Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudnátok Egerben egy megbízható szülész-nőgyógyászt ajánlani, illetve egy gyerekorvost? fórum

Tudnátok Egerben egy megbízható szülész-nőgyógyászt ajánlani, illetve egy gyerekorvost? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 3. 13:36
Ha valaki nődokit keres, akkor szivből tudom ajánlani Dr.Vörös Zoltán főorvos szülész-nőgyógyász.Nagyon figyelmes, kedves, intelligens és nem utolsó sorban szakmailag nagyon ott van, ahol kell. Én az biztos, hogy nem csalódtam benne!
6. huszka (válaszként erre: 5. - Lovebird)
2009. szept. 11. 09:30
Szerintem attól még, hogy költöztök, nem kellene a dokidat otthagynod. Miskolc nincs messze. Én a helyedben maradnék az orvosodnál, ha bevált. Tényleg nem távolság a két város. ;o) Na meg inkább Miskolc, mint Eger. Nem az orvosokkal van a gond, hanem a kórházzal... De a Te döntésed, nem szeretnélek befolyásolni ;o)
2009. szept. 10. 14:34
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Még nem lakunk Egerben, de hamarosan oda fogunk költözni. Még Miskolcon lakunk, itt Dienes Józsefnél szültem, ő nagyon jó orvos, nagyon sajnálom itt hagyni. A kislányom 6 hónapos, és men sokára szeretnénk még egy babócát, ezért is szeretnék egy jó dokit találni Egerben magamnak, meg a gyereknek is. Szóval még várom a tapasztalatokat. Köszi szépen előre is!
2009. szept. 10. 10:57

Vörös nem olyan jó döntés szerintem, Boszy :P Zongora tanárnőm férje és amikor kórházban voltam...olyan közömbös volt, pedig ismert, mert jártunk hozzájuk egy csomószor... Bár ki tudja...

Nekem amúgy Dr. Fricz Sándor volt az egri dokim. Alapos, csak fiatal és a magánrendelésén nincsen uh és nem tud rákszűrést sem csinálni :(

2009. szept. 10. 10:40

Szia!


(Szia Huszkám! :o) )


Nődoki: Vörös Zoltán (Servita utca).

Gyerekorvosom Pára Piroska volt, de ő már nyugdíjas.

Helyette akkor Dr. Szerdahelyi Tünde Eleonóra volt, úgy tudom, most is praktizál. Olyan negyvenes nő, nagyon alapos.

2009. szept. 10. 09:53

Szia...

Nődoki: sokan Dr. Varga Zsoltra esküsznek ;o) Én most Debrecenbe járok dokihoz... de régebben volt nekem is orvosom. Alapos és rendes ;o)

Gyerekorvos: na ebben már nem vagyok annyira otthon, nekem Dr. Vértes Gyula volt, nem tudom, még praktizál-e. De ő jó orvos.

Sok sikert! ;o)

2009. szept. 10. 09:51
Sziasztok! Tudnátok Egerben egy megbízható szülész-nőgyógyászt ajánlani, illetve egy gyerekorvost?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook