Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit szólsz, ha a párod felhív, és azt mondja, túlóráznia kell? fórum

Mit szólsz, ha a párod felhív, és azt mondja, túlóráznia kell? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jan. 26. 10:57
azt szoktam mondani neki,oké,de csokit hozzál a benzinkútról! :)))
84. akció (válaszként erre: 66. - Titán2000)
2010. jan. 26. 10:56

Csak egy jó tanács!

Remélem sikerült kibékülnötök és nem hiába drukkoltam nektek.

Csak egy jó tanács! Légyrésen azért ne hogy átverjenek.

Ha Renátával, ha kibékültetek azért légy óvatos. Ne hogy tovább folytassa hátad mögött a Sanyikájával való kapcsolatát. Intőjelnek nézheted, ha közelítesz Renátához, nem akar a szemedbe nézni. Mert akkor bizony takargatni valója van előtted. Illetve ha esti szeretkezéskor nem figyel rád félre néz, mikor szeretkezel vele. Akkor jobb, ha útjára engeded, mert már nem téged szeret.

2010. jan. 22. 20:11

Nem örülnék, de elfogadnám! (mi mást tehetnék?)

Persze, ha hirtelen többször is előfordulna, (és a velem való viselkedése is változna) akkor gyanakodni kezdenék. És akkor jajj neki! :-D

(elviselhetetlen vagyok, ha rámtör egy féltékenységi roham! :-P)

82. akció (válaszként erre: 66. - Titán2000)
2010. jan. 22. 20:01
Drukkolok nektek, hogy sikerüljön kibékülnötök.
81. akció (válaszként erre: 76. - 77dcc060d6)
2010. jan. 22. 19:55
Egyet értek a véleményeddel.
80. akció
2010. jan. 22. 19:49

Szia!

Ha Renáta nem akarja megszakítani Sanyikával, akkor hadjad a fenébe. Keres magadnak egy normális nőt, ne egy ilyen cédát Akkor már biztos lehetsz benne, hogy már meg tiplizte nem csak vakolta.

Van, egy tippem Renátának nem te lehetsz az első párkapcsolata. Ilyen nők nem tudnak egy férfival leélni az életét. Ilyen Renáta félék csak piroslámpás mű intézményekbe valók.

79. c8ff3cf569 (válaszként erre: 56. - 00495ec28d)
2010. jan. 22. 15:58
Én vagyok dögipapa felesége,és nem komoly a kérdés,én legalábbis még nem voltam ezért féltékeny,csak akkor amikor mi még Magyarországon voltunk ő pedig hetekig külföldön,na akkor akadtak köztünk kicsike problémák.De szerintem ez érthető(egy cseppet)
78. 77dcc060d6 (válaszként erre: 77. - Jana111)
2010. jan. 22. 15:48
pedig nagyon úgy tűnt.
77. Jana111 (válaszként erre: 76. - 77dcc060d6)
2010. jan. 22. 15:42
Nem is őrá akartam a mondandóm kihegyezni.
76. 77dcc060d6 (válaszként erre: 75. - Jana111)
2010. jan. 22. 15:28
Itt nem a Sanyika a hunyó, hanem a Renáta.
2010. jan. 22. 15:22

Helló!

Szerintem amit Renáta tesz az már a megcsalást jelenti. Azonban ha valóban szereted ne hamarkodd el a döntést,mert könnyen a kapcsolatotok végét, a szakitást jelentheti.

Szerintem próbálj meg vele leülni és beszéld meg indulatok nélkül, hogy egyáltalán szeret-e még vagy már a Sanyika elérte célját és érte dobog a szíve.

Ha szeret és fontosnak tart, akkor Sanyikával abbahagyja a kapcsolattartást, hogy visszaálljon a családi békétek.

Írásodból nem derül ki ,hogy Sanyika házas, vannak-e gyermekei. Mert, ha házas akkor főleg gusztustalan Sanyika viselkedése, annak a tudatában, hogy Te nem vagy partner az Ő ugymond baráti közeledésére. Szerintem nem szól ez másról,csak Sanyika egy skalpot akar és ezzel az alattomos trükkel akar Renátádnak a szivéhez elérni.Tipikus ismerkedési trükk az ilyen udvarlás.

Aztán a tönkre tett kapcsolatok maradnak, mert ennél a kettyintünk párszor szintnél tovább nem akarnak lépni az ilyen Sanyika félék. Renátának kellene inkább elmenni hazasági tanácsadásra nem neked.

Sajnos ez a telefon hurcigálás a lakásban és hiváslista törölgetés tipikus jel arra hogy mélyebb kapcsolat van ott már mint baráti beszélgetés.

PrVodafonos telefonról meg jobb ha csak előtted használja és előtted beszéli meg a dolgokat és nem bujkál el előled. Nem csak MSN e-mailt pedig szabadon nézheted mikor megnyitja. Nálunk az asszonnyal úgy van hogy tudjuöbbet beszélgetni Renátával, vegyél neki virágot és persze azon túl neked is ujra elő kell bányászni hóditó énedet. Drukkolok, hogy sikerüljön ki zárni kettőtök közül Sanyikát és normalizálódjon a kapcsolatotok..

Ha Renáta szeret és megértő veszi a szerelmi jeleidet belátja hogy nem érdemes pazarolni az idejét és főleg nem a kapcsolatát veszélyeztetni ,akkor lemond Sanyikáról és nem foglalkozik vele még üzleti formában sem. Gondolom nem milliókat keres rajta.

Sok sikert.

74. 25c0404375 (válaszként erre: 66. - Titán2000)
2010. jan. 22. 09:43
Szia!Egyértelmű,hogy megcsal a párod.A zsebben hordott mobil az első jel...
2010. jan. 22. 09:35
férjemet én nemis hívom egész nap, mert nem szereti ha zavarom. legfeljebb, ha vmelyik gyerek a klinikára került, írok egy sms-t neki.
72. Doro77 (válaszként erre: 66. - Titán2000)
2010. jan. 22. 09:34

..megértem a kiakadásodat,és ne engedd magad hülyének nézni!Biztosan van valami kapcsoalt köztük,ami nem arról szól,hogy kábelbekötés(hacsak nem átvitt értelemben..)és vakolás...

Az tuti.Azt nem írtad,házasok vagytok-e,van e gyerek ilyesmi,de végülis majdnem mindegy!

Nyilván szoktak találkozni is,olyankor kellene pont arra járnod,hogyan üdvözlik egymást,stb,bár így is egyértelmű,hogy ezt a sanyika egy szerető,vagy annak "készül".

Ha már elvonul telefonálás közben,hogy te ne halld akkor biztos hogy oka van,olyat mond,amit neked nem kellene hallanod!

Jól tetted,hogy írtál sanyikának jöjjön a cuccáért,bár valszeg ő nem ezt akarta,lehet csak szórakozgatni renátával.......úgyhogy ültesd le,és mond meg neki ne nézzen hülyének,mert felesleges!

2010. jan. 22. 09:33
nálunk ez rendszeres, hogy túlórázik, de ha legalább felhívna előtte telefonon, hogy éjjel érkezem ne várj, örülnék neki...
2010. jan. 22. 08:07
Nálunk is előfordul néhányszor, de eszembe sem jutna, hogy máshová megy.
69. reni79
2010. jan. 22. 07:57
volt már ilyen párszor és meg sem fordult a fejemben hogy nem igaz.
68. liliom10 (válaszként erre: 66. - Titán2000)
2010. jan. 22. 07:51
Szerintem folyamatosan hazudik Neked Renáta.Én bármikor, bárhol ott hagyom a lakásban a telefonomat bekapcsolva, bármelyik családtag azt néz meg, amit akar, sőt, mondtam is, nyugodtan vegyék fel, ha csöng. Nincs titkolnivalóm ! Szerintem, mielőbb beszélgessetek el a kapcsolatotokról, nehogy ez az érzelmi megcsalás átmenjen még szexuális megcsalásba is !
67. 77dcc060d6 (válaszként erre: 66. - Titán2000)
2010. jan. 22. 07:34
no comment:D mit lehet erre mondani? A választ te is tudod.
2010. jan. 22. 06:54

Történet azzal kezdődik, hogy 2008 decemberében volt egy vásárlóm, akit Sanyikának hívtak. Aki Renátát udvariasan meg kérdezte az IWIW-en levélben, hogy beszabad-e jelölni ismerősként. Még akkor még Renáta nevetve mutatta nekem én ökör azt mondtam fogadja el ismerősnek. Sőt még az MSN-re is felvette hátha kell neki valami áru az üzletből. Ezen még semmi különöset nem tapasztaltam. Egyedül a nyáron lett érdekes nekem a dolog mivel minden áron Renáta nyavalygott, hogy az egyik ismerősömnek hogy szerezzen neki parabola beltérit olyat amit már mink is használtunk. Még szerencse hogy nem hagytam neki szerezni. De az már a Sanyikának kellett volna még .Nos, most jön egy furcsa fordulat Siófokon a Szabadifürdőn voltuk augusztus 18-tól 23-ig, nos, az utolsó napon hívta Renáta telefonján Sanyika, de én voltam a sátorban szóltam Renátának hogy telefonján hívja Sanyika. Mondtam neki hogy a beltérit mondja meg hogy nem lesz belőle semmi. Miután Renátának a telefonját oda adtam fogta elvonult tőlem Kb. 30méterel odébb. No, akkor lett gyanús nekem az ügy mert mikor utána mentem Renáta után nem tetszet neki hogy mellette állok mint akit zavartam jelenlétemmel. ez még csak furcsának tartottam az esetett. Decemberben belenéztem a Pannonos telefonja nem fogadott híváslistájába mit látnak szemeim hát a Sanyika már reggel fél hétkor már hívogatta. ez még semmi. Karácsonyi akcióban lehetett Vodafonos telefont kapni 2000Ft, ha töltesz rá 3000Ft-ért, akkor kapsz 10000Ft-os lebeszélhetőséget januárba. Mit ad isten a Sanyikának milyen telefonja van hát Vodafonos. Január 2.-án belenéztem az üzentjeibe a Vodafonos telefonban szombat este. Mit ad isten hát az is üzengetett Sanyika hogy hívja vissza 15perc múlva. Nem beszélve az MMS küldésről aminek 190Ft a tarifája. Mikor ezeket megnéztem ekkor kezdett össze állni a kép, hogy mi folyik a hátam mögött. Utána figyelmesen figyeltem meg Renátát,.Renáta aki eddig nem hordta napközben a lakásban soha se a telefonját akkortól mindig a zsebében hordja.

,Másnap vasárnap reggel Renátának érkezett Sanyikától megint üzenet akkor a konyhában tartózkodott zsebében a telefonnal.. Mikor meg hallottam a telefonját csörögni még azt hittem, hogy nem-e nekem van hívásom ezért felszaladtam a szobánkba Nézem nem az enyém volt. Megyek a konyhába ahol Renáta volt hát sehol sem láttam elkezdtem keresgélni, hogy hová lett ily hirtelen. Hát rövid időn beleül a kazánházba bezárkózott igaz mikor meg hallotta lépteimet egyből kiugrott. No, utána fogtam a mobilamat letiltottam a hívás kijelzést. Utána megcsörgettem Renátát a Vodafonos számán. Mit hogy nem, abban a pillanatban szaladt fel a fürdőszobába a konyhából elég vicces volt. Mikor elkezdtem rajta nevetni. Elkezdett rám kiabálni, Csak mikor közöltem vele a bizarr üzeneteit hogy tudok róla azt mondta, hogy az adóbevallás miatt kereste. Az üzenetben az állt hogy kapcsold be a pannonos telefont! Mondtam neki hogy ne foglalkozzon Sanyikával azt mondta hogy ő nem mond le neki való telefonálgatásról. Ha kitörölne a telefonjából, illetve ha nem vinne magával a telefont. Akkor is eltudom érni a munkahelyi telefonról hiszen kívülről tudom a számát. Közben beszéltem egy barátommal hogy mi folyik a hátam mögött. Renáta jelen volt a beszélgetésünk kor. Azt mondta ő is el szeretne mondani mindent az ismerősömnek mondtam neki tegye fogtam magam kimentem a szobánkból majd bezártam az ajtót had beszélgessenek, mit gondoltok kit hívott ez alatt az idő alatt hát Sanyikát.Kb.5percen át. Kértem, hogy ne hordja magával a Vodafonos telefonját. Közölte velem ezen túl mindig le fogja törölni a híváslistát, amit ez idáig meg is tett. Még ugyanaz nap

Kolléganőjét hívta akkor nem szaladt el előlem. De közvetlen utána megint jött egy hívás csak annyit hallottam belőle hogy majd holnap délelőtt hívlak. Azzal le is rakta a telefonját. Ja a fia kérte közvetve a hívás után Renáta telefonját. Nehezen az után adta oda a fiának hogy törölte megint a híváslistát. Január 15-én péntek este fél tíz, megint egy csörgetés Renáta nézi telefonját hát fogta kikapcsolta. Mert nem szeretett volna veszekedést. Jött szombat reggel általában háromnegyed kilenckor megyek a fiamért . Renáta még javában aludt vagy csak úgy csinált, no mindegy de már gyanús volt az esett. Hát mikor haza értem akkor úgy csinált mintha akkor kelt volna, fel hát mit láttok a táskájába visszarakva Vodafonos telefonját, aminek a kijelzője világit. Este meg néztem a telefonját hát a Pannonos telefonján megint Sanyitól egy hívás 8óra 52perc kor. Nézem a Vodafonos telefonját. Kacifántosasan Sanyika nevét Ismeretlennek keresztelte át a telefonkönyvébe. Hogy ha netán hívja, akkor mikor jelen vagyok, akkor nem veszi fel és azt mondhassa nekem, hogy ismeretlen hívás volt. Vasárnap estére már bemérgesedtem fogtam a telefonjába átírtam a számát Sanyikának. Renáta tudta nélkül. Sanyikának meg küldtem üzenetet saját Vodafonos telefonról. Üzenet így szólt Szióka, Renáta vagyok, Csak erre a számra szólj vagy üzenetet írj. Más számon ne hívj, még véletlenül sem Töröld ki a telefonodból és ezt a számot mentsd el! Ha arról a számra miről ez idáig hívtalak ne vedd fel. És bejött hétfőn reggel Sanyika hívta a számomat. Én nem vettem fel. Renáta veszekedve dél felé hív, hogy mit csináltam a telefonjával. Legalább lapított volna akkor jöttem rá, hogy Sanyikát hívta megint. Sanyika gondolom beszélgetésük után átküldte a Renátának, amit üzentem. Miután Renáta mérgesen hívott utána küldtem Sanyikájának egy újabb üzenetet. Amiben az állt. Jöhet Renátának a cuccáért, és viheti magához. Miután Renátát jól kiosztottam a telefonjában. Utána elkezdett nekem MSN-en irni hogy csak adóbevallást szokta vele megbeszélni este meg már azt mondta hogy Bajcsy úti társasházban akarja vele meg csináltatni a vakolatot. Lassan ha így haladunk repülőpilóta is lesz belőle. Ja meg azt mondta Renáta nekem hogy menjek hazasági tanácsadóhoz majd ő fizeti az tanácsadást részemre.Mert én félre értem az esetett.Mikor irom ezeket a sorokat felmerül a gyanúm hogy nem-e Sanyikával beszélget az ingyenes Vodafonos telefonjáról.

TUDOM HOGY MÁS TELEFONJÁBA NEM ILLIK BELENÉZEGETNI.DE ENNYI GYANÚS ESEMÉNY UTÁN SZERINTEM HASZNOS

Mi a véleményetek?

Várom a válaszotokat

2010. jan. 22. 00:24
Én nem szólnék semmit, ha dolgozni kell, akkor dolgozni kell. Viszont ez nálunk nem igazából fordult még elő, és nem is igazából fog előfordulni, mert a feleségem is, és én is három műszakban dolgozunk.
2010. jan. 21. 23:45
Morci lennék, de nem szólnék semmit.
2010. jan. 21. 23:35

nem szolok semmit!!


Mondjuk akkor szólnák,ha egyszer időbe hazajönne,vagy nem hívnák be mondjuk karácsonykor,pont mikor ülünk az asztalnál....stb

62. 00495ec28d (válaszként erre: 60. - Gyöngyszemü)
2010. jan. 21. 23:06
XD
61. golfáramlat (válaszként erre: 60. - Gyöngyszemü)
2010. jan. 21. 23:03
:DDDDDDD
2010. jan. 21. 23:00
Örülök! Addigsem látom!! :-)
59. 00495ec28d (válaszként erre: 57. - Spinneli)
2010. jan. 21. 22:53
Vicceltem csak,jót nevettem rajta!!!!:))))))))))
2010. jan. 21. 22:45

Sajnálnám szegényt. Sajnos náluk igen gyakori az úgynevezett "kötelező" túlóra. Mivel Ő 12 órázik, így aznap már nem tarthatják tovább bennt, tehát csak úgy tud, ha visszarendelik a szabadnapján.

Kétségem egyetlen percig sincs, hogy nem ott van.

Nem is tudna átverni ezügyben, hiszen mondhatjuk egy helyen dolgozunk, csak más-más cégnél. Mindent tudunk egymásról.

57. spinneli (válaszként erre: 56. - 00495ec28d)
2010. jan. 21. 22:42

a komoly válasz unalmas lenne.


(semmit sem szólok, majd jön haza.)

...na ugye.


:)

56. 00495ec28d (válaszként erre: 53. - Spinneli)
2010. jan. 21. 22:39
De izé vagy Spinneli.....komoly ám a kérdés!!:)))))))))))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook