Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, hogy a férjem hízzon?Nagyon sovány:( fórum

Mit tegyek, hogy a férjem hízzon?Nagyon sovány:( (beszélgetős fórum)


1 2
2009. júl. 10. 21:31
Szerintem nem csak híznia kell, mert ha ilyen egészségtelen kajákat adsz neki, amik itt fel vannak sorolva, akkor magas lesz a koleszterinszintje, meg az infarktus is valószínűbb így. Emellett legelőször a főbb szerveire fog lerakódni a zsír, amitől nehezebb lesz dolgoznia a szervezetének. Én nem kísérletezgetnék vele. Kérdezd meg az orvost inkább, hogy mit tegyél, vagy egy dietetikust. Akár csak telefonon is. A szőlőcukor mindig legyen nála, ha alacsony acukra, engem is ez tesz helyre, vagy valami édesség. Én is Ében 11 válaszára voksolok. A reggeli mindig jól jön. Akár a tudakozótól is kérhetsz telefonszámot a dietetikushoz.. Sok szerencsét!
2009. júl. 9. 12:56
Már a tavaly volt orvosnál,alacsony a cukorja is,de nem adtak rá semmi gyógyszert,csak azt mondták,hogy rendszeresen egyen.Hát eszik eleget.Többet mint mi hárman.De én örülök is ha eszik,csak legalább látszana is rajta.Az életünk elég stresszes mostanában az anyagi gondok miatt.Akkor azt mondjátok,hogy egészségesen táplálkozzon,nem baj ha ilyen sovány.
2009. júl. 9. 09:48

igen szerintem is inkább egészségesen egyen, nehogy baja legyen a kajától.

az én párom is sovány és alacsony a vérnyomása, ezért reggel kap egy tejeskávét-az ételt nem kívánja rögtön felkelés után.de próbáld meg reggeliztetni.én szoktam szendvicset gyártani, vagy berakok neki egy almát és egy kefírt(az a kedvence).

az enyém most volt vérvételen, megnézték a cukorját is rendben volt neki.

40. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 38. - 24584533ce)
2009. júl. 9. 09:31

Amíg nem volt kivizsgáláson szerintem ne agyalj ilyeneken. Igen a kólától lehet hízni és kiváló csontritkulást lehet tőle beszerezni, az energiaitaloktól dettó.

Ha elájult, leesett a cukorszintje és egy kávétól - amiben gondolom cukor is volt - jobban lett, simán lehet hogy cukorbeteg. Ha igen, az életével játszol, ha ilyesmivel tömöd.


Előbb tudd meg mi a helyzet vele, aztán gondolkozz a megoldáson. Addig tök mindegy, hogy ki mit mond. Ő nem egy kísérleti nyúl, hello :)

39. H.Ancsi (válaszként erre: 37. - 24584533ce)
2009. júl. 8. 23:27
ahogyan már irtad, elég hizlaló kajákat adsz neki, én elvinném orvoshoz, lehet stressz, vagy bármi egyéb, egy labor, egy kivizsgálás nem nagy dolog, és te is megnyugodnál. sok sikert
2009. júl. 8. 21:57
Pesi kóla?energia italok? ezek is jók? lehet tőlük hízni? Kérdezzétek már meg a párotokat?
37. 24584533ce (válaszként erre: 31. - H.Ancsi)
2009. júl. 8. 21:55
Szia! tényleg nagyon aggódom miatta,mert hétfő reggel rosszul is lett a munkahelyen,még a mentőt is kihívták hozzá.De nem volt semmi komolyabb,csak alacsony a vérnyomása,meg a cukorja.Ivott egy kávét és jobban lett.Ő meg attól fél,hogy kirúgják emiatt,én meg attól.hogy elveszíthetem,és mit csinálok 2 kicsivel egyedül nélküle.Nekem adjatok tanácsot:mi az ami nagyon hízlaló kaja.Hadd szedje egy kicsit össze magát.
2009. júl. 8. 19:09
hát lehet bár nem tudom az enyém honnan fogyna,úgy látom nincs rajta elfogyni való már :D.
2009. júl. 8. 19:08
Én viszont nem 10-15 kg-ról beszéltem, hanem olyan plusz 5 kg-ról. Az szerintem reális, ugyanis már az is sokat jelent.. Nem jó az, ha olyan sokat felszed, mert nem biztos, hogy jót tesz a szervezetének.
2009. júl. 8. 19:01
ebben nem hiszek, ha valaki ilyen alkat-így működik az anyagcseréje az olyan nagyon sokat nem tud változtatni rajta-az életmód táplálék dologgal is max 10-15 kg ot tudtak felszedni a sovány ismerőseim.fordítva is igaznak gondolom, ha valaki erősebb kicsit dundi annak nem jó ötlet csontsoványra lefogyni, mert a szervezete nem úgy működik.
2009. júl. 8. 18:58
Én az előttem szólóknak a teljes ellentétét tudom ajánlani. Ha elkezd fogyókúrázni, esetleg lefogy 1-3 kg-t és tutira 5-öt fog visszahízni.. Hidd el. Ezt biztosan hallottad már, csak nem gondolja az ember, hogy ami rossz a fogyni vágyóknak, az jó a hízókúrán lévőknek.. A szervezet nem kap elég tápanyagot, ezért átkapcsol raktározásba. Ez a fogyókúrázók rémálma. Próbáld ki!! Csak ne sportoljon többet mellette, mint szokott! Sok szerencsét!
2009. júl. 8. 13:08
küldd
2009. júl. 8. 13:07
szia, tényleg az a legvalószínűbb, hogy csak ilyen az alkata, de én azért mielőtt ezt tudomásul venném, elküldeném egy kivizsgálásra, főleg, hogy most még 10 kg-val kevesebbis mint amennyi szokott lenni. Érezni a hsz-eidből,hogy aggódsz az egészségéért, hát nyugtasd meg magad, küld el dokihoz, aztán jöhetnek a hízószerek:)
2009. júl. 8. 12:57
akkor lehet kipróbáltatom vele :)
2009. júl. 8. 12:49
Én a barátomnak minden nap más-más süteményt sütök:D és lám 8 kg 2 hét alatt:D már van hasikája is:)
28. c42aaaac41 (válaszként erre: 23. - OlíviaAnna)
2009. júl. 8. 12:46
csak akkor,ha nem a megfelelőt szedi,vagy allergiás.egyébként nem szabadna hasmenésnek lennie
27. e584b61b26 (válaszként erre: 22. - Ében11)
2009. júl. 8. 12:46
Nem ártalmas!
26. c42aaaac41 (válaszként erre: 22. - Ében11)
2009. júl. 8. 12:46
NEM!
2009. júl. 8. 12:45
Bocsi, most látom, hogy már előttem szólók javasolták a tömegnövelő italt. Csak megerősíteni tudom.
2009. júl. 8. 12:45
Kipróbálom amiket tanácsoltatok,köszönöm.Reméllem egy kicsit összeszedi magát.De vígasztal a tudat,hogy nincsegyedül,másokis vannak nagyon soványok,mégis egészségesek.
2009. júl. 8. 12:44
Adj neki a testépítők által szedett fehérje turmixokat! Garantáltan feljön rá 10-15 kg! Lehet, hogy lesz néhány pattanása és hasmenése, de ez többé-kevésbé a fehérjeturmix velejárója. Az eredmény nem marad el!
2009. júl. 8. 12:43
és ez a tömegnövelős por nem ártalmas?
2009. júl. 8. 12:43
Az én férjem 70 kg és ő se tud hizni.Probálta már azt is hogy tömte magába az édességet hátha hizik tőle de az lett az eredménye csak hogy egy hét után ugy undorodott az édességektől hogy ráse birt nézni.Aztán sikerült felszednie nehezen 10 kg-t valahogyan de néhány honap alatt lement rola és maradt ugyanugy az eredeti súlya.Szoval szerintem kár eröltetni.Ha egészséges az a lényeg.
20. ében11 (válaszként erre: 16. - 24584533ce)
2009. júl. 8. 12:43
nem is lesz, a párom előző munkahelyén a többiek(lányok) kivoltak, mert látták mennyit eszik és nem látszik rajta,ők meg nyamogták a müzlit vagy a joghurtot,már attól híztak ha látták a páromat enni :D.
2009. júl. 8. 12:41
Talán az étkezéseibe iktass be neki valami fehérjés proteines tömegnövelős egészségbomba italport!Hátha segít az jót tesz az izomzatának erőnlétének is!És egészséges is!
2009. júl. 8. 12:41

nekem is megy hogy nem főzök és nem eszünk!

én is fogytam, mert a gyerek miatt nasi üdítő csoki nics itthon.állandóan kajával tömne a család!

17. Rika1
2009. júl. 8. 12:40
Van aki hiába eszik mégsem hízik. A gyors anyagcsere és a mozgás miatt, és ezért inkább izmosodni kell azért is írtam. Egy személyi eddző sokat lendíthet a dolgon.
16. 24584533ce (válaszként erre: 9. - 064209f635)
2009. júl. 8. 12:40
én meg nem akarok hízni,nekem fogynom kellene,85 kg vagyok.Tészta féléket sokat eszünk,pörköltöt,bundás kenyeret,zsíros kenyeret.Meg cukros üdítőket,de rajta nincs egy dkg zsír sem.
2009. júl. 8. 12:39

Az én kedvesem óránként eszik semmi baja de akkor is úgy néz ki mint egy kenyai tájfutó!

Egyszerűen ilyen alkat!

Sokan kérdezik miért nem adok neki enni,naponta 3féle meleg ételt teszek elé,a többit hideg kaja formájában eszi,fogalmam sincs hogy fér bele ennyi kaja!:DDD

14. c42aaaac41 (válaszként erre: 1. - 24584533ce)
2009. júl. 8. 12:39
igyon tömegnövelőt,mert annak magas a szénhidráttartalma meg a fehérje tartalma.nálunk sok ilyen problémával küzdő ember megfordul,úgyhogy csak tudom ajánlani!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook