Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit csináljon az, aki hitelből vett lakást, és most kirúgták? fórum

Mit csináljon az, aki hitelből vett lakást, és most kirúgták? (tudásbázis kérdés)


1 2
2006. okt. 18. 16:20
Az szerintem gyorsan keres magának egy új munkahelyet
6. Icus
2006. okt. 14. 07:52
Én is úgy gondolom, nem szabad leülni és siránkozni, menni, menni, menni kell a munkaután!!!
5. loxi
2006. okt. 5. 16:37

Ilyenkor szerintem mindent álláslehetőséget meg kell ragadni. Itt arra gondolok, hogy legyen az akár segédmunka is egy gyárban, és közben persze keresgélhet a végzettségének megfelelő munkát.

Viszont addig is van valamilyen jövedelme.

4. mti
2006. okt. 4. 19:37
Nem válogat, elfogadja ami lehetőség jön. Ilyenkor minden havi nagyon számít.
2006. okt. 4. 17:49
Mindent megtesz azért, hogy ismét legyen munkája, akár nagy lemondások árán is.Tapasztalatból mondom, csak a helyzet volt fordított.Állás volt ugyan, de nagyon sokat vállaltunk be.De 2 kemény év után rendeződött az életünk, minden téren.
2006. okt. 4. 17:25
Nagyon gyorsan összeszedi magát és megmozgat minden szálat, hogy találjon egy másik állást. Akár itt is elmondja, hogy mihez ért, milyen végzettsége van, milyen nyelven beszél és az ország melyik részében keres állást. Sose lehet tudni, hogy ki olvassa és milyen információval tud segíteni. Én ma speciel 3 olyan állásról szereztem tudomást, ami nincs meghirdetve, mert vadásztatnak rá.
2006. okt. 4. 17:10
mit csinál az aki hitelből vett lakást,és most kirúgták?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook