, pedig már rég elköltöztem. Lehet, hogy ezért csinálom, hogy kezeljen egyenrangúan. De nem fog."


Ha mindent tudsz, mi hogy lenne, akkor minek bolygatni ezt?


Te miért nem tartod tiszteletben a másik döntését?

117. Hattori (válaszként erre: 114. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 23:25
Én megértelek.
116. Channa* (válaszként erre: 114. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 22:50

Hát nem is tudom...


Én tuti, hogy nem foglalkoznék ezzel, de ha neked fontos, akkor megkereshetnéd azt a férfit, aki szerinted az apád és esetleg rábírhatnád őt is egy dns vizsgálatra, de az is lehet, hogy elég egy beszélgetés vele...

115. Hattori (válaszként erre: 114. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 22:47
Sok ember jól erzi magát a langyos f.... O.... S ban
114. BabyBaby2 (válaszként erre: 111. - Channa*)
2021. dec. 9. 22:33

Elvileg tuti.


42


Tudnám ki vagyok.


Nem szekálom, próbálok tisztességes választ kapni.


Abban igazad van, hogy le kellene sz@rnom. De ez komplex. Annyit bántott anyukám, és tudom, hogy élvezte a hatalmát a kiszolgáltatott gyerek felett. Most is így bánik velem, pedig már rég elköltöztem. Lehet, hogy ezért csinálom, hogy kezeljen egyenrangúan. De nem fog.

113. Channa* (válaszként erre: 112. - Semleges)
2021. dec. 9. 22:28

Fura emberek vannak.

Egyáltalán nem biztos, hogy más az apja. Azt sem tudja, hogy a vércsoportok igazak e, mert csak ezt mondta, majd korrigált, stb., de gondolom egy orvosi leleten sem látta, hogy milyen vércsoportúak.

Ááááá, mire jó ez az egész, nem értem...

112. semleges (válaszként erre: 111. - Channa*)
2021. dec. 9. 22:25

Én sem értem. Az emberek nagy része tele van gonddal, feszültséggel, problémákkal, napi megélhetési gondokkal. És akkor vannak akik keresik a "bajt" és unatkoznak. Kreálnak maguknak megoldandó feladatokat.

Mondom ezt úgy, hogy találja meg a genetikai apját mert ha fontosnak érzi keresse, kutassa. Csak nehogy hatalmas csalódás legyen.

111. Channa* (válaszként erre: 107. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 22:20

És a vércsoport mennyire tuti?


Hány éves vagy?


Mit számítana, hogy ha megtudnád, hogy nem az apád?


Mért szekálod anyukádat? Nincs elég baja?


Van külön életed? Jól élsz? Ha minden oké, akkor csinálni kell valami problémát, hogy senki ne érezze jól magát?

110. BabyBaby2 (válaszként erre: 104. - PöttyösPanka)
2021. dec. 9. 22:17
Ez a Te döntésed,ahogy írtam, csak időben fontold meg. Az apukád egy intelligens ember.
109. semleges (válaszként erre: 90. - PöttyösPanka)
2021. dec. 9. 22:07
Ez szép történet:)
108. BabyBaby2 (válaszként erre: 103. - C9155193c4)
2021. dec. 9. 21:49
Nem darálok le senkit, van ahol szó szerint írtam, mivel értek egyet. Felületesen olvasol.
107. BabyBaby2 (válaszként erre: 106. - Channa*)
2021. dec. 9. 21:48

Anyu nem teljesen racionálisan gondolkodik. A saját szavával mondta, nem adja el a lakást mert aput nem fogja ennyi pénzzel elengedni, és nem fog emiatt egy 50 nm-es lakásban szűkösen élni a mostani helyett.


Nem a jobb apát szeretném, hanem az igazat megtudni. Nem tudhatom milyen otthon a másik.


Nem variálok. Ezzel a megcsalással a feltételezett apa felesége is megvádolta.


Rettentő bölcsnek hiszed magad.

106. Channa* (válaszként erre: 64. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 21:42

Te tényleg azt gondolod, hogy anyukád verette magát a nagy lakásért cserében?


Érdekes elképzeléseid vannak.


Szerintem csak élénk a fantáziád és azt szeretnéd, hogy az asszonyverős apa helyett egy jobb jusson neked.


Konkrétan tudod a szüleid vércsoportját?

Vagy csak tippelgeti mindenki?


Van ismerősöm, aki tutira állította a gyereke vércsoportját és kiderült, hogy fogalma sincs róla, illetve a legtöbb ismerősöm úgy sem tudja a vércsoportját, hogy véradó...


Első lépés az legyen, hogy derítsd ki mindenki vércsoportját, utána variálj;)

105. Bichi (válaszként erre: 97. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 21:35
Hát ezalapján neki mindig most jön meg :DDDDDD
104. PöttyösPanka (válaszként erre: 100. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 21:31
Azért nem gondolom, hogy bármi dráma történne, ha kiderülne, mivel nekem volt egy hasonló beszélgetésem az édesapámmal. Én is tanultam biológia órán a vércsoportokról. Egyből haza is mentem, és kikérdeztem a szüleimet, hogy kinek mi a vércsoportja, és meg is állapítottam, hogy nincs bibi, lehetek a gyerekük. De mondtam, hogy nah, mi lett volna, ha most kiderül valami. Erre édesapám azt mondta, hogy ugyan mi lenne? Az még nem írná felül azt a sok szeretetet és együtt töltött időt, amit együtt megéltünk, és ehhez semmi köze a géneknek. Ezen elgondolkoztam, és megérintett, amit mondott. Olyannyira, hogy később az örökbefogadást is számon tartottam, mint lehetőséget, hiszen úgysem a géneken múlik a szeretet.
103. c9155193c4 (válaszként erre: 100. - BabyBaby2)
2021. dec. 9. 21:22

Válaszolj arra miért írsz fórumot, ha egyoldalúan ítélsz? Ezzel kezdted: Mit tehetek...

A véleményeddel ellentmondó emberek érveléseit ledarálod és nem fogadod el. Ez egy nagyon nehéz döntés: eláruljuk vagy ne. Ha igen, felborulhat a családi béke és csalódás lesz a vége, ha nem, akkor kiderülhet az igazság másként és ugyanaz lenne a vége. Én nem tudom mit tanácsoljak neked. Kezdjük azzal kik tudják ezt és hányan? Ha sokan tudnak róla, akkor inkább fedd fel az igazat.

102. BabyBaby2 (válaszként erre: 98. - Andi6020)
2021. dec. 9. 20:59
Értené, ha elkezdene figyelni, olvasni stb.
101. BabyBaby2 (válaszként erre: 92. - Napsugár8)
2021. dec. 9. 20:58
Elolvastad amiket írtam? Messze nem békés a családunk.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook