Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek? Miért csinálja? fórum

Mit tegyek? Miért csinálja? (beszélgetős fórum)


23. Charlize (válaszként erre: 17. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 16. 08:42
Ez itt jól meg lett fogalmazva, nem is írok többet. Köszi! 🤣
22. Bichi (válaszként erre: 1. - Nyusza93)
2021. szept. 15. 23:29

Én tudom, hogy melyik a jobb, és melyik a bal, de mikor terepen navigálom a férjemet, mindig röhög, hogy most akkor arra, amerre mutatsz, vagy arra, amerre mondasz?

Szóval szerintem hagyd, lehet hogy pont azért nem megy neki, mert stresszel, mivel látja rajtad, hogy hibázik...

21. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Nyusza93)
2021. szept. 15. 22:28
Lehet hogy csak több figyelmet igényel a változások miatt. Némi kényeztetés, babusgatás a sok elvárás helyett.
20. syria (válaszként erre: 1. - Nyusza93)
2021. szept. 15. 22:15
Túlaggódod. Azért csinálja, mert sok új inger érte. Ha az egyik feladatban tudja, a másikban nem, nincs nagy baj. Az ok lehet fáradtság, figyelmetlenség. Hagyj neki időt, hogy szokja az új helyzetet!
19. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Nyusza93)
2021. szept. 15. 20:34

Lehet, hogy csak kicsit sok most neki is a bizonytalanság, nem érzi még teljesen jól magát az új légkörben és esetleg így próbálja felhívni magára a figyelmet, sikerrel.

A gyerekek nagyon leleményesek tudnak lenni.

18. tien (válaszként erre: 9. - Bless the child)
2021. szept. 15. 20:30

Azt hiszem én is.


Van jogsim ,nem vezetek.

Úgy vizsgáztam le ,hogy a jobb kezem gyűrűs újjára húztam két gyűrűt ,és ebből tudtam :ez a jobb kezem😁


Mai napig nem tudom hirtelen melyik -melyik.

Amivel tudok írni az a jobb

(Hülyén nézek ki. ,mikor a levegőbe firkálok.)

2021. szept. 15. 20:15
Nem akarok poénkodni, de nem látom ezt nagyobb problémának, mint a te mondatközi S és H betűidet.
16. Channa* (válaszként erre: 15. - Bless the child)
2021. szept. 15. 20:09
Ezt te érzed, de ez a tévesztés igazán nem befolyásolja a vezetést szerintem:DDD
15. Bless the child (válaszként erre: 12. - Channa*)
2021. szept. 15. 19:56
Önszántamból. Nem érzem alkalmasnak magamat a vezetéshez. Amúgy is szeretek filozofálgatni, meg elmerengeni, az nem igazán jó vezetés közben. Amúgy ez a tévesztésem nagyon durva, hihetetlen helyzetekben produkálok hülyeségeket:)
2021. szept. 15. 19:45
Fiaméknál így tanították, hogy torna óra közben volt egy színes karszalag a csuklojukon. Így ha irányba kellett fordulni csak odanéztek a kezükre.
13. papája (válaszként erre: 4. - Birebora)
2021. szept. 15. 19:03
Erdélyben beszélnek így...
12. Channa* (válaszként erre: 9. - Bless the child)
2021. szept. 15. 19:00

Önszántadból?


Én nem emlékszem olyanra, hogy ellenőrizték volna ezt annak idején.


Én nem keverem az oldalakat, csak egyszerűen el kell képzelnem a tantermet, mert csak akkor tudom, hogy jobbra van az ajtó, balra vannak az ablakok...;)

11. BeauIieu (válaszként erre: 9. - Bless the child)
2021. szept. 15. 18:45

Ezert? :O Megszokasbol biztus tudod melyik iranyt kell tartani.

En ha mast navigalok, es egymas utan jon tobb kanyar bokdosok, hogy erre, arra. A fejemben jol van, csak valahigy nem jon a szamra.


De pl. a szamok helyett is szoktam hulyesegeket mondani. A fejemben helyesen van, ha leirom stimmel, de pl. a penztarban neha mast mondok.


Erfekes szerkezet az agy.

10. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Nyusza93)
2021. szept. 15. 18:41
En 35 eves vagyok, es meg kell gondolnom, melyik a job meg a bal. Sol ilyen ember van. Mikor vezetni tanultam, az oktatom mondta, hogy ez tok atlag dolog.
9. Bless the child (válaszként erre: 3. - Nyusza93)
2021. szept. 15. 18:09
Jobb bal tévesztő vagyok, jogsim sincs ezmiatt
2021. szept. 15. 18:08
Én meg a függőleges-vízszintest nem tudom kapásból, mindig utána kell gondolnom. És egyetemet végeztem, nem is rossz eredménnyel. Ne izgulj. Nem akkora baj, ha most még nem tudja. Meg fogja tanulni.
7. andi6020 (válaszként erre: 4. - Birebora)
2021. szept. 15. 18:07
S lehet A is. Mondat elején.
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Nyusza93)
2021. szept. 15. 18:06
Én is keverem.
5. rabankari (válaszként erre: 3. - Nyusza93)
2021. szept. 15. 17:58

Van aki felnőtt korban sem tudja. Ha elmondod neki pár percig megy ,utána "elfelejti".

Amúgy intelligens,semmilyen fogyatéka,hátránya nincsen.

Lehet a kisfiad is ilyen,nem olyan nagy dolog ez.

2021. szept. 15. 17:40
H=hogy, S=és?
3. Nyusza93 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. szept. 15. 17:31

S jobb bal irányokat óvoda óta keveri.

Ezt nem most kéne megtanulni...

2021. szept. 15. 17:29

2 hete van iskola, legyél türelmes, és ne pánikolj. Szerintem nincs is miért.

Sok az új információ egyszerre.

2021. szept. 15. 17:25

Teljesen tanácstalan vagyok. Kisfiam most kezdte az iskolát.


Óvodában is tanultak már a színeket irányokat.


Először keverte a citrom meg narancssárgát. Azóta már tudja...most meg elkezdte keverni a jobb bal irányokat. Egyik feladatban tudja. Másikban nem. Már próbáltam annyi mindent H megjegyezze de egyszerűen ideig óráig megy neki S kezdődik elölről.


Nevelési tanácsadónal voltunk.utoljara iskolakezdés előtt. (lakhely változás új óvoda váltás miatt nehezen illeszkedett be. Ott nem állapítottak meg semmilyen tanulási nehézséget)



A nevét felismeri. Le is tudja írni. Felismeri S leírja a számokat 10ig. Tudja a kisebb nagyobb egyenlő fogalmát. Megjegyzi S rövidebb számsorokat. Tudja melyik számot kell benyomni a távirányítón H állatokat nézzen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook