Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolcon tudnátok ajánlani szülész-nőgyógyászt? fórum

Miskolcon tudnátok ajánlani szülész-nőgyógyászt? (tudásbázis kérdés)


4. 2c563972fe (válaszként erre: 1. - 9ec0d21c44)
2012. ápr. 19. 22:44

A Semmelweisben a legjobb szakember Dr.Szemán György.S nem pénzéhes.Bár a stílusa nem mindenkinek jön be.

A megyeiben ajánlott Dienes doktor valóban kiváló szakember,de kicsit lehetne határozottabb.

A babszibobó által ajánlott fórumon érdeklődj,meg ha van időd,energiád olvass vissza.

Általában havi egyszer szoktak a dokik hívni,van,aki nem is a magánba,hanem a kórházba.Vagy egyszer ide,egyszer oda.

3. babszibobó (válaszként erre: 1. - 9ec0d21c44)
2012. ápr. 19. 12:18

Szia!

A Nőgyógyászok Miskolcon című fórumon nézz szét :-)

2012. ápr. 19. 12:17

Dr. Dienes József, igaz ő a megyeibe van, de rendkívüli orvos!

Én még nem szültem, de barátnőm igen, ő áradozott róla, én meg hozzá járok a magán rendelőjébe! Egy alkalom 4500 .- mert egy magán laborba küldi a mintákat vizsgálatra!


Ha kell privibe küldök tel számot!

2012. ápr. 19. 12:10

- Miskolcon tudnátok ajánlani normális szülész-nőgyógyászt, aki lehetőleg a Semmelweis Kórházban szüleszt? Jó lenne, ha magánrendelése is van, akkor árakat is tudnátok mondani egy alkalomra, ill. a szüléskor ki mennyit adott?! Kíváncsi lennék még arra, hogy kit hányszor hívott vissza magánrendelőbe az orvosa? Havi 1 vagy többször? Csak hogy tudjam nagyjából mennyire lehet számítani.

- És a 12 hetes UH-t Semmelweisbe hasi vagy hüvelyi UH-val csinálják?

Köszönöm a válaszokat, és a segítséget előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook