Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed AB után újra próbálkozunk fórum

Missed AB után újra próbálkozunk (beszélgetős fórum)


10. Fishyke (válaszként erre: 9. - Timycat)
2011. júl. 6. 19:30

Szia! Nagyon sajnálom, borzalmas lehetett:(( Tényleg szerencse, hogy ilyen hamar lezajlott, de el tudom képzelni, milyen derült égből villámcsapásként érhetett:(( Amikor nekünk megmondták, hogy baj van, túl vastag a baba tarkóredője, úgy éreztem, vége a világnak és az életemnek...de nekünk volt végülis idő felkészülni a legrosszabbra. Persze, minden perc maga volt a pokol, több mint egy hét bizonytalanság. Ha nem magánklinikán csináltattuk volna meg a genetikai vizsgálatot, még hetekkel hosszabb lett volna, ki is ugrottam volna az ablakon az idegtől...

Nagyon sok erőt kívánok nektek!!!

2011. júl. 6. 19:06

Sziasztok!

Csatlakoznék, sajnos. Én májusban az 5. hónapban veszítettem el a kisfiamat.

Minden előjel nélkül, addig minden rendben volt, aztán egyik reggel éreztem, hogy valami nincs rendben, már több mint egy napja nem éreztem a babát, előtte ficánkolt rengeteget, aztán nem.

Elmentem az orvoshoz, nem talált szívhangot, meg kellett szülnöm. Életem legkegyetlenebb 1,5 órája volt és szerencsés vagyok, hogy csak 1,5 óra.


Ez elvette az önbizalmamat, nem próbálkozunk. Írattam fel foggátlót. Nem akarok terhes lenni, egyelőre. Szerencsére már van egy lányunk

8. veroniks22 (válaszként erre: 6. - Bocika83)
2011. júl. 6. 18:29

Az első még tényleg lehet véletlen. Utólag könnyen vagyok okos, de a 2. után menni kellet volna a vizsgálatokra. A doki legyintett, hogy pechesek vagyunk, s ha kivizsgáltatjuk magunkat, az egy kisebb vagyon, így várjunk. Vártunk... Ugyanott tartunk, csak egyel szaporodott a műtéteim száma, s csökkent a hitem, bizalmam, önbecsülésem, reményem...

A lényeg, hogy fel kell állni, s menni tovább. Csináljuk a vizsgálatokat, járunk dolgozni, csinosítjuk a lakásunk, s várjuk az eredményeket és a novembert.

Fishyke! Testileg rosszabbul jártál, mint én, de minden rendben lesz nálatok is a következőnél.

7. Fishyke (válaszként erre: 6. - Bocika83)
2011. júl. 6. 09:41

Jó reggelt:) Sajnos tényleg rengetegen élnek át ilyesmit, lehet, hogy a környezetünkben is, csak nem mondják el és nem is tudunk róla, de szinte mindenkivel történik ilyesmi.

Egyébként pont tegnap este is kibőgtem magam, nem vagyok ám mindig erős:(

Sajnálom tesód gyerkőcét:( Lehet tudni, hogy kitől örökölte, vagy örökletes-e? Mit mondanak, nálatok is előfordulhat ugyanaz?

Nekem azt mondták, ki lehet vizsgáltatni, hogy nálunk miért alakult így, de egy "alkalom" után még lehet nincs értelme, sok fölösleges vérvétel és időpocsékolás, mert 99%, hogy nem találnának semmi problémát...

Amikor elkeseredem, én is próbálom ilyenekkel nyugtatni magam, hogy szerencsések vagyunk, hogy teherbe tudok esni, már ez is nagy dolog. Aztán reméljük a legjobbakat:)

2011. júl. 6. 08:29

Sziasztok!


Örülök, hogy alakul a társaság:)) Bár ez elég kétoldalú, mert még mindig megdöbbenek, hogy milyen sokan vagyunk akikkel valami szörnyűség történt :(


Kedves Fishyke! Próbálok erőt meríteni a tiédből, őszintén csodállak hogy így állsz hozzá!!! Nálunk a családban sajnos mindkét oldalon van beteg gyerkőc. A párom tesójának és az én tesómnak is. Én teljes mértékben megértem a döntéseteket. Sajnos a tesóm egyik gyerkőce gyógyíthatatlan nagyon ritka genetikai betegséggel született, náluk nem derült ki csak születése után 8 hónappal.


Szia Veronikks22! Nagyon drukkolok, hogy minden eredmény jó legyen, és minél előbb újra próbálkozhassatok. Téged sem vizsgáltak ki idáig csak a harmadik után? Azért kérdezem, mert nálam legyintettek, hogy nem kell kivizsgálás, a lényeg, hogy tudjuk, hogy teherbe tudok esni, a többi pedig csak balszerencse volt. De azért ez nem túl megnyugtató :(

5. Fishyke (válaszként erre: 4. - Bocika83)
2011. júl. 5. 21:01
Megértem, hogy félsz, én is nagyon. De hidd el, jobb volt így. Én azt kívántam, bárcsak magától ment volna el a kicsikém....Nekünk magunknak kellett úgy döntenünk, hogy véget vetünk az életének, amit úgy érzem, sosem fogok feldolgozni...ráadásul 12. hét után nem műtenek, megindítják a szülést és meg kell szülnöd...De már túl vagyunk rajta, jönni fog a következő és nem lesz semmi baj!!! Nálatok sem!! Én ebben próbálok hinni!!! :)
4. Bocika83 (válaszként erre: 2. - Fishyke)
2011. júl. 5. 20:04

Szia!


Nálunk a 8 hetes ultrahangon derült ki, hogy már nem ver a pici szive. Utánna várakozás jött, hátha megindul a vetélés magától de sajnos nem. Több mint két hétig hordtam még a babát a szívem alatt ezek után, és csak 10 hetesen 2011. január 17-én műtöttek meg.

Úgy gondolom, hogy ami nem ől meg az megerősít!


Nagyon sajnálom ami veled történt.

De már július szóval hipp-hopp itt lesz a szeptember :))


Nálunk ez a 4. próbálkozós hónap de őszintén megmondom, hogy még mindig nagyon félek a következő terhességtől!!! De a baba utáni vágy erősebb :)))

2011. júl. 5. 20:04

Sziasztok!


Én is csatlakozom. 3 elhalt terhesség után most a kivizsgálás fázisában vagyunk. Ennek függvénye, hogy mikor indulhatunk a projekttel. Minden eredményünk meglesz 2 héten belül, kivéve egyet, amire 5 hónap múlva kaptunk időpontot. :-(


Bocika! Olvastam a naplód, átérzem minden fájdalmad. Az utolsó műtétem május 23-án volt, de kevésbé sikerült összekaparnom magam, mint gondoltam. Rajta vagyok a témán, hogy visszanyerjem optimista, vidám önmagam. :-)

2011. júl. 5. 16:34
Szia! Én csatlakoznék:) Szeptemberben próbálkozhatunk újra, sajnos 5 hete, 14 hetesen megszakíttattuk a terhességet, mert down-kóros volt a baba:( Senkinek nem kívánom ezt a helyzetet és a döntést, de túléljük ezt is, mint mindent.
2011. júl. 5. 16:03

Sziasztok!


Olvasgattam a már meglévő fórumokat, de mindenhol összeszokott társaságok vannak így egyikben sem találtam meg a helyen. Várok mindenkit ide aki babát szeretne, vagy próbálkoznak, akiknek esetleg nem jön olyan egyszerűen a gyerekáldás, vagy esetleg akik már vesztettek el babát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook