Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek, hogy ne akarjam nagyon görcsösen a babát? fórum

Mit tegyek, hogy ne akarjam nagyon görcsösen a babát? (beszélgetős fórum)


13. d20c30cb4c (válaszként erre: 11. - 17c2ec021b)
2014. aug. 26. 08:41
Juuj igen, én is elfelejtettem írni, hogy engem is lekötött az új kutyánk még emellé. :) Szóval a háziállat tényleg jó ötlet.
12. 2cc786c515 (válaszként erre: 1. - 17c2ec021b)
2014. aug. 25. 21:54

szia:)


Ismerős ez az érzés, anno én is így jártam. Igaz több évig ..de mindegy is. Most te vagy a lényeg!


Szóval... igen. Terelés. Nekem sem ment, mert csak babákat láttam mindenkinél.


...és akkor kaptam egy perzsa cicát. Picike volt, egy falat gombóc. Innentől kezdve lekötötte minden időmet. Már nem az járt a fejembe, hogy ma sikerül-e - hülyére hőmérőztem/vezettem az eredményeket/ magam - meguntam és elpakoltam mindent.

Nem olvastam több könyvet, cikket. Csak a cicával foglalkoztam. Benti cica volt és épp elég munka volt vele, hogy hova ne piszkoljon stb...


És persze jött a meglepetés is :) ma már 16 múlt idén nyáron.


Nem tudok ettől jobbat :) sok sikert.

2014. aug. 25. 20:13

Egyre nehezebb turtoztetnem magam...

Most főleg,2nap különbséggel 2baba egy kisfiú és egy kislány született a családban... 2 napja voltunk náluk a kórházban, de egyszerűen hiányzik h láthassam őket...

és ilyenkor olyan mintha az enyém lenne...

2014. aug. 25. 14:03
Próbáld meg lekötni magad valamivel. Sajnos a görcsre nekem sem jött a baba. Mi 2 évet vártunk rá, abból egyszer terhes lettem és el is vetéltem. Rájöttem, hogy akkor még abszolút nem álltam készen, hiába éreztem, hogy biztos vagyok benne. Érdekes módon, amikor elkezdtem az életemet nem a babához kötni, tehát nem arra gondoltam, hogy: "na, akkor, ha majd a baba összejön, akkor így lesz vagy úgy lesz..." Hanem végre azt mondtam, hogy na majd most változtatok ezen és ezen, aztán majd jön a baba. Jött is szinte azonnal, ahogy így kezdtem el gondolkodni. A baba úgysem akkor jön, amikor nektek jó, hanem amikor neki a legjobb! Szóval próbáld meg azt, hogy ne a babvárásból álljon az életed, tűzz ki célokat, hogy esetleg tanulsz valamit, vagy sportolsz, vagy esetleg a pároddal rendszeresen kikapcsolódtok. Járjatok el táncolni, szórakozni, érezzétek jól egymást. Ezt tudom tanácsolni.
9. 17c2ec021b (válaszként erre: 8. - 4740439ec6)
2014. aug. 25. 11:16

Igen, képzeld el egy hónapja próbálkozunk.

De már régóta szeretnénk. És nyavajgok?? Igen, meglehet.

Mert aggódom,h vajon sikerül e.. Mert ezelőtt mikor próbálkoztunk és azt hittem h sikerült, egy 43mm-s cisztat diagnosztizáltak nálam a jobb petefeszkemben...

És szerintem attól h tanácsot kérek az nem nyavajgas...

2014. aug. 25. 09:06
1 hónapja próbálkoztok,miről beszélsz?Itt vannak akik évek óta szeretnének babát és nem jön össze.Ne nyavajogj,hanem foglalkozz inkább értelmes dolgokkal.
2014. aug. 25. 09:01

Nekem hiába mondta bárki, hogy ne akarjam görcsösen. Már minden vackot kipróbáltam a fejenállástól kezdve a hülye teákon át, minden vitamint, mindent, de mindent. Ha valaki akar gyereket, akkor az akarja. Aki nem, az nem is görcsöl ezen egy percet sem. Nekünk 3 évbe tellett összehozni. 1 évig mondták, hogy görcsölünk, aztán mikor kiderültek a szervi problémák, akkor el voltak képedve, hogy ilyen nem volt még a családban....nem értik.

Ha nagyon türelmetlen vagy, akkor várjatok pár hónapot és aztán mondd az orvosnak, hogy 1 éve próbálkoztok már. Nem árt egy hüvelyi uh és egy hormonvizsgálat. Esetleg a párodat is megnézhetik. De ha van egy kis türelmed, akkor várd ki ténylegesen azt az 1 évet! Azalatt simán összejöhet! És próbálj másra koncentrálni, élni!

Nekem hátrahajló méhem van, de az a póz volt azt hiszem a nyerő, ahol én voltam felül :D És akkor már nem spárgáztam, gyertyáztam a levegőben.

2014. aug. 25. 08:52

nincs olyan, h "nem rágörcsölni", és ezzel a jó tanáccsal ki lehet kergetni a világból azokat, akik már jó ideje szeretnének babát. tudom tapasztalatból, nekünk 2 év, 3 műtét után jött össze a (lombik)babánk. (és nálam vannak ezerszer rosszabb helyzetben nők.)

1 hó próbálkozás után viszont nem hiszem, h még nagyon rágörcsöltél volna :) az majd akkor lesz, ha eltelik sok hónap, neked még semmi, a környezetetben és az utcán és a buszon mindenki terhes, és neked minden nap minden órájában ez jár a fejedben. (ne tudd meg persze, h ez milyen érzés.)

éld az életedet, ne görcsölj azon, h "rágörcsöltél":), persze ha dolgozol, sportolsz v a pároddal vagy, az eltereli a figyelmedet, az jó. a pózok helyett élvezd a szexet, hidd el, baromi vacak "menetrendre (peteéréskor) és adott pózban szexelni, bár a gyertyaállás utána vicces legalább :) nyilván élj egészségesen, cigit hasznos lerakni, alkoholt minimalizálni (mindkettőtökre vonatkozik ez is, az is), sok jó élmény, kevesebb stressz...ilyesmik. drukkolok, h jöjjön az a baba! :)

2014. aug. 25. 08:47

Szeretnéd, ha nem akarnád görcsösen, a zárómondatod pedig ez:

"Van valami olyan módszer amivel sikerülhet??? :) Vagy esetleg valami pózt tudtok javasolni amivel nektek sikerült??? :)"


Szóval kiegyezhetünk abban, hogy görcsösen szeretnéd :-)


Kösd le magad egyéb dolgokkal, és ne foglalkozz egyáltalán a témával, aztán majd meglesz a gyümölcse :-)

2014. aug. 25. 08:47

hát szerintem legalább is nálam csak az idő segített

Tán pár gondolat ami segíthet s előbb eljutsz a nyugisabb, türelmes várakozó, álláspontra.

Be kell tudni ismerni, hogy az életnek ez az a része, amit végképp nem mi irányítunk! S ha nagyon azt akarod, annál inkább nem fog jönni, mert a természetet siettetni akarod, stb. Gondolj erre, fogadd el, fog jönni mikor itt lesz az ideje, addig meg godnolj arra, ohhh élvezzük a szabad sexet mert utána úgyis minden más lesz.


Technika: ne fuss utána azonnal a wc-re,meg fürdeni, max tegyél egy párnát a popsi alá, de aztán semmi egyébbel ne tedd furává az együttléteket

3. manó2000 (válaszként erre: 1. - 17c2ec021b)
2014. aug. 25. 08:37

Szia!


Én is görcsösen akartam, nem is jött addig. Aztán másra kellett helyeznem a hangsúlyt az életemben, ekkor azonnal összejött a baba. (azóta több is)


Állítólag pl hátrahajló méhnél a hasonfekvés a tuti.

2014. aug. 25. 08:35
uralkodj magadon.
2014. aug. 25. 08:32

Sziasztok! :)


Már néhány fórumot indítottam baba kérdésben.

Most Eldontottuk párommal hogy szeretnénk kisbabát.

Azt hittük,hogy már most az első hónapban sikerült, mert késett a menstruációm egy hetet... Csináltam legalább 4db tesztet, de mind negatív lett.... Pedig éreztem émelygést,meg ilyesmi olyannyira hogy még a főnököm is hazakuldott a munkahelyemrol,mert olyan rosszul voltam... elmentem a háziorvosomhoz aki a frászt hozta rám, mert ugye nagyon fajditottam a bal oldalamat. Azt mondta lehet méhen kívüli terhesség is a pakliban..... Elküldott azonnal nőgyógyászati vizsgálatra, de időközben megjott.....:(

Lehet azért nem sikerült mert annyira akartam és eroltettem hogy kell az a kicsi...


Mondjátok, mit tegyek hogy ne akarjam annyira görcsösen a babát???? Tudom próbáljam az együttléteknel nem ezt tenni az első helyre... de mit tegyek ha minden egyes alkalommal az jár a fejemben hogy ne ebből talán baba lesz végre??!!


Van valami olyan módszer amivel sikerülhet??? :) Vagy esetleg valami pózt tudtok javasolni amivel nektek sikerült??? :)


köszönöm előre is a válaszokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook