Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy újra olyan legyen mint kb. 2-3 hete? fórum

Mit tegyek, hogy újra olyan legyen mint kb. 2-3 hete? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. máj. 13. 10:05

Én párom is ilyen volt, ő a SilkRoadba volt teljesen beleőrülve, már azelőtt pár évvel játszott vele, hogy összejöttünk volna. Ráadásul akkoriban egy rövid ideig nem volt melója, akkor mégjobban belemerült a játékba. Én dolgoztam, hazaértem, még mindig játszott, mint kiderült, már vagy 10 órája!!! Utána is még teltek az órák, én meg kiakadtam, hogy nem elég hogy az egész napot végigjátssza, még akkor se hagyja abba mikor itthon vagyok? Rengeteget veszekedtem vele a játék miatt, engem nagyon nagyon zavart, eleinte csak azt mondta hogy nagyon sajnálja, de régóta szereti ezt a játékot, meg ott vannak a "haverjai" akikkel beszélget a játék Chat részén, ez az ő egyetlen hobbija, ezzel tud kikapcsolódni, bla bla bla. Sokszor mondtam én is hogy válasszon mi a fontosabb, mert én ezt nem fogom sokáig tűrni, kapcsolat rovására megy teljesen amit csinál, úgy érzem nem vagyok neki fontos, már nem szeret,és ha nem hagyja abba, elhagyom. 1-2 hónapba beletelt, de végülis abbahagyta, meg is unta, de nagyrészt miattam. Szerencsém volt, hogy voltam/vagyok olyan fontos neki hogy rájött hogy egy buta játék miatt elveszíthet és lemondott róla.

Persze hazudnék ha azt mondanám nem lett helyette semmi, de azzal én is játszom, mondjuk főleg melóban, de napi pár óránál többet ha akarnál se törödhetnél a játékkal és mig csinál valamit, nem is kell figyelni rá, szóval most nem az van hogy odagyökerezik a gép elé. Ha progit szervezünk, nem azon agyal, hogy jaj akkor X órát nem tudok a játékkal foglalkozni, hanem nagy ügy, bepotolja mikor alkalmas. Ha meg úgy érzem már kicsit sok időt töltött aznap a gépnél, finoman jelzem, hogy lassan azért elég lesz, rögtön kapcsol és akkor be is van fejezve. Úgyhogy nálunk hálistennek megoldódott.

32. tavaszi szél (válaszként erre: 1. - E5f926c705)
2009. máj. 12. 10:22

Szia!


Az én férjem is elég függő volt - másik játék - ez tartott vagy 1,5 évig... aztán kiderült hogy vmi negatívumot érzett kettőnk között csak nem mert szólni és a játékba menekült...

Már tudom, igaza volt.

Én beszélnék vele, és abból már csak "rájön" az ember hogy mi a helyzet...

Én nem hagynám ott - írta vki előttem- mert ha szereted nem ez a megoldás... ha kettőtök között van probléma beszéljétek meg, ha pedig "függő" segitsegre van szuksége...

Saját vélemény - nem akartam senkit megbántani, ha netán magára venné vki...

31. TrinithY (válaszként erre: 1. - E5f926c705)
2009. máj. 12. 10:14
Szia lizi, nekem is vannak ismeroseim akik WOW-oznak... van aki csak napi 1 orat (nem valt fuggove) de van aki ejjel nappal azt jatsza! Hogyha meger neked egy probat akkor meg ne szakits vele, en a helyedben azt tennem, hogy lefoglalnam magam, kutyaharapast szorevel! Nem telik el sok ido es eszreveszi magat. Szerintem probald meg, es ha 1-2 het utan sem valtozik ...akkor sajnalom, hogy ezt kell mondjam, de a kapcsolat halalra van itelve... :|
2009. máj. 10. 17:52

Dolgozik.

Kezdem azt érezni,h teljesen igazatok van. Csak nehéz lépni. :(

2009. máj. 10. 17:23

Napi 4 óra?????

Nem dolgozik, vagy mi?

AMúgy nem fogja betartani... 4 óra, aztán 4,5 aztán 5, 8, stb.

De ha te egy ilyen gyíkhoz akarsz hozzámenni, akkor ne panaszkodj.

2009. máj. 10. 16:59
Én a helyedben addig nem tüznék ki eljegyzést, amig nincs megoldva ez a játékőrület :S
2009. máj. 10. 13:11

Megnézte a South Parkot, azt mondta nagyon nagy és nevetett rajta.

Utána veszekedtünk egy nagyot. Azt mondta neki elég napi 4 óra játék, csak akkor ne szóljak hozzá. :S

Anyit sikerült elérni,h kitűztük az eljegyzés időpontját. De még nem élem bele magam. meg még kérdés,h mi lesz ezzel a játékőrülettel. Jövőhét után kierül.

Most mindjárt megyünk ki a mihálynapi vásárra, legalább addig sem játszik.

2009. máj. 10. 11:56
habár ez is igaz, hogy ha az a te lakásod, akkor inkább ő pakoljon...
25. Khatif (válaszként erre: 5. - 96126be7d9)
2009. máj. 10. 11:56

Ez nevetséges. A wowozás csak egy dolog, amit ugyanúgy túlzásba lehet vinni, mint minden mást a világon. A South Park rész jó és vicces, de mint minden karikatúra ki van sarkítva.


Ha valaki ennyire rákattan egy számítógépes játékra, annak más oka nem maga a wow. Lehet, hogy ez le fog csillapodni idővel, de akkor majd talál mást, amit ilyen intenzitással űzhet. Ne keverjük össze a dolgokat szerintem


Ha valaki nem képes saját magán uralkodni és élni a rendes életét egy játék mellett, az ugyanolyan könnyen válhat drog, alkohol vagy bármi más függővé.


Egyetértek a többiekkel, menj el és keress valaki mást.

24. bared (válaszként erre: 21. - E5f926c705)
2009. máj. 10. 11:40
nehogy mát te menj el a saját lakásodból!!! még mit nem!!
23. bared (válaszként erre: 18. - E5f926c705)
2009. máj. 10. 11:39
akkor rakd ki az utazótáskát, és közöld vele: csomagolj... még egyszerűbb a helyzeted..ha ettől se parázik be, nincs miről beszélni...
22. Linda111 (válaszként erre: 21. - E5f926c705)
2009. máj. 10. 09:59
Nem lehet, hanem BIZTOSAN tedd meg!! Még ha nehéz is, de nem végleg kell otthagynod, hanem csak hogy egy kicsit megijedjen, és gondolj arra, hogy ez azt a célt szolgálja, hogy rendbe jöjjön a kapcsolatotok!
2009. máj. 10. 09:52
Holnap elmegy 1 hétre, de ha hazajön és így megy tovább,akkor kitalálok vmit, vagyis felhasználom valamelyik tanácsot. lehet átmegyek majd barátnőmhöz pár napra.
20. Linda111 (válaszként erre: 18. - E5f926c705)
2009. máj. 10. 09:46
Nincs valami ismerősöd, barátnőd, akihez "ijesztgetés" céljábol pár napra odaköltözhetnél? Vagy ha nincs is, neki ezt nem muszáj tudnia, attol még összeveszhetsz vele, és megijesztheted őt, hogy otthagyod!Ez kéne neki, mert akkor hátha felébredne az álomvilágából!
2009. máj. 10. 09:41

Akkor élj le mellette egy életet muszájból.

Főzz neki valamit amíg játszik, mosd ki a ruháit, és szerezz be egy jó könyvet, hogy legyen mivel elfoglalnod magad.

2009. máj. 10. 09:38
Csak az a abaj,h nem költözhetek haza,mert kapcsolatunk elején döntenem kellett, hogy ő vagy szüleim. Őt választottam. A másik dolog meg az,h ő költözött hozzám.
2009. máj. 10. 09:28
Tudom, hogy ha szereted, akkor nem könnyü csak ugy otthagyni, de szedd össze magad és mondd meg neki jó határozottan, hogy ha nem hagyja abba és a hülye játék fontosabb neki mint te, akkor otthagyod és elköltözöl tőle. Az lenne a legjobb, ha ettől megijedne, ha mégse, akkor tényleg fogd a cuccaidat, és pár napra költözz haza (nem kell véglegesen, csakhogy lássa, hogy nem a levegőbe beszélsz, és a köcsög játéka miatt esetleg tönkremehet a kapcsolatotok). Plusz nézesd meg vele azt a filmet amiről előbb beszéltek a többiek, nem tudom miről szól, azt se hogy milyen ez a WOW játék, de biztos tanulságos...Mindenesetre ne türd, hogy csak ugy bánjon veled mint egy senkivel, meg lehülyézzen, hanem állj a sarkadra, és mutasd meg neki, hogy ezt nem türöd tovább! ha szeret téged, akkor észhez fog térni!Reméljük...
16. fadigflo (válaszként erre: 11. - 769918d4ef)
2009. máj. 10. 09:24
EZ JÓ. próbálj meg nagyon összeveszni vele, hátha veszi a lapot.
15. bared
2009. máj. 10. 09:23
nem hiszem, hogy hatni fog rá a SP... azt fogja mondani, hogy az egy hülye rajzfilm, köze nincs a valósághoz, holott annak nincs, mit ő művel(( ezek a játékok tudatszűkülést okoznak, teljesen elvesztik a játékosok a realitásérzéküket((
14. 96126be7d9 (válaszként erre: 13. - Bared)
2009. máj. 10. 09:23

Így van.


Az meg nem kifogás hogy félig a vőlegényed. És akkor mi van?

13. bared
2009. máj. 10. 09:21
épp az este ment a cool tv-n a WOW-os rész...egyébként szerintem is hagyd ott, ha ez sem érdekli, és nem megy utánad kár utána sírnod...ha meg magától rájön, hogy fontosabb vagy, sok időt megspórolsz magadnak, mert így hónapok fognak azzal telni, hogy várod, hogy javuljon a helyzet, veszekedés veszekedést követ stb...
2009. máj. 10. 09:19

[link]


Nem a legjobb minőség, de itt megnézheted online.

Ha tud angolul, akkor southparkstudios.com

2009. máj. 10. 09:19

Vmiert "szereld meg"a kompit hogy ne menjen az internet:)...


Az en parom is egy idoben tulzasba vitte a jatekot(nem a WOW-ot,hanem o ps2-n jatszik)....Es o is mergelodott meg idegeskedett ha nem tudott atvinni egy palyat,ilyenkor alig lehetett hozza szolni.A szex is ugy volt mint nalatok...addig neztem hogy jatszik amig belealudtam....Probaltam szepen beszelni vele,de nem lehetett,egyik fulen be,a masikon ki...

Aztan kivertem egy joooooo nagy hisztit es mondtam neki hogy visszakoltozok a szuleimhez aztan cseszheti a jatekjait....

Tudja hogy kepes lennek megtegyem ugyhogy visszafogta a jatszast.Mondtan neki hogy ha a jatek fontosabb mint a felesege vegyen maganak egy virtualis csajt,az majd foz neki stb:)

10. e5f926c705 (válaszként erre: 8. - Winny)
2009. máj. 10. 09:18
Nem olyan könnyű otthagyni, szeretem. Meg már félig a vőlegényem.
9. e5f926c705 (válaszként erre: 5. - 96126be7d9)
2009. máj. 10. 09:17
Honnan tudom letölteni vagy megszerezni azt a részt?
2009. máj. 10. 09:17
Ne gondolkodj hagyd ott.Játékfüggő lett.Sajnos ez már kóros:(
2009. máj. 10. 09:16
Napok óta mondom neki,h ez így nem jó. Most éppen hozzám sem szól,csak játszik. Pedig holnap elutazik egy hétre, és most velem kellene foglalkoznia. De minél többbet mondom neki, annál makacsabb és csak azért is játszik.
6. 96126be7d9 (válaszként erre: 2. - 6f773a273c)
2009. máj. 10. 09:16
Na nehogy már ő teperjen azért hogy a gyík pasija leszakadjon a számítőgépről :S
2009. máj. 10. 09:15

A wow olyan veszélyes lehet mint a drog.

A lehetőségek:

1. nézesd meg vele azt a részt a South Park-ból, amikor a srácok egész nap wow-oztak. Tanúlságos.

2. pénz ide vagy oda, törd össze a gépet.

3. szakíts vele és keress egy olyan pasit, akinek rendben van az idegrendszere.


Szerintem a 3. a legjobb...

2009. máj. 10. 09:15

Hagynám a francba!!

Sajnálom, hogy válaszommal csalódást okoztam, remélem valaki más tud okosabbat írni.

Remélem?? Meggyőződésem, hogy nem tud!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook