Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit tegyek, hogy a saját kertemet szépíthessem? fórum

Mit tegyek, hogy a saját kertemet szépíthessem? (beszélgetős fórum)


1 2
7. fewin (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 17. 19:12
Én is inkább a közeliben gondolkodnék, pláne, ha közműves házikó is tartozik hozzá, és sokkal közelebb van. Felszabadíthatod a kertet a Neked nem tetsző beépítésektől akár ingyen is. Adj fel hirdetést, hogy a tárolók elvihetők ingyen - aki lebontja, viheti! Olyan hirdetést is láttam már, hogy a faanyagot is felkínálták ingyen, kivágás ellenében. Addig is, amíg ez megvan, papíron megrajzolod méretarányosan az így felszabadult kertet és tervezgetsz újra boldogan! Ha ekkora gond kijutni a saját kertedbe, akkor se itt, se ott nem leszel boldog. Így meg újratervezéssel szépet hozhatsz ki legalább az örökölt (?) kertedből is.
6. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 17. 18:51

Van egy nem fenntarthato, es kaptal ajanlatot egy fenntarthatora?

...es gondolkodnag kell.


Add el az elsot a "csaba, es ne erezd kenyszernek, hogy kertet kell muvelni.

5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 17. 17:02

A kisebb kert jogilag tiéd lett?

En is amondó vagyok, hogy ezt tartsd meg. Barmennyire jó volt a régi, nem leszel fiatalabb. Addig valósítsd meg a "cserét", amíg mellé tudsz állni, kivitelezni. Vedd számba, kiket tudnál segítségre ehhez megkérni. Majd meghívod őket egy bográcsozásra.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 17. 16:55

Eladnám a távoli kertet és az árából rendbe hozatnám a pici házat. Napokat tölthetnél ott utazgatás nélkül.

Lehet újra tervezni. Új feladat. Ne hátrálj meg!:)

3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 17. 15:44

Kerékpár? Ahhoz nem kell jogsi.

Ha olyan az egészségi állapotod, esetleg TB-re egy elektromos kerékpár??

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 17. 15:37

Mekkora a telek??

Ha eladnàd azt a közelit, nem tudnàl hozatni az àràból egy mobilhàzat?

2022. máj. 17. 15:30
Nagy dilemmában vagyok, mert van 1987 óta egy kert, ahová anno anyukámmal autóval, majd az autó eladása után gyalog mentünk ki (akkor még fiatalabbak voltunk, nem nagy ügy volt 30-40 percet gyalogolni reggelivel, ebéddel a hátunkon lévő táskában, vagy két kerekű húzós kocsin vonni magunk után - közmű nincs csak ásott kút, és külső konyhában beépített sparhelt). Találtunk a közeli városban egy autóval rendelkező embert,aki x összegért reggel a város közepétől elvitt minket a kertig, és a megbeszélt időre visszajött értünk este, és a város közepéig visszavitt minket (2-3 perc autóval), és még onnan 1.5 óra BKV járatokkal haza...Anyukám 12 éve nem él, és 4,5 éve olyan helyzetbe kerültem, hogy nem tudok hetente 3-3500 forintot kifizetni arra, hogy 2-3 perc alatt kivigyen, és este vissza hulla fáradtan még onnan 1,5 órát magam buszozzak haza. Nincs rá pénzügyi keretem.Tavaly meghalt az utolsó élő rokonom, akinek egy pici, de közműves házikója van Budapest külső kertvárosi részén, ahová kb. 45 perc alatt kijutok BKV járatokkal - DE az nem az én kertem. Saját kertemet papíron, méretarányosan lerajzoltam, megterveztem, megvalósítottam,de nem tudok kijutni. A pici házhoz tartozó kert tele van építve tárolókkal, 2-3 lépésenként egymástól alig növekvő gyümölcsfákkal. Mire ebből olyan kertet tudnék építeni, mint a sajátom, ingem-gatyám rámenne, hiába van közel...Milyen megoldást találjak, hogy a saját kertembe mehessek- ne kelljen eladni-és ki tudjak jutni? Autóm nincs, jogsim egy régi problémám miatt nem lehet orvosilag. :( Mit tegyek? :( Imádom a saját kertemet...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook