Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy a skype beszélgetésnél ne legyen ott a párom anyukája? fórum

Mit tegyek, hogy a skype beszélgetésnél ne legyen ott a párom anyukája? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
147. massalhangzo (válaszként erre: 145. - Marienka)
2016. dec. 2. 21:19

szerintem mindenki egyetert velem abban, hogy nem normalis, amit te egy eve muvelsz. es igenis szamit, mi mas szamitana egy kapcsolatban, hogy egy eve nincs kapcsolat?


nyilvan ha a masik nem akar latni, akkor az ember ledobben, rossz erzesei vannak, kiborul vagy valami. es igen, faj akkor, mikor arra gondol, hogy nemreg meg minden szep es jo volt, hogy lehet ez? de ha valaki egy olyan ev utan csinalja a fesztivalt, ami arrol szolt, hogy a pasi nem jon, akkor sem, mikor te nehez elethelyzetben vagy, nem is tervez veled, lepattintgat stb., amiket irtal, te meg ugy csinalsz mintha most szalltatok volna ki az agybol vagy egy nagyromantikus egyuttletbol, es minden fasza lett volna tegnap, most meg dobbensz es szenvedsz, az drama a semmire erzesek nelkul


vagy nem irtal le fontos dolgokat, ami magyarazna, hogy miert most vagy kiborulva, es miert nem egy eve borultal ki, mikor megszunt a kapcsolat es nem voltak talalkozasok, vagy tenyleg total agyament vagy a maganeletben

146. marienka (válaszként erre: 143. - 31bc25d879)
2016. dec. 2. 20:26
Igazad van.. A szokásokon nehéz változtatni...de én már itt elköszöntem egy ideje :)) de mindig van kérdés..ezért jön minden elő.. :)) Egy szó mint száz... én vagyok a hibás mert hagytam idáig fajulni... aminek a koordinálása kicsúszott a kezemből.. Ennyi.. Egy volt dolog miatt kapom az ívet.. vége van..
145. marienka (válaszként erre: 142. - Massalhangzo)
2016. dec. 2. 20:19
Ne lovagolj már folyton azon, hogy 1 éve ez meg egy éve az... Ha olvastad volna, akkor nem ettől nehéz, hanem attól, hogy ilyenkor a sok szép emlék jön jobban elő.. Nem vagy te valami rokona esetleg Csernusnak esetleg? A stílus hasonló.. kicsit átmész már bántóba...
144. Érdekes73 (válaszként erre: 136. - Marienka)
2016. dec. 2. 19:28
Engedd el ezt az egészet kicsit nyalogasd a sebeidet és utána éljél végre.
143. 31bc25d879 (válaszként erre: 136. - Marienka)
2016. dec. 2. 19:01

Figyi!

Tényleg ne haragudj, de ezen már mosolygok. Már nem olvastam ezt a fórumot, amit gondoltam leírtam. Annyira egy véleményeket írtunk még az elején a többi hozzászólóval. Gondoltam lejön neked a megoldás. Eszembe nem jutott, hogy még mindig itt tartotok.

Nem akarlak megbántani, távol álljon tőlem, de velem ezt tuti nem csinálná senki. Miért asszisztálsz te ehhez? Te ebben a szituban jól érzed magad?

5 percenként beszól a kedves mama...hihetetlen!:)

Mutasd meg nekik ezt a fórumot és diskuráljanak ezen...de tudod mit? Inkább hagyd, habár úgy sem fogod hagyni, neked ez már napi rutin ami ha nem lenne hiányozna.

Bocs...így gondolom.

142. massalhangzo (válaszként erre: 141. - Marienka)
2016. dec. 2. 18:03

szerintem nem lehet osszehasonlitani egy olyan szakitast, amiben egy eve nem lattad a "parodat", pedig lathattad volna, minden egyes nap megerosit abban, hogy nem szamithatsz ra, nem ragaszkodik, nem akar, csupa rosszat kapsz tole, jot nem, egy olyan szakitassal, amiben az elozo percben meg ott van meg melletted a masik, osszetartoztok, szereted, es ugy lesz vege. nyilvan ez utobbi esetben is a szakitas utan egy evvel mar nem olyan fajdalmas, a legtobben ilyenkor mar reg tul vannak rajta


olyan kicsit, mintha szeretnel szenvedni, es mindig kellene neked valami a maganeletben, amibe kapaszkodhatsz, hogy erzes es szenvedes


ne mondd mar nekem azt, hogy egy evig nem latod a palit, a nagy szerelmet, csak azt hallod tole, hogy nem jon haza, nem erdekli, hogy meghalt az apukad, az anyjaval egyutt csevereszik veled, oda se figyelve rad, de neked most esik le egy ev utan, hogy szakitani kene, es belehalsz a nagy fajdalomba. legfeljebb attol szenvedhetsz, hogy kenytelen vagy elfogadni, hogy mar nincs kapcsolatod regota, es nem tenni ugy, mintha lenne. mert eddig valamiert kapaszkodhattal az illuzioba, de ugye eljon az a pont, amikor nincs mas lehetoseged, mint elfogadni, hogy nincs semmi - mert mar regota nincs semmi

141. marienka (válaszként erre: 140. - Massalhangzo)
2016. dec. 1. 23:37
Minden szakítás fájdalmas... az ilyen is.. habár az ilyet, csak az tudja átérezni, aki volt hasonló szituban.. Akár hogy is.. nyilván kicsit belehal az ember... 7 év ment el az életemből.. sok közös dolog volt azért.. Nyaralások, kirándulások, szerelmeskedések, figyelmesség..és sorolhatnám.. És ilyenkor persze, hogy csak ezek jönnek elő... Hogy ez az év ilyen szarul telt, minden tekintetben.....hát igen... de nem így indult.. de ez lett már egy ideje.. Szóval ezt is túl kell élni... azt nekem ne mondja senki, hogy nem... Nagy szerelem volt a miénk..ez lett belőle..
140. massalhangzo (válaszként erre: 139. - Marienka)
2016. dec. 1. 21:55

de gyakorlatilag 1 eve nincs koztetek semmi. azert ez nem egy tragikus szakitas, mikor az ember padlot fog. nem is emlekezhetsz arra, hogy milyen, amikor ott van, amikor van neked. gondolj erre, mar reg nincs mit a kapcsolaton szenvedni meg szakitasfele fajdalomba menekulni


inkabb erezz megkonnyebbulest es buszkeseget, hogy legalabb most lezartad, es tovabb lepsz, meg ha rosszul is esik sok minden

139. marienka (válaszként erre: 138. - Theri)
2016. dec. 1. 19:22
Szó sincs róla... Ez a történet befejeződött... Nyilván nem tudom 5 perc alatt kitörölni az emlékezetemből.. Ahhoz is idő kellet, hogy teljesen szarrá menjen ez a valami ahhoz is idő fog kelleni, hogy kiiktassam a gondolataimból..
138. theri (válaszként erre: 136. - Marienka)
2016. dec. 1. 19:14
Ezt nem hiszem el, már kabaré!!! Ne hagyd magad bolonddá tenni!
137. gabbbicica (válaszként erre: 136. - Marienka)
2016. dec. 1. 11:03
Sajnálom :S Hidd el, hogy jobbat és többet érdemelsz :*
136. marienka (válaszként erre: 135. - Érdekes73)
2016. nov. 30. 22:06
Nem hiszem, hogy lenne értelme... Telefonon kért, hogy beszéljük meg... figyelni fog sokkal jobban rám, meg minden másképp lesz... Csak 10 percet adjak neki este.. én hülye, kiváncsi voltam ugyan mit akarhat.. hát megint ott volt a mama is a skypén..és persze 5 percenként szólt hozzám.. Szóval semmi értelmi nincs semmiféle találkozásnak, vagy megbeszélésnek.. Menjen anyucihoz az ünnepek alatt..megérdemlik egymást.. Nekem nincs több beszélni valóm vele.
135. Érdekes73 (válaszként erre: 130. - Marienka)
2016. nov. 29. 23:34
Akkor ezek szerint már ne találkoztok...
134. marienka (válaszként erre: 133. - 2e137fbcc7)
2016. nov. 29. 20:09
Hát van mit rendbe tennem magam körül... Most éppen minden szerte szét van... semmi sem klappol..
133. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 130. - Marienka)
2016. nov. 29. 11:47

Jol tetted! :)

Sok rossz dolog ert az utobbi idoben, ki kell heverni. Szeresd magad, csinalj csupa olyan dolgot ami jolesik.

Ezt a balekot meg felejtsd el egy eletre. Vege, lehet edesmamaval skype-olni koromszakadtaig.

132. reload (válaszként erre: 130. - Marienka)
2016. nov. 29. 06:32
Ne legyél emiatt idegbeteg, ez nem volt egy igazi párkapcsolat, legalábbis idén már biztos nem. Örülj, hogy le tudtad zárni és próbálj nyitott lenni másra, aki fizikailag is ott van veled! :)
131. massalhangzo (válaszként erre: 130. - Marienka)
2016. nov. 28. 22:30

ne legyel idegbeteg, a dolgok mindig megoldodnak vagy igy, vagy ugy. nem hiszem, hogy azt erdemelned, amit a pasitol kaptal az utobbi idokben. biztos megvolt az okod a nagy turelemre, vagy csak a csaladi tragedia miatt nem volt erod dontesekre


az eletben az is szep, hogy sosem tudhatod elore biztosra, mi hogyan alakul. ezert ne idegeskedj, jonnek meg jo dolgok. rad is fer, szoval en jokat kivanok, ne legy elkeseredve

130. marienka (válaszként erre: 129. - Massalhangzo)
2016. nov. 28. 22:06
Van más.. mögötte.. volt más.. de már nincs semmi.. pont most küldtem a büdös pi...ba.. Hát ennyi.. Föl került a dologra a korona.. nem így gondoltam.. de ez másmilyen korona.. Idegbeteggé tett ez az egész.. Elég volt.. Szép estét Nektek !
129. massalhangzo (válaszként erre: 128. - Simple)
2016. nov. 28. 21:21

biztos van mogotte mas. nyilvan ez nem egy olyan igazi kapcsolat volt es van, szerelmes, egyuttelos, egyutt tervezos, hanem masfele, lazabb. abban meg elfogadod a szabalyokat, nem lehetnek olyan elvarasok, mint egy parosnal. attol meg rosszul esik, ha a masik paraszt es erzeketlen, es nem tesz meg nagyon semmit, ami erofeszites lenne


de ennyi ido utan en elgondolkodnek, hogy igy is egyedul vagyok, nem kene ismerkednem es tovabb lepnem, mert ennel barmi jobb es tobb

128. simple (válaszként erre: 127. - Massalhangzo)
2016. nov. 28. 20:52
Nincs ezen mit szépíteni, heti egy találkozás beleférne ha akarnák, így, hogy nem akarja egyikük sem nem is értem miről beszélünk még.
127. massalhangzo (válaszként erre: 126. - Reload)
2016. nov. 28. 20:12

elhetnene ketlaki eletet is, nem kotelezo egyuttelni :D ausztria itt van egy kopesre, nem nagy kunszt egyutt tolteni a hetvegeket peldaul. csak ugye olyan palival, akit egy eve nem latott az ember, mert az nem kivancsi ra, nem erdemes semmit tervezni. koltoi tulzas volt a foruminditotol az elejen azt irni, hogy nem surun jar haza :D


egy pasirol nehezen hinnem el, hogy beeri egy virtualis kapcsolattal egy evig, es nem hal massal, mert nyilvan hazalatogatna, ha barmi hajtana, szex vagy szerelem

126. reload (válaszként erre: 120. - Massalhangzo)
2016. nov. 28. 06:32

Nem, én is értetlen vagyok, mert ha megmondta a pasi,hogy többet nem jön vissza, akkor mi a kérdés? Ha meg nem ezt mondta, akkor csak van valami konkrét időpont amikor visszaköltözik és talán van esély a kapcsolatra.


Az,hogy anyu a skype-on van, szerintem teljesen elhanyagolható tényező :)

125. reload (válaszként erre: 118. - Marienka)
2016. nov. 28. 06:30
De konkrétan mi volt a terv? Megmondta,hogy esze ágában sincs többet hazajönni, de azért beszélgessetek skype-on? Tényleg nem értem...
124. Érdekes73 (válaszként erre: 109. - Marienka)
2016. nov. 27. 22:13
Most is egyedül vagy...
123. massalhangzo (válaszként erre: 121. - Marienka)
2016. nov. 27. 21:32

ha azt irod, hogy ez egy laza kapcsolat vagy szeretoi viszony, akkor ertheto lenne nehany momentum, elvaras vagy tortenes


mondjuk nem ertem, ha normalul leirod a kapcsolatot, azzal mi a gond. egy krealt nikk vagy itt, arctalan, hangtalan, senki nem ismer, nem tudja, ki vagy


feltenni egy kerdest, hogy mit tegyel, hogy ne legyen a pasid anyja skype-on, mi ertelme van? most komolyan, hangyafasznyit is valtozna a kapcsolatotok minosege pusztan attol, hogy anyuci le van razva neten? :D a torteneted alapjan en arra tippelnek, azert van ott, hogy ne kelljen a pasinak csak veled beszelgetnie, mert nem akarja, es igy probal lepattintani. az ellen meg nem tudsz tenni

122. massalhangzo (válaszként erre: 121. - Marienka)
2016. nov. 27. 20:45

nem kalkulaltam semmit az eg vilagon, mindent te irtal le, amit en is. amire rakerdeztem, hogyan tortent, mert erthetetlen igy ez az egesz, arra nem feleltel


te irtad le, hogy egy eve nem talalkoztatok, te irtad le, hogy a pasi nem akar utazni hozzad, te irtad le, hogy mikor rakerdeztel, mik a tervei kettotokkel, mondta, hogy semmi, o ott marad, tudja, hogy te nem koltoznel. te irtad, hogy akkor sem ment haza, mikor apukad rosszul volt, akkor sem, mikor meghalt, nem volt melletted, nem tamogatott. kesobb sem ment, csak annyit mondott, megoldod te, o mit tehetne. te irtad, hogy szoltal, zavar, hogy harmasban csevegtek az anyjaval, o nem valtoztatott


ebbol azt kellene latni, hogy ez egy olyan szovevenyes, bonyolult szerelmes kapcsolat? mert szerintem a ferfiak nem olyan bonyolultak, csak a nok szovevenyeznek, mikor a pasi szarik rajuk, hogy biztos nem azert, mert nem erez semmit vagy massal hetyeg :D


ez a te eleted, hidd el, se engem, se mast itt nem erint es nem erdekel. en is azert kerdeztem csak, hogy megis az egy ev alatt mirol beszeltetek a pasival, ha arrol nem, hogy egyutt legyetek, mert ilyet meg nem hallottam, hogy egy evig nyista talalka, leszarom a masikat akkor is, mikor meghal az apja, es ennek ellenere valaki ugy tesz, mintha csak egy kis atmeneti problema lenne a "kapcsolatban", es az lenne a fo gond, hogy anyuci is neten van

121. marienka (válaszként erre: 119. - Massalhangzo)
2016. nov. 27. 20:38
Nem vitatkozok veled.. maradj abban a tudatban, hogy igazad van, hisz így is hiszed.. Egy témát dobtam föl a skypéről, de szó sem volt arról, hogy az életem történetét írom ide.. De minek is.. hisz ki is kalkuláltad a saját verziódat.. Éppen ezért nagyon okosnak is hiszed magad.. nem vitatom, hogy nem vagy az..de nem az én szemszögemből..
120. massalhangzo (válaszként erre: 117. - Reload)
2016. nov. 27. 19:41
csak en vagyok ertetlen? te erted, hogy mit ir? :D letelt a 4-5 honap, es megbeszeltek, hogyan tovabb, amibol az lett, hogy sehogyan, mert a faszi nem megy haza hozza hetvegere se, hanem kint akar maradni, es ez van egy eve
119. massalhangzo (válaszként erre: 116. - Marienka)
2016. nov. 27. 19:39

hat ugy latszik, az elso verzio a valos, amit irtam


megint mellebeszelsz csak, es vagy nem irod le az igazat, vagy ennyire ferden latsz


megbeszeltetek, hogy par honapra megy csak ki, de mintha azt irtad volna, hogy mar par eve kint van. letelt a par honap, ha beszeltetek a hogyan tovabbrol, akkor nyilvan megmondta a pali, hogy o ott akar maradni, es nem megy haza hozzad idoszakonkent sem. el is telt egy ev ugy, hogy nem ment. akkor mirol beszelsz? miert lett volna melletted egy faszi, akivel gyakorlatilag szetmentetek, miert ne beszelne inkabb a csaladjaval neten, mint veled, akit egy eve nem akar latni?

118. marienka (válaszként erre: 117. - Reload)
2016. nov. 27. 18:40
Amikor letelt? Megbeszéltük, hogy legyen tovább.. Ez az év az.. ami rányomta a bélyeget az egészre..
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook