Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek? Segítsetek. fórum

Mit tegyek? Segítsetek. (beszélgetős fórum)


12. Babi11
2010. dec. 29. 13:21

Remélem minden rendbe jön, de ha nem, szakíts vele.

Nincs értelme akkor tovább.

2010. dec. 29. 09:25

Ez a zűrős, felelőtlen kapcsolat, hiszen meggyőzödtél az ellenkezőjéről, mert nem kitaláltad játszott veled mármint az érzelmeddel, mint macska az egérrel észrevette rajtad, hogy könnyen sebezhető vagy és ez neki az előnyére vált és biztos magában jót nevetett ezen. Az ilyen típusu férfi jobb, ha egyedül marad és csak magának okozzon fájdalmat és ne neked. Bocs, hogy ezt mondom megérdemelni viszonzásul, hogy jól megleckéztesd, térjen végre magához, ugyebár a kísértés nagy és ő elég erőtlen volt ahhoz, hogy ellenálljon bizonyára direkt kereste magának a kalandot ennyi szomorúság után bármennyire is fáj szélnek ereszteném, ha csak ennyit értél, v. jelentettél neki. Én a helyedben új életet kezdenék, ha lehetne mert neki úgy látszik nem való a tartós kapcsolat. Kívánok sok szerencsét

Üdv.Ágnes

10. zizi26
2009. aug. 12. 07:55

biologus:

Tegnap amikor beszéltem vele, konkrétan láttam rajta, hogy megilyedt, hogy elveszíthet.

Remélem minden rendbe jön. mert ha nem az mindkettőnknem nagyon fog fájni.

9. biológus (válaszként erre: 5. - Zizi26)
2009. aug. 12. 07:42
Hát, én is annak a híve vagyok, hogy egyszer! meg lehe bocsátani az ilyen viselkedést. De! Ugyanakkor tudom, ha két ember igazán szereti egymást, ez nem fordulhat elő... azt elhiszem, hogy Te szereted. De ő Téged?...
2009. aug. 12. 07:27

katinkaboszi:

Igazából Ő soha, nem volt szoknyavadász. Munkatársal soha nem kezdett ki, Én voltam neki az első.

Nem volt egy nagy szoknyavadász, mindig megmondta az aktuálisnak hogy mi a helyzet, hogy talált mást. Nem voltak olyan sokan az elődeim, mindössze hárman voltak.

Azóta már máshol dolgozom, de nem miatta, hanem mert egy sokkal jobb ajánlatot kaptam és ezt ki is használtam.

Tegnap este beszélgettünk, azthiszem vette a lapot. Ez egy pár napon belül kiderül.

Remélem nem lesz semmi baj, és csak az én képzeletem szállt el. Ez sincs kizárva. Sőtt.

2009. aug. 12. 07:11

Már megbocsáss, de ha kollégád Z, akkor nem tudtad Róla, hogy ennyire nagy szoknyavadász, vagy nem is akartad, vagy azt gondoltad, majd melletted megváltozik?

Bármennyire sajnálatos, de az ilyen férfiak nem fognak.

Nekem is van egy kollégám, szépen élnek a nejével, gyerekeik is vannak, de még mindig félrenézeget, bár az nem lenne baj, de nem csak néz :D

Üljetek le egy csendes pillanatban és beszéljétek meg, mert csöbörből vödörbe?

Kinek kell az ilyen élet?

6. MMea
2009. aug. 12. 07:09
Okot sem szabadna adnia, hogy ne bízz benne, hogy ilyen gondoltak az eszdbe juthassanak, hogy megcsal.
2009. aug. 12. 07:06

biológus:

Az az igazság, hogy nagyon szeretem. Még egy esélyt úgyérzem megérdemel, de még egy ilyen, és megyek haza.

Ezt tegnap közöltem vele is.

Megilyedt, láttam a szemében. Reggel már bújt hozzám, úgy mint rég.

Kíváncsi vagyok meddig fog ez tartani.

2009. aug. 12. 07:05
Hát, ha az aktuális párom talákozni akart az exével, akkor úgy találkozott vele (mindegyik!) hogy én is ott voltam. Nem azért, mert én így akartam, hanem azért, hogy mindenkinek egyértelmű legyen a helyzet. Nem az a baj, hogy kimarad, hanem, hogy annyira nem vesz emberszámba, hogy felhívjon, vagy üzenjen, hogy késik. Ha valaki már lépett félre kapcsolatban, akár korábbi kapcsolatában is, az sokkal könnyebben megteszi újra, mint aki még nem csinált ilyet. Ha nem tudsz benne bízni, kár erőltetni. Szerintem eleve nem jó egy 10 éves kapcsolat lezárása után egy újba azonnal beleugrani, mert gyakorlatilag ugyanazt folytatod, csak mással. Te is. Gyanakodsz, vádolsz és sajnos valószinűleg nem ok nélkül. Én nem hinnék neki az inkorrektség miatt.
3. MMea
2009. aug. 12. 07:04
Éjjeli sms-ek? Ez elég gyanús. Én is kapok reklám sms-eket a Vodafontól, de havi egyt kb és nem éjszaka. Ez annyira átlátszó.
2009. aug. 12. 07:00
Ajjaj... azt se hinném el neki, ha kérdez... én a magam részéről már az ajtó túlfelére raktam volna a cuccát, mire hazaér...
2009. aug. 12. 06:54

Sziasztok

Kezdem az elejéről

1 évvel ezelőtt volt egy barátom (nevezzük J-nek) akivel 10 évig voltam együtt, 10 év után rájöttem, hogy nem ő kell, hanem egy munkatársam (nevezzük Z-nek), aki teljesen elcsavarta a fejem. (Ehhez azért az is hozzátartozik, hogy az előző barátom megcsalt és én megbocsátottam neki egyszer, de mint utólag kiderült sokszor kacsingatott félre.) Gondoltam, ha flörtölök, a másik sráccal abból baj nem lehet, ő csalt, és én úgy éreztem, hogy ennyi nekem is jár.

Közben beleszerettem Z.-be. Pedig isten az atyám hogy nem akartam. Ez kb. fél hónap alatt következett be. Augusztus közepén megcsókoltuk egymást.

Én olyan boldog voltam, hogy olyan talán még soha sem, amíg el nem kellet válnunk

Akkor hazamentem J-hez és tettetnem kellett, hogy nincs semmi baj.

De Z járt a fejemben egyfolytában SMS váltások MSN beszélgetések és mindennapos „túlórák” voltak a következő napjaim másfél hónapig.

A szerelem teljesen elvette az eszemet.

Olyannyira hogy október elején elhagytam a 10 éves kapcsolatomat érte. Ekkor fordult az eddig csak csókból álló kapcsolatunk Z-vel komolyra.

Boldog voltam, de féltem is hogy J rájön, hogy volt valaki mellette nekem.

(Utólag nem érdekel, ő konkrétan csalt én csak bókoltam. Csóknál messzebbre nem mentem) Ezután jött 4 felhőtlenül, kimondhatatlanul boldog hónap.

Februárban már kicsit más volt, elmúlt az udvarlás, a szeretlek, a bújás a hízelgés, a szeretet érzése nem tudom miért. (Pedig előtte konkrétan éreztem, hogy szeret)

Ha szépen lassan épült volna le, érteném, hisz úgy kell lennie szerelemből szeretet lesz, de ez egyszer csak, egyik napról a másikra történt szinte.

Amióta összeköltöztünk, és lett netünk, állandóan a számítógép előtt ül, az exeivel MSN-ezik meg egy csajjal, akit már rég ismer. (Kérdem Én, minek kellek neki)

Egyszer az egyik lánnyal, akit már régen ismer beszélgetett MSN-en

Az MSN-t mindig lekapcsolta, ha kiment, most nem. Ott hagyta az asztalon, mint egy csalit.

Persze én marha sügér meg ráraboltam, elolvastam.

A lánnyal flörtölgetett. A lányt valaki megkérte, hogy legyen a felesége erre az én Z.m csak annyit mondott, hogy „amíg velem nem csókolóztál ne menj férjhez.”

Most 2 hete szombaton például találkozott az egyik exével, aki kiköltözött Ausztriába és most jött haza látogatóba. Állítólag az apjához.

Párommal megbeszélte, hogy találkoznak kb 3-4 hete

Nekem csak azon a szombaton szólt róla, hogy délután találkozik vele. Tiszta ideg lettem, de nem mutattam ki neki. Elengedtem, mert megbíztam benne.

Elment kb 3 és fél 4 között hogy már itt van a közelben a lány (akivel mellesleg úgy jött össze anno, hogy volt egy kapcsolata, az Osztrák lány azt mondta neki, hogy őt nem zavarja, hogy van neki valakije)

A találkozó helye és ideje sem volt megbeszélve engem faggatott hol lehetne találkozni vele

Na erre nem mondtam neki semmit. Gondoljátok miért.

Mivel rosszul voltam nem is vette komolyan, vagy inkább nem vette észre, hogy nekem ez talán rosszul esik. Csak annyit mondott, hogy 1-2 óra és jön is haza, adott egy puszit és elment.

Elaludtam és este 9 kor ébredtem fel, ő még sehol sem volt.

Ideges lettem, mert nem ez volt megbeszélve vele. Legalább hívhatott volna, hogy tovább marad, ne aggódjak érte

Elmentem egy kisboltba borért meg kóláért, mert az idegtől már nem láttam. Úgy éreztem jobb, ha iszok.

Hazaértem fél 10 volt, de ő még mindig sehol sem volt.

Rácsörögtem és ő kinyomott 2x is. 10 perc múlva megint csörgettem hátha csak vezetett és nem tudta felvenni a telefont.

Felvette azt mondta, hogy nem tud beszélni, mert, vezet és a hadsetet nem tudja csatlakoztatni a telefonhoz (hozzáteszem 10 perc telt el. Kérdem én, hogy beszélt az exével ha a kocsiban csak hadsetet használ és nem volt párosítva a telefonjával?) Kinyomtam a telefont. Öntöttem magamnak egy kis kólát és sok bort. Remegő kézzel, lábbal mentem fel az emeletre. Kiültem a teraszra és ittam.

Ekkor csörrent meg a telefonom, hogy mindjárt itthon van, ne aggódjak (eddigre már nagyjából lehiggasztottam magam) mondtam neki hogy ok.

Mikor haza ért csak annyit mondott, hogy ő semmit sem fog bizonygatni, nem fog magyarázkodni, mert úgyis azt hiszek, amit akarok, nem erőlködik (pedig egy kicsit tehette volna)

Szerintetek mit higgyek. Körülbelül az óta, este, éjjel jönnek SMS-ek és azt mondja, hogy a Vodafone küldi neki a reklám SMS-eket. Én miért nem kapok soha ilyet?

Már az is megfordult a fejemben hogy nem is az exével találkozott, hanem azzal a lánnyal, akiről már írtam, hogy vele MSN-ezett és én belenéztem.

Tegnap beszéltem vele azt mondta, hogy Ő engem szeret, és nem tudna élni nélkülem.

Engem soha nem csalt meg és nem is áll szándékában, nem tudja Ő sem mi történt kettőnkkel, de Ő is érzi, hogy megváltozott valami, és ő is szeretne változtatni a dolgon.

Nem tudom, mit tegyek higgyek-e neki, vagy hagyjam és ne foglalkozzak vele

Kérlek, segítsetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook