Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Megváltozott a pénz hatására. Mit tegyek? Elszórakozza a pénzét, mostanában többet iszik és alig találkozunk fórum

Megváltozott a pénz hatására. Mit tegyek? Elszórakozza a pénzét, mostanában többet iszik és alig találkozunk (beszélgetős fórum)


2011. márc. 27. 21:39

Már ne haragudj első kedves hozzászóló ez a férfi bebizonyította, hogy alkalmatlan a családapa szerep betöltésére, vele ezek után még beszélni sem lehet, mert számára könnyű a link nagystilű élet és a pénzkidobás és felesleges költekezés én egyszer beszélnék vele józanul, ha nem tud változtatni akkor mindenképpen tedd lapátra, de a gyerektartást az fizesse, gondolom egy vasat sem kapsz tőle.

Menjen ahová akar és ne keserítsen meg ép eleget szenvedtél. Üdv.Ágnes

25. de65993010 (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2011. márc. 27. 14:28

Hello Andi! :D

Amikor elolvastam csak a topic címét, a nyakamat mertem volna rátenni, hogy megint Éva indította.

Pont ezt akartam én is írni, amit Te.


Éva, Rólad már nem tudok mit mondani, ha a barátaid elfordulnak Tőled, azt is megértem. Én, ha a barátnőd lennék, helyetted pofoznám fel a gyökér szerelmed, de Te is kapnál párat, hogy észhez térj, bár, gondolom, a nagy szerelmed tuti megvert már, nem is egyszer.

Nem bírnám nézni ezt élőben, még így is szörnyű, amiket írsz.

Sajnos Te 1 élő példája vagy azon nőknek, akiknek a SZ.R kell és imádnak szenvedni. :(

2011. márc. 27. 13:52

Te még mindig ezen ugrálsz?


Már egy előző általad inditott fórumon is mindenki elmondta a véleményét. Mit vársz itt az emberektől?


Kiirsz egy fórumot, ahol kapsz tanácsokat, de minek? Úgy sem érdekel egyik sem, csak bizonygatod, hogy neked milyen rossz, mert minimálbérből kell élned albérletbe, és irigynek neveznek, valamint a barátod jó, nem függő, de bánt téged.


Attól nem lesz jobb a kapcsolatod, ha hetente új fórumot inditasz!

Ez nem elég hozzá!

Tenni kell valamit! Vagy elfogadod igy ezt a valamit, vagy szakitasz vele és keresel magadnak mást.

23. 7529edede9 (válaszként erre: 22. - Agis)
2011. márc. 27. 13:43
Igen,gyengeakaratú társfüggő,ez jó meglátás.
22. agis
2011. márc. 27. 13:24

Ez az illeto nem ferfi, csak egy idiota, aki 500 000 forinttol azt hiszi, ove a vilag.


A no meg egy gyengeakaratu tartsfuggo valaki.


Vagy boldogitjak meg egymast jo nehany evig, vagy a holgynek megjon az esze, es valt. Felfogast, eletstilust, munkahelyet, pasit.

21. ecc37797d3 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. márc. 27. 12:59
Sajnos ez nem működik.Csak ha azt nézem hogy állandóan iszik,már ez alapjáraton nem normális,ne haragudj.
20. Havran
2011. márc. 27. 12:55
Ne haragudj,de képtelen voltam végig elovasni az irásodat,mert már ott elakadtam,hogy kocsmázni jár.Izlések és pofonok,de nekem az ilyen nem jön be,és nem azért,mert anti alkoholista vagyok.Nem tudnék egy olyan pasival együtt lenni akinek ez az idö töltése.De lehet csak maradi vagyok.
19. biológus (válaszként erre: 15. - Timycat)
2011. márc. 27. 12:45
:D
2011. márc. 27. 12:45

Mire vársz még?

Hogy egyszer majd elfogy a pénze, s akkor újra Tiéd kell neki? Ezzel nem lehet operálni.

Márpedig el fog fogyni neki.

Tudod én ezt nem várnám meg. Legyen már benned annyi tartás, hogy ettől sokkal, de sokkal különbnek érezd magad. Most megteszi veled, mert megteheti. Te pedig megérdemled, mert megteheti Veled.

2011. márc. 27. 12:44
Mit tegyek?-Szakadj már el tőle!
16. genlips (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. márc. 27. 12:40

kár hogy megszűnt a mónikasó...


hagyd élni és szórakozni, mert így is úgy is otthon tengődsz, vele vagy nélküle, legalább ő legyen boldog

tartsd a telefonodat mindig lehalkítva, r.banckodj tovább a csajokkal és sikeres leszel, pozitívan fogod látni a dolgokat

15. timycat (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2011. márc. 27. 12:40
Az összes kérdésre a válasz: Küldd el a p....ba!
2011. márc. 27. 12:40
Köszi a válaszokat! Most mennem kell a leveleimért, majd jövök később olvasni!
13. andi6020 (válaszként erre: 8. - 17bf95899f)
2011. márc. 27. 12:38

-Fórum - Barátom azt mondja rám, hogy irigy vagyok. Tényleg? Pénzügyi dolgok.

-Mit tegyek, ha bosszúból megcsal, mert azt hiszi megcsaltam?

-Fórum - Barátom belépett egy pártba, most már képviselőjelölt. Amióta politizál, sokat változott a viselkedése. Mit tegyek?

-Fórum - Mit tegyek, ha nagyon egyedül érzem magam? Kezdek begolyózni. Barátom nem foglalkozik velem.



Stb, stb, stb................

12. Tücke (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2011. márc. 27. 12:36
most olvastam el őket point azt olvasgattam, amikor írtál előszőr:D hát.... aki hülye az megérdemli a sorsát
2011. márc. 27. 12:34
Nekem is volt hasonló kaliberű pasim. Én egy évig bírtam. De az is kár volt! Lapátra vele! Vannak még rendes férfiak, olyat keressél.
2011. márc. 27. 12:33

Szia!

Mi itt a kérdés??? A soha viszont nem látásra neki! Itt szerintem nincs mit erőlködni, talán kijött az igazi énje. Bár ahogy írtad józanul sem lehet vele beszélgetni... felemlegeti a kaptál tőle valamit... féltékenykedik stb. Nem értelek miért ragaszkodsz hozzá?

ami meg a pénzt illeti, ha ilyen tempóban halad nem sokáig lesz neki... félmillióval nem lehet megváltani a világot, pláne nem a kocsmából.

Zavard el, kapd elő a barátnőket üljetek be valahova 500Ft-ért forró csokizni, beszélgetni, úgy is jól lehet magad érezni, ha nem vedelsz el több ezer forintot. Plusz józanul ismerkedni is könnyebb

2011. márc. 27. 12:33
Olvassátok már el a többi általa indított fórumot is!
8. 17bf95899f (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2011. márc. 27. 12:32
??
7. 7529edede9 (válaszként erre: 5. - Mézgapaula)
2011. márc. 27. 12:32
Biztos szerelmes belé,ez érthető de a szerelem elvakít mindenkit.Most jött el az idő,h kinyissa a szemét és még időben lépjen sztem.
2011. márc. 27. 12:31

Ó, már megint!

Kezdek kételkedni abban, hogy igazat mondasz-e egyáltalán.


Már csak azért is, mert ennyire nem lehet hülye valaki....vagy ha igen, akkor meg is érdemled.

5. mézgapaula (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. márc. 27. 12:30
Na hat ezt vegigolvastam es egyvalamit nem ertek: miert is ragaszkodsz az illetohoz?
2011. márc. 27. 12:30

Szia,

próbáld elfelejteni,te nem vagy fontos neki:(

2011. márc. 27. 12:30
Hagyd ott sztem ez a pasi csak azért volt veled mert látta hogy mindent megteszel érte még abból a kis pénzedből is amid van... jobban jársz ha kiadod az útját
2. Evawitch (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. márc. 27. 12:25
"Nem akarok senkit..." nem ide vonatkozik, véletlenül bemásoltam más fórumból.
2011. márc. 27. 12:24

1 hete is tudott volna jönni meló után, de inkább elment kocsmázni és hajnalban hívott, hogy jöhet-e hozzám. Persze taxival, mert mostanában telik rá neki. Nem tudtam aludni, eljött.

Hétköznap volt szabadnapja, akkor dolga volt otthon, de utána szerintem tudott volna jönni hozzám, erre meg elment a kocsmába pár sörre.

Hétvégén most, hívott névnapot ünnepelni, délután 5-kor. Olyankor nem volt kedvem buszozni, pénzem sincs, fizetésig nem tudom, hogy húzom még ki. Itthon főztem, ment a mosógép, kétszer kellett mosnom. Nem hagyom itt a gépet működéskor, mert akármi történhetne, de szerintem más se mászkál olyankor. A ruháknak hétfőig meg kell száradniuk, nem értem volna rá másnap mosni. Olyankor már nem is volt kedvem buszozgatni, az idő is elromlott. Annyit írt, hogy ha meggondolom magam, írjak neki. Le se tojt utána, nem is írt semmit. Én írtam neki később, hogy b.sza meg az alkoholista pofáját és jó szórakozást, egyedül is megvagyok és remélem, holnap sz.rul lesz. Annyit írt, hogy hívjam. Erre meg fel sem vette, később a haverja vette fel, mert ő elaludt a kocsmában, annyira ittas lehetett. Éjjel hívott, hogy bejöjjön-e, mondtam nem kell, nem vagyok kíváncsi a piás fejére és akkor le is tette. Utána hívott még egyszer, de nem vettem fel, mert lehalkítottam a telefont.

Ha annyira akarta volna, hogy menjek, felhívott volna már először, mint régen. Akár taxit is hívhatott volna nekem, messze van a buszmegálló, azért se mentem, neki van miből fizetnie. Nyert több, mint fél milliót. Azóta én vagyok az irigy, mert soha nem fizetek neki semmit. Nem veszi észre, hogy albérletben, minimálbérből nincs lehetőségem szórni a pénzt. Ő fizetéskor is kifizeti a kötelezőket, utána elszórja a maradék 40-50-et, mert otthon lakik. Régen az én kajámat ette, fizettem neki, ha elfogyott a pénze, de úgy látom, nem értékeli vagy elfelejtette. Most, hogy több van neki, teljesen megváltozott. Amikor írtam neki, hogy nincs pénzem, azt se mondta, hogy fizet nekem valamit, csak menjek. Nem erőlteti a találkozást. Ha nincs pénzem, akkor én le vagyok szarva vagy mi? Erről nem én tehetek. Régen normálisabban viselkedett velem, nem volt ilyen okoskodó és nagyképű. Szerinte én vagyok a hibás, ha nincs pénzem. Sajnálom, nem tehetem meg, hogy a kaszinóban elszórjak egy tizest, ha nyerek, ha nem. Ő nyert. Nem jár oda, csak pár hete volt ott és akkor nyert. Nem függő. Kaptam tőle 20-ért egy telefont és azt is folyton felemlegeti, hogy senki nem volt ilyen velem, hogy vett nekem bármit is. Azóta semmit nem fogadok el tőle, nekem ne emlegesse a dolgokat és ne istenítse magát. Legutóbb is vittem a cigitöltőmet és magamnak csináltam a cigit, nem kértem tőle, hiába kínálta.

Nem szeretnék itthon ülős, házimunkát végző lenni, de nincs lehetőségem a kevés pénzemből szórakozni járni és 5-10 ezreket elvedelni. Régen, mikor jártam valamerre, nagy társasággal, mi olcsón megúsztuk a szórakozást, senki sem volt pénzzel tele. Fejenként kb. 500 ft és jól elvoltunk. Nem is a pénz a lényeg, hanem a viselkedése. Lassan 30, így akar élni? Van gyereke, korán kezdte a dolgokat, szerintem azért ilyen most, mert akkor nem élhette a fiatalkorát, mert két idiótával is költözött össze és az egyik megcsalta folyton, a másik meg le sem tojta... Én bűnhődjek miattuk? Inkább kihagyom...


Nem akarok senkit...

Ő szempontja: ennyi pénzzel "élni akar". Én vagyok a hibás, hogy nincs pénzem, nincsenek emberi kapcsolataim, hogy feljebb jussak. Én tehetek róla, hogy albérletben vagyok, mert egyszer összeköltöztem valakivel és nem szülőkkel lakok (nem fogadnának vissza, mert éppen a költözésemkor váltak és eladták a régi házat,elköltöztek. Anyámnak férje lett, apám és a nagyobb húgom meg azt mondta, hogy ha nem költöztem volna el, nekem is lenne szobám, magamnak csináltam ezt, maradjak is itt albérletben. Elég sokat költöztem már.Őt visszafogadták kétszer is, szerintem ez a szülők viselkedésén múlott, hogy őt igen, engem nem fogadtak be sehova.)

Ő azt csinál, amit akar, az ő dolga, mire költi a pénzét, ő dolga, hogy eljár inni, nincs hozzá közöm. (Párttag és nyár végén a politika volt neki fontosabb mindennél, akkor elkezdtem eljárni 1-2 csajjal szórakozni. Akkor én voltam a ri.anc szerinte, biztos ri.nckodtam. Ő megteheti, én miért nem?) Azon aggódik, hogy őt nem hívtam meg soha semmire, a lányokat meg igen.( Nem igaz, mert mi közösen vettünk egy üveg bort és azt ittuk, nem egymásnak vásárolgattunk több ezerért. Nem emlékszik, ki fizetett akkor, mikor munkanélküli volt vagy nem volt pénze.) Mindent negatívon látok, így nem leszek soha sikeres. Mi legyen nekem a pozitív? Ő éli világát én meg mindig azon gondolkodok, hogyan osszam be a pénzt fizetésig? (Soha nem mondogattam neki a pénzhiányt, csak mostanában, mikor irigynek tartott és menni akart valahova, csak elmondom neki, hogy mi van, vagyis nincs.) Persze ittasan mondta ezeket, józanul nem képes bármiről is dumálni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook