Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit akarhat tőlem-csak szex és más semmi, vagy többet? fórum

Mit akarhat tőlem-csak szex és más semmi, vagy többet? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 16. 15:48
Csak sajnálni tudom szerencsétlen barátodat... a folyamatos megcsalás helyett inkább szakítottál volna vele...
17. Zsú1965 (válaszként erre: 12. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 15:48
Lehet, hogy ő is csak azért nem szól, mert nem akarja a megállapodást felrúgni?
16. talofa (válaszként erre: 14. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 15:47
Simán akarhat...ne rohand le,és ne azzal fogad,hogy szakítottál:))
15. Kvinna92 (válaszként erre: 10. - Tünde027)
2012. aug. 16. 15:46
Azért nem hagyom el, mert már elég régóta a napi rutinom része...ez lett az egyik baj is köztünk. Már semmi spontanitás, semmi romantika, semmi közös cél...csak egy biztos pont vagyunk egymás életében. A másikat illetőleg pedig nem merek rákérdezni, még várok, hátha ad valami egyértelmű jelet... Amit én akarok, az pedig eléggé egyértelmű, csak az a bökkenő, hogy nem tudok lépni.
14. Kvinna92 (válaszként erre: 8. - A78769861b)
2012. aug. 16. 15:43
Akkor úgy gondolod, hogy tényleg semmi többet nem akar?
13. Kvinna92 (válaszként erre: 5. - Szafaripók)
2012. aug. 16. 15:42
Hogy kell-e a mostani...hát igen is meg nem is. Nem mert már semmi romantika nincs a kapcsolatunkban, és igen, mert nagyon hozzám nőtt úgymond. Kell-e az új pasi, de még mennyire hogy kellene. Viszont ha most "rátámadnék" azzal, hogy legyen több, akkor lehet hogy elüldözném magamtól és ennyit se kaphatnék belőle....fiatal vagyok ez igaz, de szeretnék jól dönteni...vannak terveim, céljaim, és az a baj, hogy a mostani pároméval semmiben sem egyezik... :/
12. Kvinna92 (válaszként erre: 4. - Diegóóó)
2012. aug. 16. 15:39
Csak, hogy nem akarom, hoyg azt higyje fel akarom rúgni a megállapodásunkat, mely szerint: Csak szex és más semmi. :/ És aztán mivan ha tényleg nem is akar semmit....utána eldobom magamtól ezt a kis jót is...
11. mortansen (válaszként erre: 7. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 15:38
:) Ismerős helyzet, de nem reménytelen:)
2012. aug. 16. 15:37

Én nem ítéllek el, de nem is értelek. Mért nem hagyod el a barátod? Az új pasival kapcsolatban én egyszerűen rákérdeznék, hogy mik a tervei veled/veletek?

Ami viszont ennél is fontosabb kérdés, hogy Te mit akarsz???

9. Kvinna92 (válaszként erre: 3. - Bb001c2074)
2012. aug. 16. 15:36
Igazad van, ez lenne a legegyszerűbb megoldás. Csupán annyi a probléma, hogy túlságosan kötődök hozzá. Nem szerelem már ez, inkább csak a megszokás. Benne vagyunk egymás napi rutinjában. :/
2012. aug. 16. 15:36

... hát ez így jó ahogy van, nem?


Ha ki akarod majd sajátítani, ott buktad...

7. Kvinna92 (válaszként erre: 2. - Mortansen)
2012. aug. 16. 15:35
Az a baj, hogy nem merek rákérdezni, mivel az elején ugye tisztáztuk, hogy csak szex és más semmi. Attól tartok, hogy csak én látom többnek a dolgokat. Azt, hogy én mit akarok....az egy nagyon jó kérdés. Szeretnék kilépni a régi kapcsolatomból, aztán ha egy darabig nem lenne senkim, és később összejönnék a mostani "szeretőmmel" hát azt se bánnám. A probléma ott kezdődik, hogy nem tudok szakítani. Próbáltam, de 2 nap után én kerestem fel újra....
6. talofa (válaszként erre: 1. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 15:28
:))))
2012. aug. 16. 15:14

Először azt találd ki, Te mit akarsz!!

Kell még a jelenlegi pasid? Igen/nem.

Kell az új pasi? Igen/nem.

Kell együtt a kettő?

Úgyse tudod már most bebiztosítani az egész életedet!

Arra egyébként gondoltál, hogy a pasiknak sokszor csak addig vonzó egy nő, amíg nem kaphatja meg? Most ott a barátod, nincs kockázat. De az "állandó barátnő" státusz egész más. Hányan kezdtek el flörtölni velem a kollégáim közül, akikkel évek óta dolgoztam együtt, abban a pillanatban, hogy "rám került" az eljegyzési gyűrű...:)

Ha te se tudod mit akarsz, talán egyiküket se szereted igazán.

Legegyszerűbb, ha tiszta vizet öntessz mindkét pohárba. 20 éves vagy, még bőven van választásod!!:)

4. diegóóó (válaszként erre: 1. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 15:11
A legegyszerűbb megoldás: kérdezd meg tőle!
3. bb001c2074 (válaszként erre: 1. - Kvinna92)
2012. aug. 16. 15:10
Ha a barátoddal tényleg megromlott a kapcsolat miért nem szakítasz vele? A többi meg kiderül utána szerintem.
2012. aug. 16. 15:10
Légy nyílt és kérdezz rá, hogy mit érez, mit szeretne tőled, de legelőbb magadtól kérdezd meg, hogy te magad mit akarsz? Megmaradni a régi barátod mellett, elhagyni, de egyedül lenni egy ideig, vagy lehet e szó közted és a régi ismerős között többről is?
2012. aug. 16. 15:06

Sziasztok!

Azért hoztam létre ezt a topicot, mert kívülállók tanácsaira, véleményére lenne szükségem.

Az elején kezdem. Van barátom már 3 és fél éve, de a kapcsolatunk nagyon megromlott. Már szinte csak megszokásból vagyunk együtt. Azonban már 3-4 hónapja belekeveredtem egy bonyolult kapcsolatba. Van egy srác, akivel együtt nőttem fel. Már 17 éve ismerjük egymást. Most 20 évesek vagyunk, tehát gyakorlatilag mióta az eszemet tudom, ismerem őt. Óvodába és általános iskolába is együtt jártunk, de egyikünk se közeledett soha a másikhoz. Azonban ballagás után ő egyre sűrűbben felkeresett engem, hogy megkérdezze mi újság velem. Én ezt kicsit furcsáltam, de örültem neki. Azóta is rendszeresen felkeres, ennek már 6 éve. Azonban nem sokkal azután, hogy összejöttem jelenlegi barátommal, ő fura célzásokat tett arra, hogy esetleg többet is szeretne tőlem. Akkoriban nagy volt a szerelem, így esélye se lehetett volna. Aztán teltek múltak az évek, ő elkerült egy másik városba középiskolába illetve fősulira. Amikor néha összefutottunk szinte minden alkalommal leállított beszélni pár szót. Nem volt olyan, hogy ne kérdezze meg hogy meg van-e még a barátom és jól kijövünk-e. Aztán 3-4 hónappal ezelőtt is összefutottunk az utcán, csak nem nagyon értem rá vele beszélgetni. Viszont az az egy mondata nem maradt el most sem, megkérdezte, hogy megvan-e még barátom. Eltelt pár nap, gondolkodtam, talán az is közre játszott, hogy a kapcsolatunk már eléggé megromlott a barátommal, de talán az is, hogy mindvégig bennem volt az is, hogy mi lett volna, ha akkor Ő hamarabb adja a tudtomra, hogy többet is szeretne. Végül is mindegy az ok, de felkerestem facebookon. Olyan jól sikerült a beszélgetésünk hogy kb 12 órán át el sem mozdultunk a gép elől. Ez idő alatt átbeszéltük a problémáimat, az ő életvitelét, hívott volna magához is (Budapesten él/tanul, én Debrecenben) aztán végül eljutottunk a szex témához. Kiderült, hogy szívesen lefeküdne velem akár most is, sőt ő már pár éve is vonzódott hozzám és az óta ez nem változott. Aztán teltek a napok és a hetek, rendszeresen felkerestük egymást facebookon. Aztán eljutottunk odáig, hogy találkoztam vele. Pár órán keresztül tartottam magam, ugye csak van barátom, még ha a kapcsolatunk nem is az igazi. De végül csak megadtam magam pár óra ostromlás után. Amit el kell mondanom, és biztosan lesznek akik elítélnek, az az, hogy nem bántam meg a dolgot. Olyannyira nem, hogy az óta még jó párszor „találkoztunk”. Megbeszéltük már jó előre, hogy ez amolyan „Csak szex és más semmi„ kapcsolat lesz. Ez így is van, mai napig, csakhogy számomra furcsa dolgokat tesz, mondd. Állandóan keres facebookon. Ha én nem keresem akkor ő tuti keresni fog. Volt már, hogy elkezdett velem lelkizni, tanácsokat adni. Hívott volna már többször is wellnesezni. Megkérdezte, hogy mikorra tervezem a családalapítást. Amikor megbeszéltük az elkövetkezendő heteket, és rájöttünk, hogy csak 3 hét múlva tudunk újra találkozni, akkor csalódott lett, és nem tetszett neki. Amíg oda voltam kirándulni a barátommal, rámírt, hogy hazaértem-e már. Aztán mikro hazaértem írt, hogy másnap estére tegyem magam szabaddá mert már nagyon kíván. Ezután mikor találkoztunk már 2x is mondta, hogy hiányoztam neki. Aztán már megemlítette, hogy mit szólnék ha nem csak taliznánk egy-egy alkalommal, hanem ott is aludnék nála. Aztán mikor kiderült, hogy kaptam egy nagyon jól fizető állást, egyből felajánlotta, hogy utána néz a cégnek, a tulajoknak, nehogy valami átverés legyen és bajom legyen belőle. Aztán tudni kell róla, hogy eléggé csapodár életet él, nincs komolyabb kapcsolata. Ezt már kezdi megunni, mert mondta többször is, hogy jó lenne már valami normális barátnőt összeszedni, akivel mehet ide-oda. Aztán mondta hogy most ősztől megváltozik, felhagy ezzel az életvitellel, és megkomolyodik. De amikor a napokban kérdeztem, hogy akkor ez lesz-e az utolsó találkánk, szinte fel volt háborodva. Azt mondta még elgondolkodik rajta….. Ezek után nem tudom mit gondoljak. Többet is szeretne, mint szex, vagy csak én képzelek bele többet a dolgokba. Jó lenne, ha férfiak is írnának, ha esetleg olvassák. Ők mégis másképp gondolkodnak, mint a nők. Gondoltam arra is, hogy tényleg többet szeretne, csak mivel nekem még megvan a barátom, nem meri elmondani. De lehet tényleg csak én gondolom túl a dolgokat. Minden esetre nem szeretném beleélni se magam. Kérlek segítsetek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook