Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit sportoltok? / Mi a kedvenc sportotok, mit szeretnétek kipróbálni? fórum

Mit sportoltok? / Mi a kedvenc sportotok, mit szeretnétek kipróbálni? (beszélgetős fórum)


1 2
2007. dec. 5. 17:11

en a csuszokorongot szeretnem kiprobalni :)pont nekem valo lenne :) nem szeretem az izzados sportot, bar a tancon most gondolkodom


setalok es lovagolni jarok

2007. dec. 5. 17:09
Nekem a röplabda a kedvencem... Most lesz a gimiben házibajnokság! Ott a helyem!! :-ĐĐ
6. Livilla (válaszként erre: 2. - Norci78)
2007. dec. 5. 17:08
Én magamtól kezdtem el futni, elég jó állóképességről indultam, de másfajta terhelésről. Szerintem kezdőként érdemes futást váltogatni sétával. Pl. 30 perc edzés így nézhet ki: 2p. séta- 6p. lassú futás- 4p. séta- 10p. lassú futás- 4p. séta- gyors futás(ezt kb.1-2 percig lehet bírni)-levezető séta. Utána pihenés, sok folyadék kell. Ha heti 3-4x megcsinálod, hamarosan végig fogsz tudni futni fél órát. Aztán pedig másfajta edzéstervek jönnek :) (Ja és kell egy pár kényelmes futócipő)
2007. dec. 5. 17:00
Futok- télen kevesebbet. Biciklizek- ezt csak tavasztól őszig. Szívesen ejtőernyőznék, ha lenne rá lehetőségem.
2007. dec. 5. 07:00
futni szeretek,de ezt télen nem igazán jó művelni
2007. dec. 5. 06:32
2007. dec. 4. 22:06

szia

Én már sok mindent kipróbáltam és még sok mindent ki is akarok próbálni!

Most leginkább futni, és síelni akarok!

A futáshoz kitartás kellene de nehezen veszem rá magam! Aki jár futni milyen edzés tervet alakított ki magának?

2007. dec. 4. 13:38
Azt hiszem a címben minden kérdésem benn van. :))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook