Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit jelent a graham liszt és a tönkölybúza liszt? És tényleg egészségesebb? fórum

Mit jelent a graham liszt és a tönkölybúza liszt? És tényleg egészségesebb? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 20. 16:03
17. Tücke
2010. okt. 19. 10:43
értem .... hát majd még megfontolom végső esetnek
2010. okt. 19. 09:16
Én is váci vagyok és én a tes..coba veszem a graham kenyeret is meg a tönkölybúzát is szeletelve van a kenyereknél hátul!Én csak ezeket eszem és tényleg sokáig nem éhezem meg tőle,pedig csak 1-2szeletet eszem reggelire belőle!:-)
15. Tücke
2010. okt. 19. 08:45
értem akkor maradok az atkins diétámnál és elüldözöm a ch-t az életemből
14. zani (válaszként erre: 12. - Tücke)
2010. okt. 19. 08:39

Vácon ne vagyok ismerős de a bajai t*scoban a biotermékeknél láttam, nem mellesleg 900 ft körül áron.

egyébként az ilyen teljes kiőrlésű dolgokat a sp@r saját márkás termékeit szoktam venni.

13. clugie
2010. okt. 18. 09:53

Köszi a válaszokat és a linket is, végre tudom mi a különbség hasonlóság köztük. Az ajánlott oldalból bemásolom a lényeget hátha mást is érdekel.


"Durum simaliszt (DSL)


A durumbúza a mediterrán vidék búzája. Magas a fehérjetartalma. A durumbúza ­ magbelsőjére jellemző ­ sárgás alapszínű, finomszemcsés őrlemény. Csekély mennyiségben a lisztszemcsékkel azonos méretű világos héjrészeket is tartalmaz. A durumbúza lisztje magas fehérjetartalmú, kitűnő tészták készülhetnek belőle.



Graham liszt (GL 200)


A Graham liszt abban különbözik a teljes kiőrlésű liszttől, hogy a liszt szemcsemérete nagyobb. A szervezetbe jutva a szénhidrát, mivel nagy szemcseméretű, lassan szívódik fel, illetve ezzel egyidejűleg étkezés után nem alakul ki olyan hamar éhségérzet. Nem mellékes a Graham lisztben található búzacsíra-, ásványianyag-, folsav- és B-vitamin-, továbbá kálium-, kalcium-, foszfor-, magnézium-, cink- és mangántartalom sem. Jobb a tápértéke, mert magasabb a vitamin-, ásványianyag- és rosttartalma.



Tönkölybúzaliszt (TBL)


A közönséges búzához képest a tönkölybúza (pl. TBL 70; TBL 300) fehérjetartalma hatszor magasabb. Az emberi szervezet számára sokkal jobban hasznosítható fehérjéket tartalmaz, aminosav-összetétele kiváló. A tönköly értékeit tovább növeli a közönséges búzához viszonyított magas ásványianyag-tartalma és változatos vitamin-összetétele is. "

12. Tücke (válaszként erre: 11. - Zani)
2010. okt. 18. 09:36
tuti:)))))))))))) de ha váconm tudsz valami ilyen boltot akkor szólj:D
11. zani (válaszként erre: 9. - Tücke)
2010. okt. 18. 09:32
ez lehet a magyarázat :)
2010. okt. 18. 09:31

Az őrlés az független a magtól, amiből őrlik. Tönkölybúzalisztben is láttam már olyat, ami finom őrlésű, az pont olyan fehér, mint a búza finomliszt.

Itt egy kis összefoglaló, szerintem elég hasznos lehet: [link]

2010. okt. 18. 09:30
bár nem kizárt hogy csak rossz helyen kerestem
2010. okt. 18. 09:30
én idáig csak teljes kiörlésűvel találkoztam
7. zani
2010. okt. 18. 09:30

a tönkölybúza egy speciális búzafajta, magasabb a fehérje és rost tartalma mint a normál étkezési búzának. emiatt sokkal egészségesebb. a tönkölybúzát is lehet fehéren (a korpa nélkül) és barnára (teljes magként) őrölni.

a graham liszt tudomásom szerint az, h a fehér búzalisztbe visszapótolják a búzakorpát.

a tönköly és graham liszt is geészségesebb a fehér lisztnél, a magas rost, aminosav és asványi anyag tartalom miatt. ezenkívül lassan és egyenletesen emelik a vércukorszintet így tovább biztosít energiát és jóllakottság érzetet.

6. Lanvin (válaszként erre: 4. - Rinike)
2010. okt. 18. 09:28
Ha jól tudom, lehet kapni finomított és teljesőrlésű t.búza lisztet is.
2010. okt. 18. 09:25
"A graham liszt a teljes kiőrlésű liszt egyik válfaja, nagyobb a szemcsemérete, mint a sima tk. lisztnek""""" ---idézet vége:D
2010. okt. 18. 09:21
Hadd kérdezzek bele én is! A tönkölybúzaliszt az teljes kiörlésű?
2010. okt. 18. 09:16
A graham lisztnek nagyobb a szemcsemérete. A tönkölybúzaliszt pedig tönkölybúzából van, aminek a fehérjetartalma jóval magasabb, mint a sima lisztnek.
2010. okt. 18. 09:15
A graham liszt a teljes kiőrlésű liszt egyik válfaja, nagyobb a szemcsemérete, mint a sima tk. lisztnek. A tönkölybúzalisztet tönkölybúzából őrlik, és egészségesebb, mint a graham liszt (amit közönséges búzásból őrölnek), mert magasabb a fehérjetartalma (jobb arányban tartalmaz esszenciális aminosavakat), valamint több vitamint és ásványi anyagot tartalmaz.
2010. okt. 18. 09:12
Mit jelent a graham liszt és a tönkölybúza liszt? és tényleg egészségesebb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook