Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy "azt" tegye? fórum

Mit tegyek, hogy "azt" tegye? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
121. wencus (válaszként erre: 120. - Cippora)
2013. dec. 18. 23:05
Jobb később mint soha.
120. Cippora (válaszként erre: 1. - Wencus)
2013. dec. 18. 21:53
8 év után szeretnéd szóba hozni? Szerintem ezzel már igen csak elkéstetek...:(
2013. dec. 18. 20:32
Én már annyira nem érezném nőnek magam, h váló ok lenne nálam...
118. Lara1984 (válaszként erre: 1. - Wencus)
2013. dec. 18. 19:56
Érdekes. Az is, hogy 8 év telt el, mire foglalkoztatni kezdett a kérdés.
117. wencus (válaszként erre: 115. - Gribedli***)
2013. dec. 18. 19:49
Köszi a tippeket hétvégén kipróbálom majd priviben referálok a fejleményekről. Most mennem kell mert közben dolgozok reggelig.
2013. dec. 18. 19:46

Lehet, újra megnézem Ibsen Nóráját, Eszenyi fergetegeset alakított benne!:)

Meg a darabbeli férje is, akinek most nem jut eszembe a neve ...

A végén, mikor félmeztelenül, kitárva testét lelkét, zihálva, izzadva tárta magát a világ elé, a maga minden esendőségével együtt! Szembenézve önmagával, hol hibázott! ...

Frenetikus!

115. gribedli*** (válaszként erre: 105. - Wencus)
2013. dec. 18. 19:42

Nyugi, a szexi fehernemu neki mar keves. De talan mar a mai fiatal sracoknak is, a szexi fehernemu ma mar olyan hetkoznapi dolog. Ugorj ra, az mar igen, hiszen te most fizikai folenyben vagy.


Teremts olyan korulmenyt, hogy ne tudjon elmenekulni de ne is legyen eroltetve. Pl ha tudod, hogy mindjart vegez a zuhanyozassal, es utana megy a haloszobaba, vard ott meztelenul. O is az lesz, tehat nem tud elmenekulni, hivd oda magadhoz, hogy gyere egy picit, mutatok valamit, es utana letepered. Es Perseida is jol mondta!


Ha ellenkezik, igerd, hogy na, csak 5 perc, es utana lesz belole fel ora is, veletlenul se tartsd be a szavad, hogy 5 perc!!!


Viszont ha fel vagytok oltozve, nagyobb az eselye, hogy nem fog miattad levetkozni, megmosakodni, elkesni stb. Vegulis az o koraban sokkal direktebbnek kell lenned, nem eleg egy kacsintas vagy egy lehuzott cipzar. Kerdes, hogy neked o tetszik-e meg?

114. 27c72ee00a (válaszként erre: 113. - Wencus)
2013. dec. 18. 19:40

Kár, hogy szántad - bántad és vétkesnek érezted magad .... :/


(Amúgy súrolószer - pl. folyékony Domestos - + üvegmosó kefe, és ragyogó tiszta lesz! Csak sokszor öblítsd ki!)

113. wencus (válaszként erre: 110. - Gribedli***)
2013. dec. 18. 19:35
Igen próbáltam bizonyos dolgokban a sarkamra állni, de nem vette jó néven. Pl kidobtam a gyerek teás üvegét mert befogta a tea de volt másik üveg amibe lehetett teát rakni, én mért nem szóltam neki. Mondom mert egész nap a gépnél ültél én meg 24 ből 24 be mentem dolgozni. Tehát nem azt mondtam, hogy szánom bánom kidobtam nem szóltam, na nagyon nem tetszett neki a beszólásom.
112. gribedli*** (válaszként erre: 103. - Perseida)
2013. dec. 18. 19:31
Ez jó!:)
111. Perseida (válaszként erre: 109. - Wencus)
2013. dec. 18. 19:28
És hidd el, bárhogyan is fogalmaztunk, mindenki empatikusan állt hozzá a problémádhoz, akkor is, ha nem mindenkinek érthető minden része. Vegyél egy nagy levegőt és tegyél olyat, amit lassan egy évtizede nem :)
110. gribedli*** (válaszként erre: 101. - Wencus)
2013. dec. 18. 19:25

Jellemzo a nagy korkulonbsegre, hogy egy formazhato, bimbodzo egyeniseget keres a ferfi, ez igaz. De az adott lany/fiatal no is tapasztalt "mestert" keres, szoval nem ugy vett o teged a piacon, nemde? Ha eretlen is voltal, ahhoz volt eszed, hogy belemenj a dologba, nem ertem, hol a problema? Miert erzed ugy, hogy csak te adtal es semmit sem kaptal cserebe? Cserebe kaptal egy biztonsagosabb kapcsolatot.


Az, hogy most felnottel ugymond (jocskan mar), nem valtoztat azon, hogy a csere megtortent, most mar nincs szukseged az o vezetesere de erzed te is, hogy nem vagy annyira biztos magadban, hogy ezt hogyan talald neki. Egy magabiztos nonek nincs ezzel baja, hiszen eleg szolni a ferjednek, hogy ha meg nem jott ra egyedul, mostantol kezeljen mint tars. Ehhez meg kellene valtoztatnod a hozzaallasodat, kezdd el gyakorolni te is azt a szerepet amire vagysz, nem fog az oledbe hullani. Azert kezel gyerekkent, mert hagyod. Es addig fogja csinalni, amig ezt hagyod, hogy lebutuskazzon, mokuskazzon.

109. wencus (válaszként erre: 107. - Perseida)
2013. dec. 18. 19:25
Ok köszi a válaszokat.
108. Perseida (válaszként erre: 107. - Perseida)
2013. dec. 18. 19:23
Mármint orvoshoz menjen el, hogy utána elmehessen :D
107. Perseida (válaszként erre: 105. - Wencus)
2013. dec. 18. 19:23

Mégis, milyen tanácsokra vársz?


Nézz szembe azzal, hogy te is oka vagy annak, hogy ide jutottatok. De ha már változtatni akarsz rajta, és a rozsdás kulcsot újra megforgatni a rozsdás lakatban, akkor bizony erre mindegyikünk, aki rendszeresen szexel, ezt fogja mondani, hogy csapj bele a lecsóba és másszál rá, és ha erre férfiként nem reagál, ott már szervi baj is lehet,amiért hárít, és téged beszorít ebbe a butus kirakati baba szerepbe. Az impotencia is kezelhető, gyógyszeresen is. Persze, ahhoz már kell a pasi is, hogy elmenjen.

106. 27c72ee00a (válaszként erre: 103. - Perseida)
2013. dec. 18. 19:15
Na, ezt mondom én is, csak körülményesebben:DDD
105. wencus (válaszként erre: 102. - Gribedli***)
2013. dec. 18. 19:14
Ez egy régi topikból jött volt egy pasi aki kinézett magának, de ennyi dumálgattunk és kész. Ez nem másik banán utáni kapkodás. Az alap probléma mindég az amiért a fórum indult. Nekem annyi jött le belőle, hogy ez kapuzárás előtti pánik, és vegyek szexi fehérneműt és ugorjak a páromra, ha nem megy akkor urológus v szexológus v párterapeuta.
104. 27c72ee00a (válaszként erre: 95. - Wencus)
2013. dec. 18. 19:12

És akkor Te annyiban hagyod, hogy jó, tényleg az vagyok?

Esküszöm, hogy nem tudom elképzelni azt a szituációt, hogy egy nő megcsókol egy férfit, érzéssel, hozzá simulva, a férfi erre eltolja, hogy te kis butuska, és a nő erre azt mondja, hogy ja, jó, és elfordul, és elalszik ...

Hogy egyszer sem hangzik el a nőtől a kérdés: mégis, ezt te hogy gondolod?

Azt megértem, hogy ha valaki vissza van utasítva, akkor egyre jobban fogy a bátorsága, hogy újra kezdeményezzen, de ha tényleg szeretnéd felújítani a kapcsolatotokat, akkor erőt kellene venni magadon, és ezen túl lépve újra kezdeményezni, az elutasítás esetén pedig nem megelégedni a butuskázással, hanem tiszta vizet önteni a pohárba, felnőtt emberek módjára!

2013. dec. 18. 19:11

Hát én senkire nem vártem volna 8 évet, az biztos.


De, ha már gyógymód: nem kell körülményeskedni, rávezetően beszélgetni, semmire nem fogsz menni vele, terelni fog, mint eddig. Egyik este, mikor melléfekszel, egyszerűen fordulj hozzá, csússz le és állj neki orálisan kényeztetni. Ha egy jó sz.pást visszautasít, akkor ott nagy bibi van, bár hát ez eddig is nyilvánvaló. Akkor nemcsak lelkileg, fizikailag is difi van vele.

102. gribedli*** (válaszként erre: 85. - Wencus)
2013. dec. 18. 19:10

Kaptal, de te mar egy masik banan fele nyujtod a kezed. Ami ertheto is, csak ne gyarts melle ilyen ideologiat. Senki nem kenyszeritett ebbe a hazassagba, ha jol vettem ki, ha benan valasztottal, ismerd be es el van intezve. Nem ertem, miert a 8 ev turelmi ido? Leirtam mit gondolok, kapuzarasi panikod van. Nem vagy te egy szexmanias, de most, hogy elertel ebbe a korba, hirtelen be szeretned potolni.


Hazassag kipipalva, gyerek kipipalva, vagyon(?) kipipalva, nagy dugasok meg nincsenek, ki kell pipalni oszt jovan!

101. wencus (válaszként erre: 92. - Gribedli***)
2013. dec. 18. 19:05
Én nem mondtam, hogy ott akarom hagyni, itt kezdtétek boncolgatni, hogy tudnám e egyedül gardírozni az életem. Én rendbe szeretném hozni valahogy ezt a dolgot. És igen Ő választott magának egy szép fiatal formázható saját ízlésére alakítható feleséget. És igen nekem a sok hülye pasi után jó volt, hogy valaki lát bennem valamit, és szeret. Ez olyan nagy hiba. És az arany kalitka előtermtésében anyagilag nekem is sok részem volt.
100. gribedli*** (válaszként erre: 84. - Perseida)
2013. dec. 18. 19:03
:D
99. ájrin (válaszként erre: 98. - Perseida)
2013. dec. 18. 19:02
Egyet értek.
98. Perseida (válaszként erre: 92. - Gribedli***)
2013. dec. 18. 19:01
Ez ordítóan igaz hozzászólás! Benne van a tömör lényeg!
97. 130454e42d (válaszként erre: 94. - Wencus)
2013. dec. 18. 18:59
De gondolom téged megviseltek a kezelések, nem kívántad annyira a szexet. Nem tudom, barátnőmnél volt így, az alapján tippelek. utána terhesség, szülés, problémás gyerek, és szép lassan hozzászoktatok, hogy nincs szex. Előfordulhat, főleg, ha előtte se volt fergeteges.
96. ájrin (válaszként erre: 94. - Wencus)
2013. dec. 18. 18:59

De most ez hogy jön ide?

Én tizenvalahány alkalommal vettem ilyenen részt, mégsem hibáztatom.

95. wencus (válaszként erre: 91. - 27c72ee00a)
2013. dec. 18. 18:59
Próbáltam elhessegette, azzal hogy kis butuska vagyok.
94. wencus
2013. dec. 18. 18:58
A kezeléseket a lombiknál én kaptam, engem szúrtak naponta hormonnal, és vettek kétnaponta vért, majd altattak műtöttek /petesejt levétel/ ő két alkalommal kellet mintát adnia ennyi.
2013. dec. 18. 18:57
Meg jobban
92. gribedli*** (válaszként erre: 71. - Wencus)
2013. dec. 18. 18:56

Ertem, regen nem zavart, mert neked sem olyan magas a libidod, most azert zavar megjobban mert mostanaban toltotted be a 40-et, egy nonel minden 10 ev ezzel jar, merlegeled az utolso 10 evet, es most valahogy kezd tudatosulni benned, hogy nem leszel mindig termekeny, nem leszel mindig szexre kesz (alaptalan, mert meg nagyon sokaig aktiv lehetsz, de igaz, a tested itt-ott leereszt ugyebar).


Ezt a krizist most hirtelen kivetited ra, holott valojaban ez most a te krizised. Te felsz az oregedestol, nem o. O mar 60 is elmult. Most hirtelen ossze szeretned magad kapni, menteni a menthetot, visszakapni az eveket vagy leelni decens nemi elettel a 40 es 50 kozotti reszt.


De hidd el, hogy nem oldasz meg semmit. Nem lesz meg a lelki beked, attol, hogy ra akarod varrni a felelosseget, mert annak idejen te is valasztottad ot, szoval otthagyhatod, de a sajat erdekedben is jobb lenne, ha maskepp adnad be neki, nem igy. Mert a 8 ev alatt szamtalanszor te is eroltethetted volna az egyuttleteket. Amugy, ha megfigyeled, a dogos idosebb nok sosem feltek az oregedestol sem elotte, sem kozben, sem utana es vegig szexeltek az egesz folyamatot:) vegyel peldat roluk!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook