Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csinálja ezt velem? Mit tegyek? fórum

Miért csinálja ezt velem? Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


27. kisj
2017. jún. 17. 18:28
Butus vagy, ha ezt a kapcsolatot barátságnak tartod.
26. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Lola12)
2017. jún. 16. 23:00

Kedves Lola! Remelem, azert olvasod, amit irkalunk, mi "tapasztaltak" muhhaha...

Amit leirtal, nem igazan a baratsagra vall, bar azt nem tudni, epp most miert is vagytok osszeveszve. Viszont, ha sokadszorra ugy erzed, hgy kihasznal a "barinod" akkor keress masikat. Kulonben lenyulja a rucidat, pasidat, stb...

12 az nem a korod, ugye? Marmint,ha 9 eve vagytok barik...

H,mmm

2017. jún. 16. 18:08
Összes lola12 által írt hozzászólás (2)
24. simple (válaszként erre: 2. - Lola12)
2017. jún. 16. 17:21
Kihasznál téged,ez nem barátság, ez egy egyoldalú dolog a részedről. Te teszel csak bele, ő semmit. Szerintem hagyd a fenébe, ne találkozz vele, semmit nem vesztesz, sőt, csak nyersz, ha megszabadulsz tőle. Nem érdemli meg a társaságodat!
23. massalhangzo (válaszként erre: 2. - Lola12)
2017. jún. 16. 17:07
ha neked ilyen barataid vannak, akkor nagyon maganyos lehetsz. kulonben reg nem foglalkoznal vele, es ellennel a tobbi baratnoddel. ha neked mindenkeppen szukseged van ra, akkor fogadd el, hogy o ilyen, es ne vedd a szivedre a dolgait. a baratsagnak ez is egy alapja, hogy elfogadom a masikat olyannak, amilyen, akarmilyen dilinyos vagy rossz termeszet
22. syria (válaszként erre: 2. - Lola12)
2017. jún. 16. 16:47

Ez igen egyoldalú „barátság”. Ő valamiért fontos neked, ezért hagyod, hogy kihasználjon.

Nem értelek. Biztosan azért, mert nekem valaki kétszer hazudhat: először és utoljára, aztán azt se hiszem el neki, amit kérdez, nemhogy megengedjem, hogy nálam lakjon.

Mielőbb szakíts meg vele mindenféle kapcsolatot, ha jót akarsz magadnak!

Ha nem hiszed el amiket írtam, gondolj a mondásra: bajban ismerszik meg a barát!

2017. jún. 16. 14:53

Ha 9 éve ilyen, akkor nem értem miért barátkozol vele?

Nem elég, hogy a házatokban van ingyen, még neki áll feljebb sok minden, hát meg lehet neki mutatni merre van az ajtó, aztán kereshet magának olyan barátnőt, akin tud élősködni.

Mihamarabb szakítsd meg vele a kapcsolatot, dobd ki a házadból, mert különben csak szenvedni fogsz. Nem barátnő az ilyen!!

20. Sirga
2017. jún. 16. 13:50

Végigolvastam, de már a 2. sor elején ugyanazt kérdeztem, ami a sztori végéig kattogott az agyamban: hazudik Neked, és a barátodnak tekinted?

De látom, elég egyértelmű vélemény alakult itt ki. :)

2017. jún. 16. 12:28
Engedd el.
18. csikil4ny (válaszként erre: 2. - Lola12)
2017. jún. 16. 12:25
Hol itt a barátság?
2017. jún. 16. 12:21
Hát szerintem is csak kihasznál, nem igazi barátnő az ilyen.
2017. jún. 16. 10:53
Akinek ilyen barátnője van annak nem is kell ellenség!
15. ina87
2017. jún. 16. 10:19
Elég zavaros amit írsz,ha te ezt barátnőnek nevezed akk nem tudod h mi is az igazi barát,vagy is nem tudod milyennek kell lennie.
2017. jún. 16. 09:30

Addig hasznal ki, amig hagyod.

Ugy tunik, most felebredtel.

Van ember, aki ilyen tipusu.

2017. jún. 16. 09:27
szerintem meg úgy kihasznál ,ahogy csak lehetséges,mert hagyod,és elég szomorú hogy eddig is hagytad.elküldeném,simán ,minden lelkifurdalás nélkül....
12. 124637ff9b (válaszként erre: 2. - Lola12)
2017. jún. 16. 08:19

Szerintem a barátnőd eddig is ilyen volt a 9 év alatt, és eddig is olyannak szeretted amilyen, csak neked most picit rossz, hogy nem tudsz kimozdulni, és picit irigy vagy rá, hogy szaladgál, fut a pasijahoz stb.

Nemsokára meggyógyulsz és újra neked is jó lesz, fel a fejjel! :)

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

11. Mezei Virág (válaszként erre: 2. - Lola12)
2017. jún. 16. 07:47

Ez nem barátság, hanem élősködés. Te pedig egy jó nagy balek vagy!

Egyszerűen hülyére vesz, és te hagyod neki.

Kidobnám -örökre! Már rég meg kellett volna tenned!

Ez a helyzet csak neki jó, és ameddig hagyod, ki is fogja használni!!! :(

2017. jún. 16. 07:32

Nem nevezném ezt barátságnak... szimplán élősködik rajtad mert hagyod magad...

Ha igazi barát lenne akkor kérdés nélkül visz neked valamit, nemhogy eleszi előled a rágcsát és utána még lelép, ahelyett hogy venne neked!

9. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Lola12)
2017. jún. 16. 07:28

Kihasznál. Nincs másik barátnőd?


Szerintem ha legközelebb jön, mert megint nem akar otthon lenni, ne nyiss ajtót. Mondd, hogy orvosnál vagy .


A bátyád is elég genya, ha nem szalad el egy kis rágcsáért a beteg húgának.

2017. jún. 16. 06:06
Friss reg , fura fórum.
2017. jún. 15. 23:58

Fölöslegesen tartod a barátnődnek, mert ő nem gondolja ugyanezt. Szeret veletek lenni, mert megkap mindent, amiért a kisujját sem kell mozdítani.

Ha igazi barátnő lenne, segítene amikor bajban vagy.

Hagyd elmenni, ha már úgy is összevesztetek.

2017. jún. 15. 23:47
Nekem volt egy barátnőm akivel 5 évig mindig számíthatunk egymásra! Csak ő megváltozott rossz hatással volt rám és beképzelt lett! Meg elégeltem és azóta nem is beszélgetünk! Nehéz igaz barátot találni de aki olyan mint a tiéd azt magára kell hagyni! Addig nem fog értékelni amíg ott vagy neki!
2017. jún. 15. 23:40

Kihasznál jobban jársz, ha megszakítod a kapcsolatot vele.

A végén neked fájna csak.

4. Ikebana3 (válaszként erre: 2. - Lola12)
2017. jún. 15. 23:15

Bocsi, de ez minden csak nem barátság! Aki a beteg barátnőjének nem megy át boltba miközben ott eszik-iszik, az nem barátnő! Egy hazug ki élősködő.

Én hagynám elmenni jó messzire!

2017. jún. 15. 23:08
energiavámpír, dobd ki!
2017. jún. 15. 22:55

Kicsit hosszú lesz de fontos:((( 9 év barátság múlik rajta


Szóval az van,hogy van egy barátnőm(de most épp össze vagyunk veszve) és össze vesztünk mert,hogy ő sokad hazudik nekem is és a pasijának is. De én már lassan 9 éve ismerem és barátnők vagyunk,igaz nem ez az első eset ,hogy hazudik és nem mondja meg az igazat bár nem értem miért nem,hisz nem problémáznék úgyse de így..

És nem rég volt egy műtétem ami miatt nem mehetek sehova sem,így boltba sem mehettem. Hárman voltunk itthon(sokat veszekszik az anyjával és nem igazán szeret otthon lenni így szinte nállunk lakik ha otthon vagyok)bátyám a barátnőm és én de el küldtem volna boltba,hogy hozzon nekem rágcsát mert amit anya vett nekem azt ő megette és tudom,hogy bátyám még ha haldokolnák se hozna a kedvemért semmit így szerintem az a minimum ,hogy teljesen ingyen nállunk eszik,iszik,alszik és megkap mindent amit egyébként miis.De ez nem zavar hisz szivesen osztjuk meg vele amink van de akkor is szerintem az a minimum,hogy ha már én nem tudok akkor ő ebben a lábadozó időszakban elmehetett volna nekem boltba. De ő kitalálta ,hogy mennie kell a barátjához mert sietnek el ünnepelni nemtudom mit(valami családi dolog a barátjának) és előtte elkérte egy ruhámat és baszott elmenni boltba..Nem nagy tragédia tudom de ezeken belül át is vert mert hazudott de nem is keveset de mindig elnéztem neki,azonban most megelégeltem és számonkértem erre beolvasott. A barátjának azt hazudta,hogy én csicskáztattam mikor sose szoktam mindig én szolgálom ki őt ha nállunk van..De a barátjával egyébként sokat veszekednek és már nem egyszer volt olyan,hogy szakit vele a barátja csak mindig kibékítettem őket,de ez sem érdekli őt. A barátja is hiába mondja,hogy én voltam mellette sok mindent köszönhet nekem mert rajtam kívűl már nem igazán maradt senkije csak a barátja és még így is én vagyok a rossz. De amiért én velem nincs jóba a barátját is el akarja tiltani tőlem(a fiú nem hagyja ezért nem érdekli mit tilt és mit nem) pedig sose nyultam hozzá egy rossz újjel se..Nem másztam rá és nem is akarok,ő nekem csak egy nagyon jó fiú barát. De barátnőm nagyon azt hiszi,hogy el akarom venni tőle mert állítólag az összes pasiját lenyúltam miközbe csak 2 fiújával voltam jóba az egyiket 11 éve ismerem(a lány akkor még nem ismerte) és még azóta is jóba vagyunk,hogy ők szét mentek,a másik meg a mostani fiúja akit meg szintén nem vettem el tőle.És nem értem mi baja.. meg hogy a pasija velem jól kijön vele meg nem igazán tudnak mit beszélgetni mert vagy az arcába cuppog a lány vagy veszekednek vagy az exeiről mesél.


Szerintetek miért ilyen velem a lány akivel már majdnem 9 éve barátnők vagyunk?

2017. jún. 15. 22:53
Miért csinálja ezt velem? Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook