Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondoltok a mudrákról, használjátok-e, hatásos-e? fórum

Mit gondoltok a mudrákról, használjátok-e, hatásos-e? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jan. 1. 13:04
Megvallom őszintén a 3 újj (kívánság mudra)technikát próbálgatom, az néha bejön. De ezt inkább a véletlenre fogom. Amikor először próbáltam azt hittem elájulok, mert amint összeraktam a három ujjamat, és kimondtam a kívánságomat, rögtön bejött. Nem volt nagy dolog, próbából azt kívántam, hogy a barátnőm hívjon fel. Egyébként külföldön él, és nem szoktunk gyakran telefonánlni, mert drága. Emiatt is kértem ezt. Egyszerű is legyen a megvalósulás, meg nem is.Akkor nem volt aktuális a beszélgetés, mert előző nap dumáltunk. Irtóra meglepődtem, és a gyomrom tiszta görcsbe rándult. Olyan félelmetes szerű volt
8. f493bbff35 (válaszként erre: 4. - Ab0319f203)
2013. jan. 1. 13:02
Ne vedd ennyire a szívedre! Csak viccelnek. Nem olyan borzasztó. Nem rossz szándékból írták, amit írtak. Sőt... Alkalmat adnak arra, hogy amiben hiszel, azzal fel tudd dolgozni. :)
2013. jan. 1. 13:00
Én még sosem hallottam róla, de most rákerestem és nekem tetszik, ki is fogom próbálni...
2013. jan. 1. 12:58
Rákerestem, szerintem jó lehet.
5. vikucka (válaszként erre: 4. - Ab0319f203)
2013. jan. 1. 12:55
A férjemnek van könyve a mudrákról, olvas is róluk, bár nem tudom használja-e őket. Én csak azt használtam, amit még jógán tanultunk. Biztos vagyok benne, hogy segitenek valamit, de én még nem mélyültem el bennük.
2013. jan. 1. 12:53
Azt nem tudom soha megérteni, hogy aki ilyen szellemes, oda nem illő megjegyzéseket tesz, az milyen indíttatásból teszi? A vérében van a bántás? Könyörgöm magyarázd már el! Aztán lelépek, megszüntetem ezt a fórumot, ha téged zavar.
2013. jan. 1. 12:49
Akinek én mutatom, garantáltan tudja, mit gondolok, érzek, mit tehet, mit tegyen :D
2. kisj
2013. jan. 1. 12:45
én csak 1-2 szimbolikus kéztartást ismerek, abból 1-2 nem igazán szalonképes
2013. jan. 1. 12:42
A mudrák, vagyis szimbolikus kéztartások szerintetek létező hatásos dolgok e?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook