Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van-e jelentősége egy párkapcsolatban, hogy kiket néz meg a párom a közösségi oldalakon? fórum

Van-e jelentősége egy párkapcsolatban, hogy kiket néz meg a párom a közösségi oldalakon? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
84. csesz (válaszként erre: 83. - Ittmost)
2013. febr. 8. 09:37
köszi. hát sajnálni végképp nem kell, a gyengusz jellemem miatt nem bírom elhagyni.. pedig észszerűbb volna ... tudom, ez a legnagyobb probléma
83. ittmost (válaszként erre: 82. - Csesz)
2013. febr. 8. 09:21
Sajnálom:(..gyűjtsd az erőt.
82. csesz (válaszként erre: 81. - Ittmost)
2013. febr. 8. 09:01
van egy hasonló gyanúm nekem is :) kacckacckacc
81. ittmost (válaszként erre: 80. - Csesz)
2013. febr. 8. 08:55

:( akkor eléggé úgy tűnik,hogy a leendő utódodat keresi a facén,és ha valaki beakad,akkor lépni fog.

nem biztos,hogy ez lesz,de ne lepődj meg,ha mégis.

80. csesz (válaszként erre: 79. - B87caa8af0)
2013. febr. 8. 08:13
ugyan voltak itt már mélyebb beszélgetések, aminek majdnem szakítás lett a vége... mert annyira különböző az álláspontunk. de egyikünk sem szeretne kilépni, még...
79. b87caa8af0 (válaszként erre: 77. - Csesz)
2013. febr. 7. 20:27

Ha néha megnéz valakit, az nem gond szerintem. Ha nagyon sokszor, és ha történik köztük több, azaz ott chat -elgetnek vagy ilyesmi, akkor kezdődhet a gond. Itt nálatok ez a probléma egy csomó más következménye, ahogy látom, az alap bizalom megingásának elsősorban, ami ugye összefügg az őszinteséggel.

Nekem az nem tetszik, hogy Téged valami ennyire zavar és Ő csak legyint rá. Ez durva. Ha elkezdenétek erről beszélni, biztos vagyok benne, hogy mélyebb lenne ez a beszélgetés és nem csak erről lenne szó. Ez a pohárban egy csepp.

2013. febr. 7. 10:51
Mész az utcán is felfigyelsz egy rettentő jó pasira, csajra . Ez ártatlan dolog . HA felveszed vele a kapcsolatot az már nem..
77. csesz
2013. febr. 7. 10:49
rákérdeztem szerinte mekkora súllyal bír, hogy az ember kiket nézeget pl. facebookon. szerinte ez egy roppant hülye kérdés volt... mert ez nem számít nagy dolognak... naná hogy gyanús...
76. pintyőke madárka (válaszként erre: 75. - Rockcica)
2013. febr. 7. 10:49
Talán igazad van , ezt általánosságban írtam . Nem leskelődök senki után és a neten sem rendszeresen nézelődöm konkrét személy után . Csak van akinek a képeit megnézem mert "tetszik" és van olyan akiét nem mert kevésbé... de nyilván ez mással is így van . vagy nem ?
75. rockcica (válaszként erre: 68. - Pintyőke madárka)
2013. febr. 7. 10:39
Miért nem vele jöttél/jösz össze? Lehet mellette nem éreznél ingerenciát másokban gyönyörködni...lehet ő az igazid
74. rockcica (válaszként erre: 68. - Pintyőke madárka)
2013. febr. 7. 10:38
Hát nem azért de milyen érdekes hogy én azért jöttem össze a párommal, mert számomra ő testesíti meg az ideált minden értelemben,akkor miért nézegetnék mást? Aki kikacsintgat, nem szeret igazán, és aki ilyen, az ne költözzön össze senkivel. Neki is jobb, mert nem kell magyarázkodni, és a leendő partnernek is, mert így lehet talál olyat akinek nincs rá szüksége arra hogy másokat nézegessen..
73. rockcica (válaszként erre: 40. - 731e5b9ffb)
2013. febr. 7. 10:35
Kicsit sem lóg ki a lóláb....
72. rockcica (válaszként erre: 10. - Csesz)
2013. febr. 7. 10:31
Akkor menjen a pi...ba! Régóta vagytok együtt? Ha igen, kérdezz rá, és közöld vele h ennyire rájuk van gerjedve akkor miért nem inkáb velük jön/jött össze..
71. pintyőke madárka (válaszként erre: 69. - Csesz)
2013. febr. 7. 10:31
Így sajnos nehéz az ügy ha elveszett a bizalom . Basszus . Mindkét oldalról . DE ne hagyd hogy visszaéljen az érzésekkel . Le kell ülni rákérdezni . Akkor is ha félsz mi lesz a válasz. Én anno rákérdeztem a volt férjemnél és kibökte ... 4 éve költözött el . Nem tartottam vissza pedig 2 lányunk van . Nagyon megviselt engem is és a lányokat is de nem tudtam mit csinálni ...
70. rockcica (válaszként erre: 7. - Ekka)
2013. febr. 7. 10:30
Miért kell állandóan nézegetni?! Nzegesse a nőjét/pasuját, vagy nézzék együtt, ha már egyedül nézi, ott valami sunyi van...
69. csesz (válaszként erre: 68. - Pintyőke madárka)
2013. febr. 7. 10:21
hmm.. anno megbillent a bizalmam irányába és azóta nem nagyon akaródzik ez helyre állni bennem. valószínű ez okozza a sok sok kérdést. ha az eszemre hallgatnék már rég ment volna a többi közé sunyiba, de a szív egyelőre nagyobb hatással van rám... lassan mindketten felőrlődünk az én ketelkedésemben, és talán ez az oka, h más után kutakodik, hátha összejön egy jobb egyénnel
2013. febr. 7. 10:12
Ez igen igen érdekes kérdés ,mert bevallom én is azt nézegetem sűrűn aki tetszik is. DE az utcán munka helyen is megfigyelgetem a nekem tetsző egyént. Ettől még tudom kit szeretek . Az ember az már csak ilyen marad (mind). Ki ki kacsingat . Ez önmagában nem gond. A baj akkor van ha a kapcsolatotok nem áll biztos talpon ,ha van okod bizonytalanságra . Ezt önmagadban és a pároddal tisztázd .Hogy minden rendben van e van e okod kételkedni. Működik e a sex ? Egyeznek e a tervek...... van e labilis pont ?
67. csesz (válaszként erre: 66. - C6973617d3)
2013. febr. 7. 10:10
lehet
66. c6973617d3 (válaszként erre: 65. - Csesz)
2013. febr. 7. 10:02
vagy,.. nem akarod észrevenni :)
65. csesz (válaszként erre: 64. - Jstefan)
2013. febr. 7. 09:31
való igaz. csak a lépést nehéz meghozni, míg nincs konkrétabb bizonyíték a félre kacsintgatásra...
64. jstefan (válaszként erre: 2. - Csesz)
2013. febr. 6. 19:17
Lenne okod az "aggodalomra" ha ezt komolyan vennéd. Logikusan azt nézi gyakrabban aki tetszik neki,vagy valami miatt érdekli.Mi van akkor ha megcsal,és soha nem derül ki,akkor hol ellenőrzöd hogy kit néz meg.Egy kapcsolatnak a kölcsönös bizalomra kell épülni ,ha ez nincs meg akkor nincs értelme folytatni!
63. ittmost (válaszként erre: 48. - Csesz)
2013. febr. 6. 17:41

Ez itt a probléma,nem az,hogy kiket nézeget.

Azt akartam írni még az elején,hogy ha érted kiteszi a lelkét,és bármikor felkel a gép elől,ha te hívod,akkor ne problémázz rajta,de itt nem ez van:(

62. csesz (válaszként erre: 61. - B87caa8af0)
2013. febr. 6. 16:11
igen az elején ő is a kommuikációt erőltette, aztán ráunt, miután elmondtam h mik azok a dogok aminek örülnék
61. b87caa8af0 (válaszként erre: 60. - Csesz)
2013. febr. 6. 16:06

Akkor, ha ilyen sok szép pillanatotok és jó időszakotok is volt, lehet, hogy ez csak egy átmeneti hullámvölgy; úgy érzed, érdemes futni a kapcsolatért a köröket.


Mégis a kommunikáció lenne az alap, valahogy beszélni vele, mert kiderülhet, hogy nincs akkora jelentősége, amekkorát tulajdonítasz neki.

60. csesz
2013. febr. 6. 16:03

víz gáz és központifűtés szerelő is... szóval ne ilyesztegessetek :D


h mi a jó ebben?? az a kevéske szép és nyugis pillanat amit megéltünk, átéltünk együtt és a remény h lesz még olyan :) és talán mert eddig senkihez nem álltam olyan közel érzelmileg mint hozz, pedig volt hosszabb és rövidebb kapcsolatom is...

59. 731e5b9ffb (válaszként erre: 58. - B87caa8af0)
2013. febr. 6. 15:57
Sokszor a pasik nem is veszik észre ha nyomulnak rájuk a nők, mert nem látnak a sorok mögé. Nekik ha azt írják, de jó lenne, ha megszerelnéd a vízvezetékem/ megjavítanád a számítógépem, akkor ezt szó szerint veszik..Ezeket mi nők előbb kiszúrjuk, mint akinek címezve lett a flört:)
58. b87caa8af0 (válaszként erre: 55. - 731e5b9ffb)
2013. febr. 6. 15:53

Igen, így van, nem dühből. Én az a típus vagyok, hogy hirtelen nagyon fel tudom húzni magam, vörösödök a méregtől meg ilyenek:) és ilyenkor kell lehiggadnom. Megvárni, amíg elmúlik, esetleg felhívni egy nagyon jó barátnőt aki elmondja, nyugi, csak szépen mond el neki, stb.


Néhány ilyen nyomulós nőcskén már én is felhúztam magam de kivártam a higgadt állapotot és rákérdeztem. Mivel a párom, ezért elhiszem a válaszát, mert bízom benne. Azóta nincs okom gyanakodni. Ha lenne, újra megkérdezném.


Vigyáztam arra különösen, hogy ne úgy kérdezzem meg, hogy elkezdem kritizálni a csajt meg ilyenek. Csak tényszerűen.


Az is tök jó, hogy beavattad a párodat. Ez az igazi őszinteség és bizalom meg korrektség.

57. 731e5b9ffb (válaszként erre: 54. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:49
Valahogy le merném fogadni, hogy neki is csak szép lánybarátai voltak..:)Ezek a fránya véletlenek..:)
56. c6973617d3 (válaszként erre: 54. - Csesz)
2013. febr. 6. 15:48

Nem kell mentegetni, még a végén magadat állítod be bűnbakká, a legrosszabb amit tehetsz!

Hidd el magadról, hogy te jobb vagy, és jobbat érdemelsz!

55. 731e5b9ffb (válaszként erre: 49. - B87caa8af0)
2013. febr. 6. 15:48
Pontosan..Csak kultúráltan kell előadni a dolgokat, nem első dühből megtépni a kedves delikvenset, hogy azonnal szálljon le a pasimról:) Meg én beavattam a párom is, hogy írni fogok az exének, nem akartam, hogy azt higgye a háta mögött intézkedem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook