Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Ti mit tennétek? fórum

Mit tegyek? Ti mit tennétek? (beszélgetős fórum)


19. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 15. - 6b006fc769)
2011. nov. 11. 15:27

nekem is volt egy füvezős haverom rövid ideig..amikor magánál volt tüneményes volt,leste minden rezdülésemet,de ha ráéhezett a fűre-márpedig ez rendszeres,akkor eltűnt,és másfél nap múlva került elő,akkor is,ha közös,egész napos kirándulást beszéltünk meg..Teló kikapcsolva,család nem tudja,hol van..én meg várok.2 iylen alkalom volt,utána összevissza hadovált,h hol volt,meg mért nem hívott,hogy nem jön..utána mondtam neki,h akkor részemről a viszontlátás.Meglepődött.Lehet,h mások jól tolerálják az ad hoc jellegű dolgokat,és főleg a megbíztatatlanságot,én nem.

Nagyon sok fájdalmat fog még neked okozni,ha belebonyolódsz.

18. a14deb9047 (válaszként erre: 17. - A14deb9047)
2011. nov. 11. 13:00
Bocsánat, rossz helyre írtam :(
2011. nov. 11. 12:59
Az sem mindegy, hogy valaki bagoly vagy pacsirta típusú...
2011. nov. 11. 10:51

Kell a rossz???

Elrontanád már az életed?

Miért szeretnek a nők szenvedni???

15. 6b006fc769 (válaszként erre: 9. - Cucumber128)
2011. nov. 11. 10:44
basszus, ha a fű fontosabb nálad, akkor menekülj!
2011. nov. 11. 10:30
A hormontúltengés nem egyenlő a szeretettel/szerelemmel :)
2011. nov. 11. 10:28
Szia! Ez a fiú nem igazán szeret téged! Hagyd a csudában! Az az egy honap nem olyan sok idő,mint pl: 30 év.Ott már meg kellene gondolni a szétválást.Tudod,ha a barátja és minden más fontosabb neki,mint Te ,akkor nem érdemes vele foglalkozni.Mert nem csak testileg van szükség valakire,hanem lelkileg is.Érezned kellene,hogy úgy szeret-e,mint még senki más nem szeretett.És azt hiszem,ez nem igy van,ahogy leirtad.Van egy nagyon jó,régi közmondás." Ne szaladj olyan szekér után,ami nem vesz fel" Azaz,ne Te futkározz,keresd azt a fiút! Keressen Ő! Te legyél neki fontos!
2011. nov. 11. 10:25
ö 21....és nem csak onnan gondolom, hogy szeret mert mondja, hanem mikor kettesben vagyunk kimutatja...volt már olyan kapcsolatom miben megtapasztaltam milyen mikor szeretnek és olyan is amiben azt h milyen mikor nem...persze sokat kell még tapasztalnom, ezért is kértem más véleményt is...és köszi h irtatok :)
11. Frommer (válaszként erre: 9. - Cucumber128)
2011. nov. 11. 10:19

Szép reményű fiatalember, már bocs.


Hagyd a francba. Majd lesz olyan, aki figyel is Rád.

10. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Cucumber128)
2011. nov. 11. 10:19

Gondolom Ő is 18 év körül van, mint Te, nem?

A fiúk később érnek általában, és ő még nem érett meg ehhez/hozzád.

Én nem tanácsolnék semmit, azért, mert csak a saját tapasztalásunk a miénk. :)

Járd végig magadtól az utadat ezzel a fiúval, és mire kiszállsz, sokkal okosabb leszel!

2011. nov. 11. 10:18
mondjuk most tudtam meg, hogy haverjaival füvezett vmerre...bár mikor összejöttünk tudtam h ez fontosabb lesz neki nálam...énis erre jutottam, hogy hagynom kell...csak már most olyan nehéz :(
2011. nov. 11. 10:16
Annyira fiatal vagy, még lehet sok-sok pasid. Én ilyen zűrös életű férfival nem járnék. Jobb, ha máris elfelejted.
2011. nov. 11. 10:16
Én menekülnék, de csak mert volt már ilyenem. Nálunk nem változott, de sokáig tartott, míg felébredtem:(
2011. nov. 11. 10:13

Hát, 1 hónap még nem a világ..

Úgy tűnik, neki minden fontosabb, mint Te.. mert az csak egy dolog, hogy azt mondja, szeret. Az édeskevés egy kapcsolathoz. Ha nincs meg a figyelem, a törődés, stb., akkor az már bajos.

Lehet, hogy fog változni, csak nem valószínű, hogy melletted.

Én lépnék, mert ennek csak Te fogod meginni a levét, csak Te fogsz miatta szenvedni. Hiszen írtad is, hogy semmivel nem foglalkozik. Akkor? Őt nem érdekli, Te szenvedsz. Megéri? Nem hinném.

5. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Cucumber128)
2011. nov. 11. 10:12
FUSS!
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Cucumber128)
2011. nov. 11. 10:11

Nem tudom, de egy hónap alatt azt sem tudhatod igazán, hogy te szereted-e, nemhogy azt, hogy ő szeret-e.


Gondolom, mindenképp vele kellene beszélned, de nem tűnik túl egyenes emberkének.

3. d9d888ee0d (válaszként erre: 1. - Cucumber128)
2011. nov. 11. 10:10
Szia szerintem minel hamarabb szalj ki a kapcsolatbol amig nem olyan nehez!nem valoszinu hogy valtozni fog.
2011. nov. 11. 10:09
Röviden: ti még nem vagytok együtt és nem a barátod... Felejthető az egész. Lépj tovább. Vissza se nézz, csak a konzekvenciát vond le.
2011. nov. 11. 10:06

Szisztok! Nem tudom mit tegyek segitsetek, ti mit tennétek? 5-én volt egy honapja, hogy együtt vagyunk a barátommal, a multhetet végig együtt töltöttük, viszont vasárnap ota nem találkoztunk. már két találkát lemondott (elvileg munka miatt), és tegnap meg egyszerüen nem jött el a találkozora. Mondjuk tegnap rajtam kivül ketten keresték és eltünt. Eléggé aggodom is érte, mert elég rossz körökben talált barátokat.

Érzem és tudom, h szeret, de ugy érzem nem törödik velem eleget. Haverjai is mondják h ö leszar midnent, és olyan mintha engem is. Általában én keresem, és ha társaságban találkozunk néha mintha ott se lennék ugy viselkedik.

Eddig még nem nagyon volt kapcsolata.

Szerintetek ez változni fog? Csak azért lehet mert nem tudja hogyan viselkedjen egy kapcsolatban? Legyek még türelemmel, vagy szakitsak vele? Szeretjük egymást, de nem tudom, hogy most mi legen :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook