Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit jelent pontosan a művelési ág? fórum

Mit jelent pontosan a művelési ág? (tudásbázis kérdés)


10. rabankari (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 6. 19:59

Ne, a te esetedben ezt nem kell kitölteni.

Húzd ki ezt a részt.

2021. márc. 6. 18:04
Köszi mindenkinek! Megnéztem a tulajdonlapot, ez van rajta: lakóház, udvar, gazdasági épület. Mindhármat ráírjam a lapra?
2021. márc. 6. 12:28
Írd oda hogy kert. Az pont jó lesz.
2021. márc. 6. 12:25
A bel vagy külterület nem művelési ág, hanem besorolás.
2021. márc. 6. 12:23

Tullapon nézd meg. Belterületi lakóházak többnyire "kivett lakóház, udvar" a zártkerti, külterületi lakóházak "művelés alól kivont lakóház, udvar" ill. Tanya művelési ággal szerepelnek.

Nézd meg, mert szerepelhet rajta még más is pl. gazdasági ép. garázs stb. Akkor is ha a valóságban nem úgy van mert sok esetben nincsenek átvezetve a változások az ingatlan nyilvántartáson.

5. rabankari (válaszként erre: 4. - Channa*)
2021. márc. 6. 12:03
Ha egy helyrajzi számon vannak,akkor tuti belterület és igen, a tulajdoni lapon rajta van.
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Babyapocakban)
2021. márc. 6. 11:18

De.


FI, a tulajdonlapon rajta van, hogy a te ingatlanod milyen művelésiágba tartozik.


Szerintem belterületi

2021. márc. 6. 10:59
Ezt nem csak külterületekre szokták írni? Művelésből kivont lehet. De nem vagyok benne biztos.
2. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 6. 10:54
szántó, rét, halastó, erdō,kert, gyümölcsös stb....
2021. márc. 6. 10:47
Egy adatlapot kell kitöltenem, ingatlannal kapcsolatos. Van egy ilyen pont: "Művelési ág". Oda mit kell beírni? Egy kertes házam van. Ne kövezzetek meg, amiért nem tudom, csak sejtéseim vannak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook