Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent az őszinteség egy párkapcsolatban? fórum

Mit jelent az őszinteség egy párkapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. jan. 10. 23:37
Sokszor azert lesz vege mert a parok nem oszintek egymasal.Szerintem nagyon fontos dolog ,hisz anelkul ,hogy lehet valakit igazan szeretni mikozben a szemiben hazudunk.
2008. jan. 3. 13:16
mindent
2008. jan. 3. 02:24
Az oszinteseg nagyon fontos egy parkapcsolatban. Mondhatni let fontossagu. Csak az a baj,hogy eza altalaban mar keson ertik meg a parok. Mindent meg kell beszelni a kicsitol a nagy dologig!!!
2008. jan. 2. 21:27
Nálunk sokszor előfordult,hogy azért nem volt valamiben őszinte, mert félt, hogy veszekszem vele érte,de persze a végén csak abból lett vita, hogy nem mondott igazat...
2008. jan. 2. 20:09
Ha nincs őszinteség a kapcsolat nem sokáig működik.Szerintem mindent meg kell beszélnünk a párunkkal még a lényegtelennek tűnő dolgokat is,mert azokból is kialakulhatnak idővel hatalmas viták.
2007. dec. 16. 16:47

Én őszintén veszem és túl komolyan a dolgokat, viszont a férjemnek ez semmit sem jelent. Azt mondta, hogy amiről nem beszélünk, az nem létezik.Számára a kegyes hazugságok jelentik az élet sóját:S

Nos, ezt jó lett volna tudnom kb. 25 évvel ezelőtt.

Vagy annyira szerelmes voltam, hogy akkor minden "szálka",-amiből azóta gerenda lett számomra-jelentéktelennek tűnt nekem.

2007. dec. 16. 15:12
MINDENT, vagy SEMMIT!:)
2007. dec. 16. 14:46
Mit jelent az őszinteség egy párkapcsolatban?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook