Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tenni a hangoskodó szomszédok ellen?Akik éjjel 2ig üvöltenek az erkélyen? fórum

Mit lehet tenni a hangoskodó szomszédok ellen?Akik éjjel 2ig üvöltenek az erkélyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. júl. 16. 11:30

Új szomszédok az tuti. 2 pasi és 1 csaj. Már 2 éjjel nem tudtam kialudni magam mert a hálószobánk ablaka az erkélyre nyílik,az ő erkélyük meg felettünk van. A lényeg: tegnap éjjel 2után csendesedtek el,ebből kifolyólag 4 órát aludhattam kb,abból 1-et úgy hogy majd megsültem mert nem bírtam tovább,becsuktam az ablakot.

Nos tudni kell hogy nem ám csak beszélgettek, hangosan beszélgettek,kiabáltak be a szobába a másiknak meg fordítva. Hangosan nevettek stb...Aztán bementek és egyik szobából a másikba kiabálva beszélgettek. Zengett a környék.

Igyekeztem elaludni de nem meglepő hogy nem ment nem? 2kor amikor már az idegeim a padlón voltak kimentem az erkélyre szólni hogy jó lenne ha befejeznék mert van aki dolgozni is jár...

Mire kimentem csak azt hallottam hogy a 2 pasi azon versenyzik melyik tud az erkélyről pisilni.... Köpni-nyelni nem tudtam a sugár hallatán.... Addigra már remegtem az idegtől :-S

Biztos azt csinálták hisz amúgy nem beszéltek volna célbe találástól.

Kiakarom deríteni kik ők.... bérlők-e vagy övék a lakás. Nem tudom mit képzelnek magukról. A melelttünk levő szomszéd nem szokta eltűrni az ilyesmi most mégis aludt.... pedig olyan hangzavarba tényleg nem lehet,nem túlzok.

Ha szólok nagy az esély hogy még bunkóbbak leszenek nem? Az ilyenek észre se veszik magukat.

Mit tudok tenni???

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook