Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek ha a párom már nem először vert át, és a számítógépes játékok hatására már durvábban is bánt velem, de nagyon szeretem? fórum

Mit tegyek ha a párom már nem először vert át, és a számítógépes játékok hatására már durvábban is bánt velem, de nagyon szeretem? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. okt. 1. 19:05

Sürgősen hagyd ott, mert nagyon megbánod!

Az ilyen ember elmebeteg.

55. f8db0709b8 (válaszként erre: 54. - Babubaba)
2011. okt. 1. 13:18

Ha kiabál,próbálj kedvesen,nyugodt hangon beszélni hozzá.

Ha még ordít és vérben forog a szeme,közöld vele,bocsika,de ennyi.pá.

2011. okt. 1. 11:32
Sosem volt még ilyen pasim.....nagyon rémisztő amilyen agresszióval meg kidülledő szemekkel ordibál ok nélkül.
53. zebracsikó (válaszként erre: 50. - Babubaba)
2011. szept. 29. 17:46
Hagyd ott, nagyon gyorsan!!
2011. szept. 29. 17:16

A barátnőmnek egy hasonlóan bunkó f@sz a férje.

Ő nem adta fel, három gyereket szült, és rengeteget tűrt, de miért?!

30 éves házasok, és a férje most is ugyanolyan ökörfajzat, és még csak nem is jó apa. Ahogy a barátnőmet bántotta mindig is (lelkileg és fizikailag is), ugyanúgy a fiait is terrorizálja (22, 20, 18 évesek). A legnagyobb már elköltözött, a középső a barátnőjéhez költözött (mármint a szülőkhöz). A "kicsi" van már csak otthon, de ő sem bírja már.

A barátnőm pedig ott van az élete romjainak a tetején, és most kérdezi magától, hogy miért?

Miért nem lépett ki, miért szült három gyereket ebbe a házasságba. Óriási lelkifurdalása van, amiért csak ilyen gyerekkort tudott biztosítani a gyerekeinek (és most nem anyagiakról van szó, mert abban nem volt hiány).

Most sírta el nekem, hogy lassan a legkisebb fiú is el fog menni, és ő meg egyedül marad ezzel a barommal, aki idősebb korára egy fokkal nem lett normálisabb, csak rosszabb. A fiúk majd a lány szüleihez járkálnak haza látogatóba, oda viszik majd az unokákat is. Ő pedig most vezekel azért, hogy szerelemmel kitartott emellett a vadmarha mellett, jól meglett a jutalma a kitartásának, a feltétel nélküli odaadásának, a szerelmének, amit ennek az ökörnek adott.

Baromira át kell ezt gondolni, még ilyen fiatal korban, mint a topic indítója.

51. f8db0709b8 (válaszként erre: 50. - Babubaba)
2011. szept. 29. 16:04
Hagyd ott!
2011. szept. 29. 16:02
Sziasztok!ordibál velem a pasim pedig még csak 2 hónapja vagyunk együtt.szeretem,de tudom h ez később csak rosszabb lessz.mit tegyek,?
2010. okt. 30. 14:18
egy bunkó
2010. okt. 30. 14:18
ezek után mit szeretsz rajta? :D
2010. okt. 30. 14:16
Akkor egy gyengeelméjű f*sz.
2010. okt. 15. 17:10

És te is bántod? Szoktad néha verni, megalázni?

Gondolom, hogy NEM!!

NEM, mert TE SZERETED!!


Akkor meg miért hagyod magad? Nem érdemelsz többet, jobbat, mást, aki nem így fejezi ki a szeretetét?


Meddig, vagy mire vársz?

Amíg lesz több gyereketek is, és őket is bántja?

2010. máj. 31. 12:49

Az én exem is bántott..sajnos elég sokszor.2 évet voltunk majdnem együtt..ebből talán fél év volt ojan amikor egyáltalán nem bántott....én is nagyon szerettem...de hála istennek a barátaim segitetek ebből a kapcsolatból kimászni..azóta új barátom van, akit annál sokkal de sokkal jobban szeretek..és még egy ujjal sem ért hozzám s tudom hogy nem is tenné!

Butus vagy, hagyd ott akármennyire szereted,előbb utóbb jobb lesz.!!

44. Márti86 (válaszként erre: 41. - Aduhil)
2010. máj. 26. 11:38
20 éves vagy. Van időd bőven! Én írtam a sógórnős storyt. Ő is 24 éves és nagyon szép simán talált volna magának olyan pasit akit megérdemel. Egy gyerekkel már nehezebb. Ne várd meg amíg te sem tudsz majd lépni. Ne juss el odáig mint ő. Jobb nem lesz. Ha ilyet tesz, NEM SZERET!!!!!! Ne pazarold rá a szeretetedet!!! Nem éri és nem érdemli meg. Légy önző! Elhiszem hogy szereted de ha eltűröd neki egyre többet fog megengedni magának!
43. a9986bef96 (válaszként erre: 41. - Aduhil)
2010. máj. 25. 20:45

Szívesen,ügyes legyél,menni fog! :)

Ha bármi van,gyere föl,írogassál,jó ezeket kiírni.Tudom,hogy nagyon szereted,de kezd el magadnak mondogatni a kritériumokat,hogy nem minden áron.Kicsit kezd el szoktatni magad.És persze mellette persze nagyon-nagyon szeresheted(mást nem is tudsz most,mi? :) ),ahogy neked jó,csak kezd el a lelkivilágodat ehhez is hozzászoktatni.Azért ne vádold magad,hogy szereted,legalább te ne okozz magadnak fájdalmat.Elég az is,amit ő okoz.Ennyi,amit viszont tenned kéne: kezd el edzeni magad,mondogatni,stb.Kicsit lazítani a függést.;)

2010. máj. 25. 20:25
szerintem,ha, a kapcsólatban a próblémákat,nem,lehet megbeszélni.{sajnós az gónd,de,{a,durvaságra,nincs,mentség.{ha,csak,bócsánatótkér.ágnes1219.
41. aduhil (válaszként erre: 40. - A9986bef96)
2010. máj. 25. 20:18
Köszönöm! :)
40. a9986bef96 (válaszként erre: 37. - Aduhil)
2010. máj. 25. 20:12
Nehéz kérdés ez hidd el.És igazából nem is kell olyan komoly kapcsolatnak lennie.Nem vagyok pszihológus,nem nagyon értem miért van így,de azt tudom,hogy nem azért,mert egyes nőknek erre igényük lenne,vagy mert tudatalatt még az őskorból ez a vadbarom durva erő volt a menő.Ez badarság.Egyszerűen csak amikor megszeretünk valakit és most mindegy is,hogy milyen szinten,akkor odaadjuk neki a szívünk egy darabját.És mivel ő is viszont szeret,a lelkünk összeforr egy ponton.És amikor olyan helyzet adódik,hogy az ész azt mondja:"add fel",akkor feladni már nagyon tud fájni.És minél jobban odaadtuk a szivünket,annál jobban.Ezért van az,hogy sok nő ilyen kapcsolatban kivár,mert a külső nem fáj annyira,mint a belső.Plusz közben elindul egy olyan abnormális folyamat,mely a korábbi klassz szeretetet/szerelmet,ami önzetlenségből és odaadásból fakadt,eldegenerálja.Mert a korábbi jó lelki reflex(az érte bármit),most egy csapdává válik és akkor is dolgozik még,amikor már nem kéne.Nem vagy hülye,ez nem igaz,csak ha nem tudjátok megbeszélni,akkor kénytelen leszel lassan elkezdeni szoktatni a lelkedet,az érzelmeid gondolatát ahhoz,hogy ki kell lépni,ez lesz a legjobb.És így eljön a nap,amikor meg tudod csinálni.De meg kell próbálni megbeszélni vele + közben azért ezt a rábeszélősdit is elindítani.Hogy ha úgy adódik,hogy amikor igazán kell,meg tudd csinálni.Ügyes vagy,nem lesz gond.És nem vagy hülye,felejtsd el.:)
39. kitrákotty (válaszként erre: 37. - Aduhil)
2010. máj. 25. 19:40

elég komoly kapcsolat szvsz nem lehet az, amelyikben az egyik fél cseppet sem tiszteli a másikat! :-S

A szerelem nem indok semmire sem!


Hogy jótanácsot is adjak, minél előbb költözz el, ha lehet már holnap!

És hidd el magadról, hogy vagy valaki, s tudsz önállóan dönteni, élni!!

38. 153f03ec1c (válaszként erre: 37. - Aduhil)
2010. máj. 25. 19:30
Nem vagy hülye, csak mi kivülről látjuk ezt a dolgot, ezért más a véleményünk.
37. aduhil
2010. máj. 25. 19:13
Meg szerintem aki nem élt át hasonlót az nem is tudhatja hogy milyen érzés egy olyan pasit szeretni aki bántja a másikat, és tudom hogy az ilyentől el kell távolodni csak mivel elég komoly kapcsolatról van szó igy kicsit nehéz kimondani hogy vége. De én vagyok a hülye, tudom, megérdemlem :)
2010. máj. 25. 19:05
Hát csak lesek,hogy itt némelyek milyen kegyetlenek.Normálisan nem tudtok beszélni vele?Nem baj,hogy egyszerűen csak nem tudja eldönteni,hogy melyik ujját harapja meg?Nem mondom,hogy nincs igazatok,de amikor kívül-belül fáj és nem tud az ember dönteni,akkor a legutolsó az ilyen hangnem,amire szüksége van.Nem inkább segíteni kellene és felkarolni,sem mint a földbe durungolni?Meg van ám ennek az egésznek a maga pszihés mechanizmusa.Most még nincs beletekeredve,mint az a sógornő,akiről itt valaki írt,de ezek a nők segítségre szorulnak és nem bunkós botra.Hát nagyon tapló az ilyen viselkedés...
2010. máj. 25. 18:55

Ne tegyél semmit!


Minek?

Neked ez így jó, mert ha nem lenne, akkor már léptél volna!!

Ha már a címben mentegeted, mert jaj szeretem, úgysem hagyom el, akkor minek kérdezel????

úgyse változik semmi!


Nekem az a véleményem, ha valakinek ez jó, és ezt hagyja hogy megtegyék vele (vagy úgy is mondhatnám, hogy igényli), akkor meg is érdemli!


Bocs a durvaságért! (bár otthon is ezt kapod, s nem változtatsz :-S )

2010. máj. 25. 18:20

Nem érzed megalázónak? nem vagy dühös olyankor? nem érzed magad tehetetlennek? nem félsz? nem ijedsz meg? nem érzel ürességet, csalódottságot? Nem omlik benned össze egy kép arról a férfiról, akire felnéztél, hogy hogy bánik veled?

Én annak érezném. Ott is hagynám! Hozzám egy férfi ne érjen így! Engem senki nem alázhat, nem tehet olyat, amivel megbánthat lelkileg vagy neagyisten fizikálisan.

Elmondom neked, hogy ez csak rosszabbodni fog, főleg a játékfüggősége miatt! Keverni fogja egy idő után tán még a virtuális meg reális világot! Aztán meg majd csodálkozol, hogy 8 napon túl gyógyulóval fekszel valami kórházban...


Mutatott megbánást? Te kifejtetted az álláspontod, érzéseidet? Megkérted, h többé ne tegye. Volt olyan, hogy ennek ellenére megismétlődött? Ha megismétlődött, akkor nincs miről beszélni! Ha kínozni akarod magad, akkor menjetek pszichológushoz, egyébként meg találóan írta valaki, menekülj, fuss, amíg lehet. Már csak azért is menekülj, mert olyan komoly lelki nyomorod lesz, önértékelési zavarod záros határidőn belül, hogy ebből nem fogsz tudni kimenekülni.

Ülj le vele és beszéld meg, haszereted és mindenképp mindkettőtöknek pszichológust javaslok, mégha csak ilyen "kis" dolog történt.

33. a9986bef96 (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2010. máj. 25. 17:39
Igen,elég durván.Tisztában lenni valamivel,meg érezni valami egészen mást...Nagyon nem könnyű.
2010. máj. 25. 17:39
Vagy mert egész egyszerűen ilyen hülye.
31. 153f03ec1c (válaszként erre: 30. - Márti86)
2010. máj. 25. 17:36
Valószínűleg gyerekkorában apu verte anyut.
2010. máj. 25. 17:35

Ha eddig nem tudtál elválni tőle nem is fogsz. Én komolyan kezdem azt hinni hogy vannak nők akiknek erre van szükségük. Hogy verjék, hogy megalázzák, hogy ne szeressék.

Sógornőm is így kezdte. Megismerte az emberét, sosem volt vele kedves, állandóan csalta amiről ő tudott is és "durvábban" bánt vele. Azóta is tart a dolog(immár 7. éve), azóta annyi változott hogy szült neki egy gyereket hátha megváltozik valami, annyi változott hogy most már a gyerek előtt veri, azóta sem dobta ki, csak mindig fogadkozik hogy többet nem megy vissza hozzá. Már járt a baleseti sebészeten is, utána is vissza ment. Az ilyeneknek hiába ad tanácsot az ember. Szerintem erre van igényük. Nincs olyan szeretet ami ezt eltűri vagy abba beleférne. kérdés hogy mi lesz a gyerekbő ha felnő és egész életében ezt látta?

29. andi6020 (válaszként erre: 11. - Aduhil)
2010. máj. 25. 17:32

Nálam ez is megütésnek számít.

Kár a szóért, Te magad mentegeted!!

28. 153f03ec1c (válaszként erre: 23. - Bige)
2010. máj. 25. 17:32
Akkor először vigye pszichológushoz, majd dobja ki.
27. andi6020 (válaszként erre: 5. - Aduhil)
2010. máj. 25. 17:31

Ne haragudj, de megérdemled!

Mindenki annyit enged meg magának, amennyit megengednek neki. Te mindent megengedsz a párodnak, nincs min csodálkozni.

Lépj tovább, vagy ne panaszkodj. Bocs, ha durván fogalmazok, de gondolom ezekkel Te is tisztában vagy!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook