Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit tegyek, ha edzés hatására vastagodom? fórum

Mit tegyek, ha edzés hatására vastagodom? (tudásbázis kérdés)


1 2
51. Bikmakk30 (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2015. dec. 25. 17:28
Hát ez ilyen. Ha fogyni akarsz hosszútávfutás ajánlott. Az megeszi az izmot is rólad. :)
50. 2c5f60da64 (válaszként erre: 32. - Főnix01)
2015. dec. 25. 17:19

Szerintem nagyon szép az izmos, kicsit vastagabb comb, és a pasiknak is nagyon bejön :) legalábbis ezt tapasztaltam :)

Az enyém is vastagabb, de engem nem zavar, szeretem, hogy van rajta izom és látszik.

2015. dec. 20. 18:46
Dobj már egy linket, mert én valami nagyon mást nézhetek! :D
48. simple (válaszként erre: 47. - Chelsey)
2015. dec. 20. 16:27
Közel olyan jó?! Nézd már meg azt a fickót! :D Egy deka izom nincs rajta, formátlan hájas, nagyhasú. :D Igazán elhinném neki, hogy tudja mit kell csinálni ahhoz, hogy jól nézzek ki. :D
47. Chelsey (válaszként erre: 15. - Simple)
2015. dec. 20. 15:58
Simple, az edző nem kell, hogy közel olyan jó legyen, mint akiket edz. Szép is lenne, ha csak azok tarthatnának pl. teniszedzést, akik előtte rajta voltak a 100-as világranglistán.
46. Arón1 (válaszként erre: 45. - Bichi)
2015. dec. 18. 22:02
Pedig egy no nem tud, nem alkalmas ra hormonalisan. Persze én nem versenyzokrol beszelek, akik nem csak tapkieget tolnak, hanem olyan nokrol akik naturalban edzenek.
45. Bichi (válaszként erre: 39. - Arón1)
2015. dec. 16. 13:48
Azért egy kezdő komoly odafigyeléssel lényegesen több izmot tud évente felszedni, mint 2 kiló. Az nagyon kevés, persze nem Péntek Enikővel, hanem annál jóval komolyabb edzéssel, amit nők nagyon ritkán tesznek, mert ahhoz nagy súlyok kellenek...
44. Vessla (válaszként erre: 43. - HappyDayandNight19)
2015. dec. 16. 06:50
De nagy segítség. És nem nagy súlyokkal kezd senki. Mire nagy súlyokhoz ér, már lesz annyi tapasztalata, izomtudata, hogy ha kicsit utána néz, akkor tud szabályosan edzeni.
2015. dec. 16. 01:11
Azert 2-3 alakalommal senki nem fogja helyesen megtanulni a kivitelezest. Foleg nagy sulyoknal!
42. NomNom (válaszként erre: 41. - Arón1)
2015. dec. 15. 21:36

Az biztos, de úgy se kis pénz. :(

De megéri úgy elkezdeni.

41. Arón1 (válaszként erre: 40. - NomNom)
2015. dec. 15. 21:21
Azért nem kell havonta személyi edzőre 40 000 Ft-ot költeni. Ad neki edzéstervet, javasol étrendet, megmutatja, hogy hogyan kell a gépeket, súlyzókat szabályosan használni. Nem kell hónapokig edzővel edzeni, de nagy segítség kezdőknek.
40. NomNom (válaszként erre: 37. - Martha b.)
2015. dec. 15. 20:02
Ez rendkívül jó ötlet... ha valakinek van rá havonta 30-40000 forintja. ^^
39. Arón1 (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2015. dec. 15. 08:41
Szénhidrátot, fehérjét, zsírt számolni kell. Azzal, hogy Péntek Enikőre edzel másfél hónapja, vajmi kevés izmot építettél. Nagyon jó genetikával, tuti étrenddel, kemény súlyzós edzéssel is egy nő max. 2 kg izmot tud építeni egy év alatt. A minőségi fogyáshoz szigorú étrend szükséges, alacsony szénhidrát és zsír, valamint magas fehérje bevitel és persze marad a kemény súlyzós edzés. Hidd el nem leszel túl izmos, nem adják azt olyan könnyen! Egy nőnek a hormonháztartása teljesen alkalmatlan arra, hogy férfias izmokat növesszen.
38. JJnew (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2015. dec. 8. 21:16

Sajnos szerintem aki "combos" az az is marad sajnos. En is ilyen vagyok.

Aki azt hiszi hogy innen edzessel tud fogyni sokat az hazudik. Probald meg elfogadni igy magad, a vekony derek es a szeles csipo is lehet szexi.. :)

2015. dec. 8. 13:51
Láttam, hogy valaki tanácsolt személyi edzőt.Nagyon jó ötletnek tartom!Ha csak néhány alkalommal edzel vele, már akkor is látni fogod,hogy hogyan kell szabályosan edzeni és jobban boldogulsz majd.
36. martha b. (válaszként erre: 18. - Főnix01)
2015. dec. 8. 13:47

Bocs ha valakit ismételnék, de nem olvastam végig az összes hozzászólást. Szóval, igen a lényeg: az étrend!!!Akkor fogsz fogyni, ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz.Azt olvastam, hogy nem eszel fehér lisztből készült élelmiszert és kerülöd a cukrokat is, ami nagyon jó, de a szénhidrát az szénhidrát.Akkor is ha más forrásból veszed fel. A gyümölcsök sok cukrot tartalmaznak.Vacsorára kerüld őket.Egyél köretként párolt zöldségeket és rizst. Nem annyira uncsi mint aminek hangzik.Néha engedj meg magadnak egy nap bűnözést, mert a tartós étrendváltás hamar az agyadra mehet.Én vasárnaponként eszek sütit vagy egy nagy adag tésztát:)


És még valami. Nem vagyunk egyformák. Ami az egyik embernek bevált az nem biztos, hogy neked is be fog.Próbálj ki több mozgásformát.

Heti 3-4 alkalommal futok. Váltott tempóba. Ha van kedvem 1órát, ha nics akkor csak 40percet, de utána mindig van egy kis saját testsúlyos edzés vagy súlyzó. Minden másnap pihenő van!!!Fontos!!!

2015. dec. 8. 13:19
Ha izmos akkor miért baj egyébként ha nem véknyabb?egy formás szép izmos lábat a külső szemlélődő sem biztos hogy centire mér és nem fog a végsőkig vastagodni....akin csak egy két kg plussz van és nincs miből fogyni ott nem nagyon van miből vékonyodni sem,nem?
34. 1abbb5d144 (válaszként erre: 32. - Főnix01)
2015. dec. 8. 13:11

Nekem is vastagodott csak, zsír nem is volt, csak vastagodott. eléggé.

De biztos ufo vagyok, mert ilyen nincs...

33. zakajeo (válaszként erre: 32. - Főnix01)
2015. dec. 8. 13:08
Ird miket eszel és mennyit ha nem táplálkozási szakértőnek akkor is ird le magadnak egy héten át becsülettel és nézd vissza....lehet meg fogsz lepődni magadon ha visszanézed és lehet azon is kell változtatni. Én kilóra lettem több de pl a ruháim jobban rámjönnek....a holmijaidon is érzed hogy vastagabb vagy?
32. főnix01 (válaszként erre: 30. - Bichi)
2015. dec. 8. 12:44
Ez tudom, hogy cikisen fog hangazni, de olyan 1-1-5 centivel lett vastagabb a combom. Szóval annyira nem látványos, de engem zavar. És azért aggódom, hogy ha tovább edzek, akkor még vastagabb leszek-e. Mert a célom a vékonyítás lett volna, olyan -2 centinek örültem volna.
31. zakajeo (válaszként erre: 29. - 1abbb5d144)
2015. dec. 8. 12:38
az edzései nagyon jók nekem ettől hiteles
30. Bichi (válaszként erre: 25. - Főnix01)
2015. dec. 8. 12:33
szerintem teljesen elég egy logikus gondolkodás. Súlyzózol, izmosodsz, nagyobb leszel. Ha nő az izom ez teljesen normális. Mondjuk azt azért kétlem, hogy másfél hónap alatt valaki olyan mértékben izmosodna, hogy attól nagyon vastagodjon. Lehet, hogy eleve popsis/combos típus vagy, és nem is háj, ami ott van :)
29. 1abbb5d144 (válaszként erre: 28. - Zakajeo)
2015. dec. 8. 12:32

de van más is, aki ezeket leírja. olyan stílusban, amitől elvonatkoztatni se kell.

Ez csak egy ócska marketingfogás.

2015. dec. 8. 12:28
én el tudok vonatkoztatni a stílusától:) nem jutottam el az edzésére amire mentem volna de volt ismerősöm többször is. ért is az edzéshez a hölgy nem csak beszél róla és csinálja és négy gyerek után olyan alakja van hogy húúúú jobb mint RR főleg életszerübb:)) szóval nem egy tiniliba nem is szereti az alpári szöveget stb de maga az edzése azt mondja nagyon jó sokat lehet tanulni belőle....nekem sem külsőre nem ideálom sasa sem a stílusa de én a lénygeét próbálom levenni az irásainak és néha kell az hogy valaki összefoglalja a spanyolviaszt:) már ha valaki nem akar órákon napokon heteken böngészni utána....aki itt kérdez feltételezem nem akar és azért nem ir hülyeséget a srác
27. emagdi (válaszként erre: 24. - Zakajeo)
2015. dec. 8. 12:25

nem azzal van a baj, amit mond, hanem a stílusával, ahogy előadja :)

feltalálja a spanyolviaszt, mind az írásaival, mind az edzéseivel. :)


de amúgy értem én, hogy ez kell a népnek, csak szomorú :)

26. 1abbb5d144 (válaszként erre: 22. - Főnix01)
2015. dec. 8. 12:13
nem is kap, mert az is csak növel a súlyán. Emlékszel, amikor a kánikulában a szépségversenyes csajok se ihattak?
25. főnix01 (válaszként erre: 24. - Zakajeo)
2015. dec. 8. 12:07
Végülis nála találtam egy választ, hogy a lényege, hogy az ember folytassa az edzést és a helyes táplálkozást és egy idö után elfogy a zsírréteg és elökerül az izom :) Ez tényleg így van? És még azt írta, hogy ez normális, hogy az ember az elején nagyobbnak érzi magát.
2015. dec. 8. 12:02
Magdi lehet közhelyek de látod többen mégsem tudják....aki vett már részt edzésén nem azt mondja hogy szar és teleszart zokni de nyilván itt mindenki jobb edző mint ő:) pl javasolja hogy érdemes felkeresni személyi edzőt tanácsadót én pl megtettem vidéken nincs horror ára és pár alkalom elég volt hogy rájöjjek miért nem voltak jók az én itthoni tornázgatásaim....stb...ezekre gondoltam pl hogy érdemes átnézni ép azért mert nem sok témát pörget és a kérdezőnek pl pont a lerágottcsont témákkal van gondja...
2015. dec. 8. 12:01
nem fizet, hanem vizet :D
2015. dec. 8. 12:00
Nekem Rubint Réka nagyon "száraz", mintha egy virág lenne, ami nem kap elég fizet. Izmos, aláírom, de ö már nagyon szálkás. Régebben sokkal jobban nézett ki.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook