Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit írjak neki, hogy értsen is a szóból? fórum

Mit írjak neki, hogy értsen is a szóból? (beszélgetős fórum)


2013. szept. 2. 16:27
én is úgy voltam vele hogy a legrövidebb út az egyenes!ezért hát írtam neki!Hogy hallom mi sexeltünk...jó tudni..erre ő ki mondta ezt?! hát mondom az most lényegtelen az egyik ismerősöm.És erre még mindent tagadott a kis féreg meg még az ismerősöm nevezte hazugnak aki sose hazudna nekem hát ez...szánalmas...
17. 6b006fc769 (válaszként erre: 13. - Nyilas999)
2013. szept. 2. 16:20
Szerintem abban, hogy "Neked tényleg olyan kicsi és puha, hogy csak kitalált nőid vannak?" nincs arra való utalás, hogy összeálltatok volna, hiszen arra utal, hogy te kitalált nője voltál.
2013. szept. 2. 16:03
2 pont között a legrövidebb út az egyenes. én ezt emberekre és a kommunikációra és alkalmazom.
15. ittmost (válaszként erre: 11. - Nyilas999)
2013. szept. 2. 15:58

Hm-hm.Velem ilyesmi nem volt,nem tudom,mi a jó módszer.De ha vkit hülyének akarok beállítani,akkor elkezdem magázni,és esetleg doktor úrnak szólítom.

Az annyira furán hat,hogy nemigen lehet rá mit mondani.

Pl.:"doktorúr,kérem,én nem is tudtam,hogy mi magával ketten közösködtünk(ugye így kell ezt mondani?).Alighanem amnéziás vagyok,vagy alzheimeres lettem,hol is van a gyógyszerem.."

Vagányabb esetben hívhatod főesperes úrnak is..."főesperes úr,én nem tudtam,hogy az önök regulái közt a levélváltás már keringőre felhívásnak minősül,és a kezek esetleges összeérintése már házassági kötelezvény,ezért megkövetem önt,amiért félreérthetően cselekedtem..volna."


De persze Pannáé konkrétabb:D lehet,hogy abból jobban ért.

14. HMF83 (válaszként erre: 1. - Nyilas999)
2013. szept. 2. 15:55

Én hagynám ezt a dolgot, és ráhagynám....sőt ha szóba kerül rákontráznék ó hát persze és milyen jó volt....


Ha viszel bele iróniát, senki nem veszi komolyan...Ő azért csinálja hogy egyrészt keverje a szart, másrészt idegesítsen...úgyhogy ne reagálj rá mert ezt akarja elérni..hogy foglalkozz ezzel.


Barátod meg ha ismer, úgyse hiszi el.


Én nem tudom milyen barátaid vannak,de fejlettségi szintjükkel baj van, ha rám hallgatsz másokkal lógj inkább, mert ez kb 12 éves szint :)

13. nyilas999 (válaszként erre: 12. - 6b006fc769)
2013. szept. 2. 15:54
de arra a gyerekre még rossz ránézni is nem hogy még ilyeneket mondjak...akkor megint csak engem néznének hülyének az emberek hogy egy ilyen kis nyomoronccal össze álltam..ebbe még rosz bele gondolni is...
12. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Nyilas999)
2013. szept. 2. 15:50
Továbbra is fenntartom, a kicsi és puha verziót. pl. "Neked tényleg olyan kicsi és puha, hogy csak kitalált nőid vannak?"
11. nyilas999 (válaszként erre: 8. - Ittmost)
2013. szept. 2. 15:48
rendben.de azért annak a fiúnak is szeretnék valamit írni aki ezt terjeszteni, mert még se hagyhatom hogy ilyenek pletykázzon a hátam mögött valakinek erre valami jó ötlete?
10. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - Bd55e3f068)
2013. szept. 2. 15:47

Gondolom, ha ilyen kínos szituációba keverednék, akkor együtt dolgoznánk ki a stratégiát, nem várnám rettegve, hogy mikor jut a fülébe a pletyka.

Volt mikor mondtam neki, hogy képzeld, azt hallottam, hogy smároltunk XY-al.

9. nyilas999 (válaszként erre: 5. - Bd55e3f068)
2013. szept. 2. 15:46
én 19 barátom 25
8. ittmost (válaszként erre: 1. - Nyilas999)
2013. szept. 2. 15:46
Mondd el a barátodnak te magad,hogy ez van.Legalább kiderül,mit bír ki a kapcsolat.Ha elhiszi neked,h nem volt semmi,és túllép rajta,akkor nyugodt lehetsz.Ha cirkuszol valamit,az gáz,mert nem bízik benned/ nem hisz neked.
7. bd55e3f068 (válaszként erre: 4. - 6b006fc769)
2013. szept. 2. 15:44
Hát, nem tudom... A te férjed hogy venné, ha csak ezért nem feküdnél le egy másik pasival?
6. ittmost (válaszként erre: 4. - 6b006fc769)
2013. szept. 2. 15:44
:D :D ez jó,elraktározom
5. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Nyilas999)
2013. szept. 2. 15:44
Hányéves vagy te, és hány éves a barátod?
2013. szept. 2. 15:43
Kezd el terjeszteni, hogy nem csak kicsi neki, hanem fel sem áll, ezért nem reklámoztad, hogy lefeküdtél vele. Hiszen nem sikerült az akció a fentiek miatt, ezért nem is számított lefekvésnek.
2013. szept. 2. 15:41
a helyesírásért külön bocsi.de most a kérdéssel szeretném ha foglalkoznátok nem a helyesírásommal azt lesz időm nekem is gyakorolni nem is árt...
2. Sorean (válaszként erre: 1. - Nyilas999)
2013. szept. 2. 15:38

Szerintem a rosszindulatú, hazug, pletykákat terjesztő emberekkel nem érdemes foglalkozni. Én nem írnék neki a helyedben semmit, sőt nagy ívben elkerülném.

Ha nem adod alá a lovat, akkor lecseng a dolog és leszáll Rólad.

A barátod meg, ha a pletykáknak hisz inkább, mint Neked, akkor mehet is.:)

2013. szept. 2. 15:34
Egyik ismerősöm azt terjeszti hogy lefeküdtem vele.Pedig ez nem igaz.Nekem soha nem kellene.Múltkor egy buliba voltunk ahol ő is ott volt és elkezdte a hátam mögött mindenkinek azt terjeszteni hogy én már meg voltam neki meg hogy én milyen kövér vagyok...Nem értem miért csinálja ezt amikor rosszba nem vagyunk amikor a közelembe van mindig hízeleg meg össze is akart velem egyszer jönni a fiú de én elutasítottam.És ezt most már nem hagyhatom,még azt kell hogy a végén a barátom fülébe jusson és a pletykának higgyen! ezért rá akarok írni hogy most már fejezze be és ebben kéne a segítségetek hogy mit írjak neki hogy értsen is a szóból?Nagyon kellemetlen ez az egész.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook