Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit jelent az, hogy egy bicaj CRUISER?Googleban megnéztem, hogy különlegesen néznek ki, de van ennek valami oka/miértje? fórum

Mit jelent az, hogy egy bicaj CRUISER?Googleban megnéztem, hogy különlegesen néznek ki, de van ennek valami oka/miértje? (tudásbázis kérdés)

2010. máj. 14. 13:53
köszönöm a segitséget
2010. máj. 14. 13:33

keress rá a véleményekre a neten, amit eddig olvastam az jó, kényelmes,biztonságos,nem törik könnyen...

[link]

egy kis segitség

2010. máj. 14. 13:30
A Budapest nagyon jó kis bicaj,akkor is ha kicsivel a hátad mögött használod is.Duplafalú erősített kereke van,monoblokkos közepű,stb.Szóval mindezek azt jelentik hogy városi használatra tökéletes,még napi 10km-re is.A Cruiser egy strapabíróbb kerékpár ugyan,de szerintem nektek megfelelő a hagyományos bicaj is.
2010. máj. 14. 13:25

olyan nagy a kormánya meg maga a bicikli is teljesen másképp néz ki, tény hogy masszivabb de a budapert meg olyan egyszerű, tipikus bicikli. És nem tudom meg merjem e venni, hogy az a cruiser az való e arra hogy a gyerekkel mögöttem állandóan uton legyünk.

vélemény?

2010. máj. 14. 13:24

Bocsi tök sötét vagyok.

Elmentem biciklit venni, egy sima A vázas Budapestet néztem,35 volt az ára, és mikor már majdnem kifizettem elbizonytalanitottak, mert többen mondták ott vevők , hogy ha gyerekkel akarok menni napi10kimcsit akkor inkább ezt a cruisert vegyem meg.

14ezerrel drágább de nem is az ár, hanem nem tudom. és ezért hazajöttem, mert nem tudom mit tegyek.

5. 1ce47ad5cd (válaszként erre: 2. - Kacago325)
2010. máj. 14. 13:19

Ahan...

Szóval ha azt monják Cruiser akkor a tipusára lehet következtetni. És ez városi közlekedésre alkalmas inkább ezek szerint?

És milyen stilust jelent? Mármint az MBT az sportos hegyiturázós, a kemping az lakókocsis-elutazós,és ez a cruiser?

4. kacago325 (válaszként erre: 2. - Kacago325)
2010. máj. 14. 13:18
Típus-Fajta
2010. máj. 14. 13:16

cruiser-cirkáló

nekem az autóm Cruiser ;)

2010. máj. 14. 13:15
A Cruiser egy típus.Mint a MTB,vagy a Camping.
2010. máj. 14. 13:12
Mit jelent az, hogy egy bicaj CRUISER?Googleban megnéztem, hogy különlegesen néznek ki, de van ennek valami oka/miértje?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook