Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed AB után újra próbálkozunk fórum

Missed AB után újra próbálkozunk (beszélgetős fórum)


370. sz.rozika (válaszként erre: 366. - Fishyke)
2011. júl. 12. 14:30
és fáj most is? szegénykém.. akkor ma sem lesz nyugodt alvás :(
369. Bocika83 (válaszként erre: 366. - Fishyke)
2011. júl. 12. 14:26

Szia!


Én decembertől júniusig jártam a fogorvoshoz megváltam 2 bölcsesség fogamtól és rendbe tetettem a többit is még van egy amalgán tömésem amit ki kéne cserélni de már nem visz rá a lélek.

A családtervezési központban javasolták hogy még a baba előtt jó ha megcsináltatja az ember. Csak győzze a pénztárcája:(((

368. csiga1170 (válaszként erre: 353. - Katus73)
2011. júl. 12. 14:22
mikor készültök az új lombikra? Pécsre mentek?
367. csiga1170 (válaszként erre: 356. - Timycat)
2011. júl. 12. 14:20

persze, értem:)

köszönöm

366. Fishyke
2011. júl. 12. 14:19

Nah, elmentem a fogorvoshoz, és kiderült, hogy azért fáj a fogam, amit betömött, mert valami gebasz van és gyökérkezelni kellett...persze először kifizettem a tömést, most a gyökérkezelés és majd a gyökértömést is...elegem van, hogy mindenki madárnak néz:(((

mindjárt visszaolvasok, jó sokat írtatok.

365. sz.rozika (válaszként erre: 362. - Timycat)
2011. júl. 12. 14:19
:) :) :) :)
364. db8fdeb442 (válaszként erre: 337. - Emcsike82)
2011. júl. 12. 14:18
Szia emcsike82! Én csak most olvastam el a történeted. Szinte hihetetlen, ahogy anyuka lettél. Gratulálok a családodhoz! :)
363. sz.rozika (válaszként erre: 353. - Katus73)
2011. júl. 12. 14:17
szólj, mikor esedékes és megy a hatalmas drukk nektek!!!!
362. timycat (válaszként erre: 360. - Sz.rozika)
2011. júl. 12. 14:16

pont ezért szerettem meg ezt a fórumot. érződik, hogy mindenki babát szeretne, de támogatjuk egymást és szerintem egyikőtök sem esett át a ló (tenyészmén ;D) túloldalára!


Bocsánat ma elememben vagyok! Végre

361. sz.rozika (válaszként erre: 359. - Timycat)
2011. júl. 12. 14:15

aha valóban a féreg jelző a nyerő szerintem is

:)

örülök, hogy a barátnődnek helyre jött az élete és boldog, szeretem az ilyen történeteket :)

2011. júl. 12. 14:14

több párról hallottam, akiknek azért ment tönkre a házassága, mert a leányzó már csak azért akart együtt lenni a párjával, hogy baba legyen és csak akkor, amikor ideális volt.. ez azt mondják felőröl egy házasságot...


szerintem érthető, hogy ha valaki nagyon szeretne babát, akkor "rákattan" a dologra, de fontos, hogy ne essünk át a ló túloldalára, ahogy azon a fórumon... azt hiszem nem szabad elfelejteni, hogy nem mindegy, az ember hogyan éri el a célját, bár az is lehet, hogy egy idő után annyira erős a vágy, hogy már minden mindegy..


szerintem azért is jó itt a fórumon, mert próbáljuk megtalálni együtt a helyes irányt, itt mindenki meghallgatja a másikat, nem ítéli el, stb...

359. timycat (válaszként erre: 355. - Bocika83)
2011. júl. 12. 14:10

Ezt az oldalt is ismerem, szerencsére csak közvetetten. Barátnőm 3 évet várt a babára és 2 Missed AB-ja volt... Ő nem akart beültetést, lombikot, úgy volt vele vagy természetesen vagy sehogy. Aztán feladta és sikerült. Az más kérdés, hogy a féreg (patkányt nem írok, mert annak van gerince) férje 3 hónapos terhesen otthagyta; válásnál közölte, hogy azért akkor, mert addig reménykedett, hogy majd ez a gyerek is elmegy, mert ő még nem kész a családra!!! Na ezért írtam féregnek...

Azóta barátnőmnek van egy 11hónapos, kegyetlen csibész kisfia és egy szuper jó új "pasija", aki úgy bánik Zalán babával, hogy sok biológiai apuka elbújhatna mögötte; ergo minden sza.ból van kiút!

358. Bocika83 (válaszként erre: 356. - Timycat)
2011. júl. 12. 14:06

Van igazság az elengedésben!


Nekem akkor fogant a babám, mikor jelentkeztünk egy meddőségi kivizsgálásra, az időpont kérés után két héttel az első konzultációra már babásan mentem, mint utóbb kiderült, reméljük hamarosan sikerül újra elengednem ezt a dolgot és jöhet a következő baba :)))

357. Bocika83 (válaszként erre: 353. - Katus73)
2011. júl. 12. 14:03
kitartás és nagyon szurkolok!!!!
356. timycat (válaszként erre: 351. - Csiga1170)
2011. júl. 12. 14:03

Megértem! Nem is azt írtam, hogy ne gondolj rá, csak attól még ne szűnj meg "sokoldalú" ember lenni. Azon a fórumon azok a nők már úgy beszéltek a szerencsétlen pasijukról, mint valami tenyészménről, komolyan az a benyomásom volt, hogy valami szaporítófarm fórumára léptem véletlenül. Na és akinek meg összejött a baba az meg pusztuljon, mert biztos nem is érdemli meg csak ott menőzik nekik és majd amit egyik oldalt ad a sors, máshol elveszi stb stb inkább le sem írnám azt a sok mocskot, amit ott kaptam.

Szerintem ez azért nem egészséges és inkább hátráltatja a baba érkezését.

Neked mielőbbi eredményes lombikprogramot kívánok!

2011. júl. 12. 14:00
Sajnos beismerem hogy én sem tudod nem kattogni a témán, de 2010. január óta várunk türelemmel és azért ez elég hosszú idő. Viszont nem hiszem hogy bárkinek rosszat akarnék, vagy kívánnék csak azért mert elmondja a véleményét. Pont azért szép ez a világ mert különbözőek vagyunk másképp gondolkodunk :)))
354. timycat
2011. júl. 12. 13:57

Amúgy pedig a szeptember egy szuper-tök jó hónap! Én és párom is akkor születtünk; babám is akkor született volna :(

De ettől függetlenül, ideális a babásodásra, kb karácsony körül kezd el mozgolódni a pici, a fa alatt tapizhatjátok a poci, valamint kimarad a terhességből a kánikula, ami nagyon megkeseríti az ember életét. Tapasztalat a lányom augusztusban fogant és nagyon szuper 9 hónap volt; míg a "sikertelen" terhességemnél már a 25fok is megkínzott pedig csak épp növekedésben voltunk; bár igaz inkább kínozna most is a nagy pocakkal a 35 fokban :((


Kívánok mindegyikőtöknek augusztusi/szeptemberi vagy minél előbbi babásodást!!! remélem pár hónap múlva ez a fórum lesz a "bezzeg Missed AB"-fórum

353. Katus73 (válaszként erre: 349. - Csiga1170)
2011. júl. 12. 13:55

Sziasztok!


Én 3-at éltem túl. :( Az utolsó kettőt pont egy év különbséggel. Ahogy olvastam a társaság nagy része '83-as születésű. Én 10 évvel elöbb születtem. Van már egy majdnem 10 éves kisfiam, aki lombikbaba, rá 4 évet vártam. Most "új" férjem van neki is van egy kisfia (5 éves) és nagyon szeretnénk egy közös babát, de sajnos már nincs sok időnk a próbálkozásra. Megbeszéltük, hogy még egyszer utoljára nekifutunk és reméljük, hogy jövő ilyenkor a síró, mocorgó babánkat tarthatjuk a kezünkben. :)

352. emcsike82 (válaszként erre: 349. - Csiga1170)
2011. júl. 12. 13:55
Én mikor a Missed után teherbe estem, legszívesebben vettem volna egy uh gépet, hogy mindig tudjam mi történik odabent. És igen, a szülés napjáig rettegtem, hogy valami baj lesz. Tudtam, hogy nem szabad, de az érzéseit nem irányíthatja az ember.
351. csiga1170 (válaszként erre: 350. - Timycat)
2011. júl. 12. 13:54

azt azért nem hiszem:)

tény sokszor nehéz nem görcsölni a témán...ha egy nő eldönti hogy gyereket szeretne, akkor nehezen veri ki a fejéből. Sajnos én sem tudok leszállni a dologról..bár mi lombik programra járunk és hát ott nincs olyan, hogy nem gondolok rá...

350. timycat
2011. júl. 12. 13:50

Sziasztok!


Olvastam a hsz-aitokat és egyéb tapasztalatból is tudom, hogy nagyon sok primitív, irigy, sötét, bunkó, paraszt ember van (tudnám még fokozni. Barátnőm őket hívja energia-vámpíroknak. Nem szabad velük foglalkozni, meg sem szabad hallani mit pampognak, mert csak elvonják a figyelmedet és energiádat az igazán fontos és örömteli dolgokról. Persze beszélek én... :( Én itt az egyik fórumon kaptam meg, hogy remélik majd gebasz lesz a szülésnél, meg a már élő gyerekemnek is kívánták korai halálát stb, pusztán mert segítő szándékból írtam, hogy attól még nem lesz valaki terhes hogy napi 3 tesztet csinál, 5ször méri a hőjét és csak akkor engedi magára a pasit, amikor tuti peteérése van stb, erre írtam, hogy kevesebb ideggel talán eredményesebbek lennének és felhoztam barátnőm példáját, aki feladta a saját gyereket és rá 3 hónapra lett terhes. Meg az én példámat, akinek esze ágában sem volt a teherbeesés és rögtön összejött, sőt 2szer; na erre kaptam a hideget-meleget; undorító volt. Megfogalmazódott bennem a kérdés, hogy lehet azok a "nők" ezért nem lehetnek/lettek még anyává mert így viszonyulnak mások öröméhez?

2011. júl. 12. 13:50

van olyan köztünk, akinek egynél több missed abot "kell túlélni"? remélem nincs

sokszor gondolok arra, hogy ha majd összejön a baba, biztosan nagyon nehéz lesz az első időszak, félve az újabb csalódástól..tudom erre gondolni sem szabad, de mégis...

348. sz.rozika (válaszként erre: 346. - Csiga1170)
2011. júl. 12. 13:43

igen én is így érzek, persze mikor elvesztettem a babát voltak nehéz percek a szomszéd babával + sógórnőm 1 hónap múlva szül és biztos akkor sem lesz könnyű, de az egy dolog, hogy belül kicsit fáj a lelkem, attól még tudni kell örülni más boldogságának...

remélem hamarosan örömködhetünk itt egymásnak, nekem erőt ad, mikor sikersztorikat hallok...

2011. júl. 12. 13:39
Köszi mindenkinek, nektek pedig kitartást és sok szép kisbabát!
2011. júl. 12. 13:38

érdekes dolog ez az irigység, féltékenység....nagyon csúnya embert tulajdonság..nem is tudom kell olyan emberrel foglalkozni, aki ilyen

nekem is most is van egy csomó ismerősöm, aki kismama, de soha nem jutna eszembe irigykedni a boldogságukra, csak mert nekem most nem jött össze..arról nyilván senki sem tehet

345. csiga1170 (válaszként erre: 337. - Emcsike82)
2011. júl. 12. 13:36

húúú, hát az élet tud alkotni történetekt...

gratulálok a nagy családhoz!

344. sz.rozika (válaszként erre: 337. - Emcsike82)
2011. júl. 12. 13:34
hűha a hideg futkos a karomon annyira megrázó a történeted! gratulálok a nagycsaládhoz és köszi a támogatást!
2011. júl. 12. 13:33

Szia Emcsike82!


Te vagy nekünk a jó példa, köszönöm hogy megosztottad velünk a történeted, és ebben egyet értünk hogy soha nem lesz könnyebb, mert az érzés mindig ugyan az marad, a fájdalom nem múlik el soha!

Gratulálok a szép nagy családhoz!!!!! :)))

342. sz.rozika (válaszként erre: 339. - Knana)
2011. júl. 12. 13:32

na ez se semmi...sajnálom, hogy így alakult neked...

nálunk sajna nem a férjjel van a gond csupán... mellesleg ez előttig nagyon bírtam a srácot, ő is engem állítólag.. a telefon a barátnőm tudtával volt, hisz mikor megkért, hogy ne írjak neki, azt mondtam rendben, de szólj, hogy nem azért nem válaszolok, mert nem érdekel, erre a srác azt mondta, tudja hogy felhívtalak...

megértek én mindent, csak azt nem, hogy azóta sem kíváncsi rám..


hát a lényeg, hogy van ez a fórum és tudjuk egymást támogatni...

341. emcsike82 (válaszként erre: 340. - Knana)
2011. júl. 12. 13:29
Büszke is vagyok rájuk! Imádom mind a 4 kisfiamat! És bár én már nem szeretnék babát, azért szurkolok mindenkinek aki szeretne! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook