Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha a párom a szülei hatására folyamatosan bánt lelkileg? fórum

Mit tegyek, ha a párom a szülei hatására folyamatosan bánt lelkileg? (beszélgetős fórum)


1 2 3
56. bige (válaszként erre: 52. - Hancsalean)
2009. okt. 4. 20:53

14 éve váltunk el, és a mai napig sokszor képes vagyok elsírni magam, hogy nem azért szültem gyereket, hogy csonka családban nőjenek fel. De! nem mindegy, hogy milyen az a család! Tovább megyek! ahol nincs meg a harmónia azt én nem nevezném családnak, csak együtt élő emberek halmazának.


Nagyszüleid sem tudnak segíteni? ők mit mondanak?

55. b2076ec79b (válaszként erre: 53. - Hancsalean)
2009. okt. 4. 20:53
és ő hány éves? látom te még "csak" 25 vagy...
54. b2076ec79b (válaszként erre: 51. - 656f03db60)
2009. okt. 4. 20:52
hát ez azért nem teljesen így van.. a házasság előtt szerzett vagyon sosem lesz közös, plusz ami csak az egyik tulajdona, ha nem közösen szerzett vagyon, akkor az sem osztódik, illetve házassági szerződés esetén megint más a helyzet...
53. hancsalean (válaszként erre: 49. - B2076ec79b)
2009. okt. 4. 20:52
Nem alszik minden hétvégén ott, de gyakran előfordul. Ha nem ott van, akkor meg dolgozik hétvégén. Nem veszi ki a gyereknevelésből a részét, ami azt illeti.:(
2009. okt. 4. 20:50

Ma már minden 2. házasság felbomlik, azért is kértem tanácsot, hátha valaki van hasonló cipőban. A legkisebb gyermekünk nagyon pici még, a nagyok meg imádják az apát, mert mindent megvesz, megenged amit anya nem. Meg a mamát is, mert ezt küldi, azt küldi.


Csak szeretném, ha a gyerekek családban nőnének fel, ha már nekem nem adatott meg a teljes boldogság, mert korán meghaltak, nagyiék neveltek.


Jobb-e, ha a gyerekeken megy a harc? Vagy ebbe jobban belebetegednek a gyerekek?

A sorsuk a kezemben van, nem könnyű, nem játék egy gyermek sem. Szeretnék békét, de lehet sosem fogom elérni.

51. 656f03db60 (válaszként erre: 47. - Bige)
2009. okt. 4. 20:49
5 év után már közös a lakás.
50. isana
2009. okt. 4. 20:48
a kolléganőm ugyan ilyen szituban él, ott elég szerény körülmények között élnek,poén, hogy lenne pénzük mert a férje eladta a lakását, és a kollégámhoz költözött, de a férje a lakás árát az anyjának adta ,aki nem dolgozik ,de költeni szeret..csináltatott magának új fogsort stb, a kolléganőm kifizethette volna a lakáson lévő hitelt ha az anyós nem tart igényt az egész eladott lakás árára..a pasi még sírt is amikor elköltözött mamitól..mondanom sem kell ,hogy minden nap ott ül, és a fizuja felét anyuka kapja.
49. b2076ec79b (válaszként erre: 44. - Hancsalean)
2009. okt. 4. 20:46
huh ez elég durva...minden 7végén otthon alszik az anyjánál???
2009. okt. 4. 20:45

az elejeben az en parom is az anyjat partolta, minden ugy volt ahogy o elfingta magat.Nagyon sokat pujgatta ellenem, napokat veszekedtunk miatta.

Aztan valahogy rajott, hogy az anyja mit muvel, es most nem is beszelnek, de jol van itt azert nagyon sok es durva dolog van a hatterben.

A lenyeg, hogy arra rajott, hogy mindig csak furt engem, es sok mindent kitalalt, hazudozott..

Kellett hozza egy kis ido, de mostmar ha Isten mellettem all maximalisan.

Egyebkent en mondtam neki h hivja az anyjat fel, mert nem akarom h ne beszeljen vele , csak h ne avatkozzon az eletunkbe.

Kul. azert nem beszelnek egyreszt az anyjaval, mert partolt, es mellem allt, ez pedig nem tetszett neki.

47. bige
2009. okt. 4. 20:45

sajnálom:(


persze könnyen adjuk a tanácsokat - annak ellenére, hogy azt kértél - , amikor a körülményeket nem tudjuk. nem tudom, de szerintem mindegy kinek a nevén van a lakás, mert közös tulajdonnak számít akárhány évi együttélés után. Nem tudom mit dolgozik, de elég sok gyerektartás jár a 3 gyerek után, illetve akár még asszonytartást is kérhetsz.

Nem könnyen beszélek, mert én is elváltam. 14 éve. akkor nagyon rossz volt, ma már hálás vagyok érte. pedig engem nem ütött meg! az azért megbocsáthatatlan. gyanítom nem az volt az első és egyetlen

46. hancsalean (válaszként erre: 43. - Ági05)
2009. okt. 4. 20:43
Nem közel laknak, de minden nap hívogatja az anyja és fújja neki, hogy ez fáj, az fáj, segíthetnél, jól itthagytál minket a bajban. Apád is rosszul van, egy szem fiúnk vagy, segítened kell. Stb.
45. isana
2009. okt. 4. 20:42
anyósodnak csak ő az egyetlen gyereke?tipikus mama pici fia..Sajnos nem tehetsz semmit addig amíg a párod nem változat ezen a dolgon.Annyit még megtehetsz,hogy üljetek össze hárman és beszéljetek, hogy ki mit tehet, mit nem, mi a baj. Ha ez sem segít, előbb utóbb véget kell vetned ennek a lelki börtönnek.
44. hancsalean (válaszként erre: 41. - B2076ec79b)
2009. okt. 4. 20:41

Hazajár hétvégente, még ott is alszik. Mint a gyerekek...

1 órányira laknak tőlünk, másik városban.

43. Ági05
2009. okt. 4. 20:31
Ha a férjed nem áll ki érted, akkor ez egyre rosszabb lesz.Nem tudnátok jó messzire költözni a mamától?(másik város,falu)Ezáltal egyre ritkábban találkozhatnának anya és fia.Az egyik barátnőm épp most vált el.Addig fúrta az anyós,s a férje az anyja mellett állt,hogy nem bírta tovább,elváltak.
42. hancsalean (válaszként erre: 39. - Bige)
2009. okt. 4. 20:28
nekem nem élnek már:(
41. b2076ec79b (válaszként erre: 37. - Hancsalean)
2009. okt. 4. 20:23

Neked nincs családod aki segíthetne a gyerekekkel: Mármint lakás ügyben?

Ahogy a soraidból kiveszem, ritkán találkozol az anyóssal...Ha otthon vagytok a férjeddel 5en, akkor is az anyjáról beszéltek? Vagy nem értem hogyan fúr ha nincs ott...

40. bige
2009. okt. 4. 20:23
beteg ez az ember! nem egészséges lelkületű! mindenképpen pszichológus kell, vagy elválni! megváltozni magától nem fog!
39. bige
2009. okt. 4. 20:22
megpofozott, és Te hagyod? ne hidd, hogy ez a gyerekeknek jó így! sokkal egészségtelenebb környezetben nőnek fel, mint ha kevesebb pénzből élnétek! A Te szüleid?
38. hancsalean (válaszként erre: 29. - Bige)
2009. okt. 4. 20:20
7 éve
37. hancsalean (válaszként erre: 34. - Bige)
2009. okt. 4. 20:20
Volt, hogy megpofozott, ha mertem mondani valamit az anyjáról. Nem csúnyát! Csak, hogy leszállhítna végre rólunk.
36. hancsalean (válaszként erre: 33. - Hancsalean)
2009. okt. 4. 20:19
beoltja-javítok
35. bige (válaszként erre: 33. - Hancsalean)
2009. okt. 4. 20:17
fúj!
34. bige
2009. okt. 4. 20:16

mondjuk pszichológust tudok még javasolni a párodnak. na meg az anyjának. vagy családterápiát. bár ahogy kivettem a szavaidból ő nem ismeri el, hogy egészségtelen, amit csinál.


bár azt hozzá kell, hogy tegyem, hogy ha az anyja hatására bánt Téged, akkor az tőle sem áll távol !

33. hancsalean (válaszként erre: 27. - Bige)
2009. okt. 4. 20:16
Fúr a hátam mögött, elég rendesen. A gyerekek örül mindig mindent jobban tud, a háttérből. Vannak jó taktikái, beoltsa a páromat, előttem masszírozgatja, símogatja stb...
2009. okt. 4. 20:15
Amíg nem voltatok házasok, akkor nem voltak már jelek, hogy valami nem stimmel? Hogy a párod inkább az anyjával beszéli meg a dolgokat helyetted?
31. hancsalean (válaszként erre: 28. - Bige)
2009. okt. 4. 20:14
Ő nem szól bele semmibe, de ezzel sokszor többet árt mint használ.
30. hancsalean (válaszként erre: 26. - Kormi1985)
2009. okt. 4. 20:14
Mert nem engem szánt a fiának. És mert nem jó a házassága, a párommal beszélik meg a dolgaikat. Ő a társa...röhejesen.
29. bige
2009. okt. 4. 20:10
mióta vagytok házasok?
28. bige
2009. okt. 4. 20:09

vegyél elő egy pszichológia könyvet, és mutasd fel neki milyen egészségtelen az anyja részéről is és az ő részéről is a kapcsolatuk.

apósod nem partner? ő nem normálisabb?

27. bige
2009. okt. 4. 20:06
megkérdezhetem miket mond, csinál?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook