Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Írjak neki 6 év után? fórum

Írjak neki 6 év után? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. ápr. 13. 09:42

Egyébként nem írtam neki.


Többen voltatok, akik "igen"-t válaszoltatok, de mégis valahogy nyomósabbnak érzem a "nem" melletti érveket.


Főleg a seggel a jövő felé nézős ragadott meg :D

41. Silence86 (válaszként erre: 39. - Orsheka)
2012. ápr. 13. 09:40

Beszámolni nem kell minden üzenetről, de mégis jobban érzem magam ha elmondom neki, tisztább így. Én sem örülnék ha ő írogatna a tudtom nélkül az exének. Nehogymár még a végén az jöjjön ki belőle, hogy én itt a háta mögött akciózok az exemel, mert ebből egy alaptalan veszekedés lenne..


"Megér egy fórumkiírást" :)

Azért egy fórumtéma kiírása szerintem nem nagy erőfeszítés :)) Kiírtam, mert érdekelt, hogy mások, külső szemlélők hogyan látják.

2012. ápr. 13. 05:50
nem
2012. ápr. 13. 00:50

Személy szerint 3 év teljes csend után futottam össze a tiniszerelmemmel. (facebook még nem volt aktuális). Stabil barátnője volt, én futó kapcsolatokban vergődtem. Azóta pedig ő a vőlegényem :)

Két dolog jutott az eszembe:


Miért kéne minden elküldött üzenetről beszámolni a párodnak? (pláne, ha baráti hangvételű)


Ha boldog kapcsolatban élsz, miért érdekel a másik annyira, hogy ez megér egy fórumkiírást?

2012. ápr. 11. 13:48
a párom azt szokta mondani, aki arccal a múlt felé néz, az se@@el megy a jövőbe... a múlt az múlt
37. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Silence86)
2012. ápr. 11. 12:13

Igazából nem igazán tudom eldönteni az írásod alapján,hogy érzel e még iránta valamit vagy már csak barát?Egyik mondatod így hangzik,a másik úgy.

Ha csak barát,akkor szerintem nyugodtan írhatsz neki,nincs abban semmi rossz.Ha még mélyebb érzelmeket érzel iránta,akkor is írhatsz,de ha megint alakulna köztetek valami,akkor a párodnak nem hiszem,hogy jól esne.

36. Silence86 (válaszként erre: 31. - Jeva)
2012. ápr. 11. 12:11
Köszönöm, ezeken elrágódok egy picit.
2012. ápr. 11. 12:10
általánosságban érdeklődhetsz, és meglátod hogy alakult az ő élete is, beszélgettek, abban nincs semmi rossz, és meglátod mi alakul, hogy akkor előtte te kilépsz e kapcsolatodból, ha esetleg ő is nyitna feléd, mert így hogy még mindig ott van a lelkedben, így nincs lezárva ez az ügy, és nem véletlen hogy pont most felbukkan, vagy azért hogy folytatódjon a dolog, vagy azért hogy akkor végre le zárod te is magadban, és tisztán a mostani párodra koncentrálj
2012. ápr. 11. 12:09
nálunk is azért működik minden, mert sosincs titkunk.még a múltal kapcsolatban sem.
33. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 30. - Silence86)
2012. ápr. 11. 12:08
igen-igen.mindenképp ülj le vele, és mondd neki hogy csak kiváncsi vagy.hisz rég láttátok egymást. egyszerűen, nem nagy feneket kerítve.nyugodtan mondhatod neki, hogy csak max 2 levél erejéig.csak nem fog ezért megharagudni. de ha eltitkolod az rosszabb.mert akkor visont borul minden. mindig érdemes az egyenes utat választani. ha ennek ellenére sem örül akkor hagyd. de legalább őszinte voltál:)
32. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 29. - Silence86)
2012. ápr. 11. 12:05
akkor írj neki. ennyi.engem is sokszor furdal hogy mi van az exekkel. múltkor mikor pont nem voltam éjszakás, egy volt pasim nézegettem a facebookon. mondtam a páromnak hogy jé ez az x.y. hogy megváltozott. elhízott stb. és jól kitárgyaltuk. mondtam neki hogy régen másképp nézett ki, meg dumcsiztunk. mondta hogy nem baj. ő is szokott a régi barátnőkkel.
31. jeva
2012. ápr. 11. 12:03

Írj neki, de legyen baráti a hangnem! Nagyon baráti!!

Egyébként engem akkor érdekelt volt pasim élete, ha a sajátomban valami nem működött.. Ezen gondolkozz el szerintem!

Ráadásul a mostani pasid sem örülne neki... hát neked kell tudni mit kockáztatsz..

Belegondoltál már abba, hogy ha a mostani pasid levelezne egy volt szerelmével..hogyan reagálnál? Hogyan esne?

Azért írtam ide - oda csapongó hsz-t, hogy éreztessem, hogy neked kell döntened.. mindkét oldalra van magyarázat..

Sok szerencsét..

30. Silence86 (válaszként erre: 28. - C69ff6d3e9)
2012. ápr. 11. 12:03

Oks, ez lesz az első, igazad van:)


Ha ő azt mondja, hogy nem, nem örülne neki, akkor pedig nem írok. Az lesz a legjobb, ha nem is ti döntötök, hanem ő:)

29. Silence86 (válaszként erre: 25. - C69ff6d3e9)
2012. ápr. 11. 12:02
Igen, ráadásul tudja jól, hogy mennyi ideje vagyok együtt a jelenlegi párommal, és hogy ezt semmi sem szakíthatja már szét.
28. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 27. - Silence86)
2012. ápr. 11. 12:01
ülj le a pároddal, és mondd meg neki, hogy te nem akarsz semmit, és csak szeretnéd tudni, mi van vele.nem hiszem, hogy túlspilázza.
27. Silence86 (válaszként erre: 20. - Csgybzs)
2012. ápr. 11. 12:00

Ezt nem tudom miből szűrted le. Várj visszakeresek, hol írtam vajon olyat, hogy "mindent megteszek amit sokan mondotok".


Nem kell támadni, nem ismersz, nem tudod ki vagyok, tehát értelmetlen is lenne.


Egyszerűen érdekel a véleményetek egy témában, amiben nem tudok dönteni. Úgy gondolom sok értelmes, intelligens nő/férfi látogatja az oldalt, tehát ez nem egy olyan lehetetlen dolog. Ennyi.

26. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 22. - Csgybzs)
2012. ápr. 11. 11:59
nem biztos hogy zavarja. egyszerűen csak mondta hogy nem szeretné. de ha tisztázzák hogy nem akar semmit, csak beszélgetni, mert kiváncsi, akkor nem fogja érdekelni. az én párom is tudja, hogy a volt pasiajimmal sokszor chatelek. de nem érdekli, mert tudja hogy az csak a múlt.nekik kell megbeszélni azt hogy ez csak amolyan kiváncsiság.mindenkinek van múltja. nem söpörheti a szőnyeg alá
25. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 19. - Silence86)
2012. ápr. 11. 11:57
abban nincs semmi. mindenki kiváncsi kicsit arra mi lehet a volt párjával ennyi év után. kérdezd meg, mi van vele, hogy van. van-e család gyerek stb. mesélhetsz te is magadról, és akkor nem érzi azt hogy mást akarsz, mint azt hogy beszélgessetek.
24. Silence86 (válaszként erre: 15. - Csgybzs)
2012. ápr. 11. 11:57

Igen, ha most találkoznánk és szinglik lennénk, az nagyon jó lenne. De nem ez a helyzet és ezen változtatni sem szeretnék.


Így hozta a sors. Ez azt jelenti, hogy elfogadtam, hogy ez a helyzet, változtatni nem szeretnék rajta.


Ettől függetlenül érdekelhet hogy mi van vele, nem hinném, hogy ez az érzelmekkel játszás lenne.


De mindegy, minden vélemény érdekel, ki-hogyan látja ezt, hiszen ezért kérdeztem.

23. daroki
2012. ápr. 11. 11:57
Sztem ne írj neki! Főleg emiatt se, mert a mostani párodnak rosszul esne. Más lenne, ha szingli lennél. De nem vagy az! Én nem indítanék el egy lavinát...sztem először magadban tegyél rendet. Együtt vagy a pároddal. Miért??? Ne nekem válaszolj, hanem magadnak :)
22. csgybzs (válaszként erre: 18. - C69ff6d3e9)
2012. ápr. 11. 11:56
Szerintem tökmindegy mi miatt, a párja érzelmei kellene, hogy az első helyen álljanak egy exhez képest, tehát ha a párját zavarja, akkor ne írjon. Ez tök egyszerű.....
21. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 17. - Silence86)
2012. ápr. 11. 11:56
nézd, ha kiváncsi vagy rá, hogy van, simán csak barátságból, mert azért mégis csak együtt voltatok, abban nincs semmi, ha boldog vagy a pároddal.ha pedig még mindig szereted, és ennek kapcsán akarsz írni, az más kérdés.
20. csgybzs (válaszként erre: 17. - Silence86)
2012. ápr. 11. 11:56
Ez elég viccesen hangzik... és ha azt mondjuk sokan, hogy ugorj a Dunába, akkor azt is megteszed?
19. Silence86 (válaszként erre: 14. - Carpediem*)
2012. ápr. 11. 11:55
Nem szórakozás, kíváncsiság.
18. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 15. - Csgybzs)
2012. ápr. 11. 11:55
igazából neki kéne tudni, hogy kiváncsiságból akar-e írni neki, vagy más miatt?
17. Silence86 (válaszként erre: 9. - Cel)
2012. ápr. 11. 11:54

Igazad van, tényleg nem dönthettek.


A vélemények érdekelnek, aztán úgyis annyira nem tudok dönteni, hogy holnap reggel összeszámolom a szavazatokat és aszerint cselekszem..


Azért köszi(:

16. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 14. - Carpediem*)
2012. ápr. 11. 11:54
nem hinném hogy tettvágy lenne. lehet csak kiváncsi arra hogy 6 év után mi történt vele. nekem is van olyan pasim akinek írtam hogy van, mit csinál 15 év után,van-e családja. sima baráti semmi több.
15. csgybzs (válaszként erre: 12. - Silence86)
2012. ápr. 11. 11:53

Az az igazság, hogy az első bejegyzésből is látszik, hogy a srácnak nem kéne sokat teperni, ha akarna veled valamit ("ha most találkoznánk és mindketten szinglik lennénk....")

Ez nagyon megalázó a párodra nézve. Ha nem tudsz túllépni az exen az gáz, de egy másik férfi érzelmeivel játszani is az...

2012. ápr. 11. 11:53

ne írj!!!

minek?? felesleges, vagy hajt a kíváncsiság, meg a tettvágy, vagy mi??

szerintem bunkó dolog lenne, ha csak szórákázásból csinálnád.

13. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 12. - Silence86)
2012. ápr. 11. 11:53
persze ezt mondja, de nem hiszem hogy ügyet csinálna belőle.megmondhatod, hogy csak kiváncsiak vagytok arra ,ki hogy él 6 év után.tehát semmi komoly. és szerintem neki is van fent pár hasonló hölgy ismerőse:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook