Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindennek oka van fórum

Mindennek oka van (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
92. tixtina (válaszként erre: 87. - Ubi pretium)
2013. jún. 21. 14:49
Nagyon sok erőt kívánok,és mielőbbi gyógyulást!
2013. jún. 20. 19:07
Nem szerettem őt itt sosem,de ilyenkor az ember azt félreteszi.Jobbulást.És mindenkinek,aki beteg:(
90. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2013. jún. 20. 12:38

Ebben most egyetértek veled.


Miért van egyre több olyan fórum itt, ahol egy másik tagot beszélünk ki ilyen-olyan indokkal? Öööö, semmi értelme. Időpazarlás. Tudom-tudom, én itt mindig lemaradok egy-két körrel, mert nem folyok bele ostoba vitákba, és nem is nagyon követem nyomon az egymás felé irányuló szemétkedéseket, nyilvános sértegetéseket.


Szóval csak értelmét nem látom, ahelyett, hogy mindenki a saját kis dolgaival törődne elsősorban. Ha valaki segítségre szorul, akkor lehet neki csendben is segíteni, nem fórum indítással, nyilvános kibeszéléssel. Elvégre minden, amit itt kiírunk megjelenik a Google-ban, nyomot hagy az interneten, s bár lehet nem számít, hogy úgysem ismerjük az illetőt a valóságban, mégis furának tartom, hogy egyre több a nyilvánosan történő szennyes kiteregetése.

89. d1d669ec9a (válaszként erre: 1. - Cicakaktusz)
2013. jún. 20. 12:31
Sajnálom szegényt. Jobbulást neki,ha lehet ilyenkor ilyent kívánni. De ez nem ok és indok arra,hogy másokat kikezdjen.És ráadásul még élvezze is. Nem egy rákos ember van itt a fórumon, és szinte mindenkinek van valami nagy problémája.Hisz lépten nyomon ilyeneket olvasni.Mégis tudnak viselkedni.Ennyi.Ez az én véleményem.
2013. jún. 17. 16:50
És ami nem öl meg, az megerősít. Ezt gondolt másként, vagyis megerősít, mert nem öl meg!
2013. jún. 17. 16:40
Én lassan (nagyon lassan),de eljutok oda,hogy ez a rák csak egy feladat,amit meg kell oldanom,hogy ezáltal legyek erősebb,magabiztosabb.Szóval,igen,mindennek oka van!És én 5-ösre szeretnék most vizsgázni.
86. cicakaktusz (válaszként erre: 85. - 5c98b496b3)
2013. jún. 17. 13:51
Aki nem akar vitázni, az nem fog. De ha könnyű Katát táncba vinni, akkor a legártatlanabb fórum is elfajul.
2013. jún. 17. 13:06

Mummy neked jobbulast. Az utobbi ket honapban, es amig Zoenk beteg volt, addig is rengeteg jot kaptam toled


A forumot meg egyetertek : ertelmetlen volt kiirni, ismet vitaba torkollt.

2013. jún. 17. 13:04

olvasom a cuccost es az a velmenyem h aranyat lehetne olvasztani ennyi kidobott energiaval...hmmm

miert nem tesztek lakatot a szatokra?

eleg volna az is ha csak turtoztetnetek magatokat...akinek nem koze mit sepreget a masik haza tajekan?

velmenyt lehet irni...beteg emberrol leven szo...ez esetben csak is epito jelleggel illdomos,van epp eleg ostoba kerdes itt a hoplan..ha unatkoztok v a goz nyomja az agyatokat...mar ha van...miert nem ezeken pufogtatjatok ki?...katasztrofa Pirka szegyenli magat helyettetek...sok ostoba liba...

/kinek nem inge..../pfff toroltetni azt jonapot!

83. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 82. - Hoxa)
2013. jún. 17. 08:53

Értettem, Főnök Asszony...:))

Mondjuk, ehhez képest ugyanúgy csak a balhé folytatódik továbbra is. Bár engem nem érint, úgyhogy csendben maradok.

82. Hoxa (válaszként erre: 73. - Ee1dc9ba06)
2013. jún. 17. 07:19

E-mailes egyeztetés után, bizonyos ígéretek megtetével.


Nem a szabályzat megszegésével, hanem egyeztetéssel...

81. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 80. - Andi6020)
2013. jún. 16. 22:52
Kacagok:)
80. andi6020 (válaszként erre: 78. - Ee1dc9ba06)
2013. jún. 16. 22:51
Feltételezem folyik ilyenkor némi egyezkedés, ami eredményeképpen visszajöhet, vagy nem.
79. Zizisicc (válaszként erre: 73. - Ee1dc9ba06)
2013. jún. 16. 22:39
Van, akit csak ideiglenesen tiltanak ki, van akit örökre, attól függően, mit vétett, hányszor, mennyire tartja be a visszajövetel feltételeit.
78. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 77. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 22:33
Ja, akkor a hoxás szabályok nem egyformán vonatkoznak mindenkire?? Ez érdekes....
77. cicakaktusz (válaszként erre: 76. - Ee1dc9ba06)
2013. jún. 16. 22:29

Ááá, mikor jött volna másik nickel, és csak privit írt, meg a saját klubjába nézett be, úgy is törölték. És most már nem akar visszajönni, azt írta, ha hívnák sem jönne.

De ez tényleg érdekes különben.

76. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 74. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 22:27

Akkor reméljük, aki tudja a választ, felhomályosít minket:)

De akkor ennyi erővel a barátnőd is visszajöhet, gondolom...

2013. jún. 16. 22:23
Ha másért nem, akkor azért, hogy tapasztalatot gyűjtsünk! Ki tudja, mit hoz a jövő!
74. cicakaktusz (válaszként erre: 73. - Ee1dc9ba06)
2013. jún. 16. 22:23
Vagyunk egy páran kíváncsiak erre!
2013. jún. 16. 22:21

Hogy lehet egyébként, hogy ha valakit törölnek már többedjére, visszajöhet ugyanazzal a nick-kel?

Bocs az off-ért.

72. cicakaktusz (válaszként erre: 70. - Ubi pretium)
2013. jún. 16. 22:14
Na, csak így tovább! Jó az irány! Csak kövesd ezt a GPS-t, jó utat mutat!
71. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 66. - Ubi pretium)
2013. jún. 16. 21:45
Ez a beszéd, barátném!!!
70. ubi pretium (válaszként erre: 69. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 21:12

Óh,hát elméletben nagyon jól megy ez :) De holnaptól nincs mese,át kell ültetni a gyakorlatba is.Ezen leszek,ez biztos!


És nem leszek gonosz senkivel akkor sem,ha elbukom a harcot,nem fogok mentséget keresni,előre szólok.Inkább nem jövök,vagy hallgatok. "becccsszóó"

2013. jún. 16. 21:04

Nem irigyelni kell, hanem ugyanúgy gondolkodni és érezni ezzel kapcsolatban! És csak optimistán állni a dolgokhoz!

Figyelj, nekem az a trükk vált be, hogy bármilyen baj ért, mindig megkerestem benne a jót is. Majdnem minden rosszban van valami jó, bármilyen aprócska is, csak meg kell keresni, és abba kapaszkodni.

68. ubi pretium (válaszként erre: 67. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 20:54
Igy is kell!!!Irigylem a hozzáállását,én még csak tanulom ezt :) De majd merítek belőle erőt!
67. cicakaktusz (válaszként erre: 66. - Ubi pretium)
2013. jún. 16. 20:51
Mummyt ismerve a harc az biztos a kórsággal! Majd pont ő nem küzd. Az ő makacs akaratával szemben nem lennék a kórság!
66. ubi pretium (válaszként erre: 65. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 20:45

Hagyd már :) Add csak át,sztem így is nagyon jól fog neki esni,ha tudja,többen szorítanak neki :)

Harcra fel,majd mindketten gyógyultan visszajövünk és együtt nevetünk a sok butaságon :)

65. cicakaktusz (válaszként erre: 59. - Ubi pretium)
2013. jún. 16. 20:38

Üzeneted átadom, addig is a nevében köszönöm!

Bár azt hiszem, ezt is vétkemül fogják hangoztatni. Mert nem illik a nevében megköszönni. Vagy igen?

Na majd megtudom.

64. ubi pretium (válaszként erre: 63. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 20:26
Én nem szoktam vitázni vele,én csak olvasom őt,ha véletlen bele botlok és azt látom,hogy mindig vkibe beleköt.Hogy mindenkit bánt,hogy ki-be jár,mert hol törölve van,hol visszasírja magát,stb.Egy gonosz nő.Akinek semmi,a másik betegsége sem szent.Most sem szóltam hozzá,ő talált meg,holott nem szóltam hozzá,nem rá céloztam,csak talált egy hsz-t és örült,hogy beleköthet ma is vkibe.Ma én voltam soron.Sebaj,holnapig vagyok,addig élvezkedhet,aztán sajnos más prédát kell találjon.
63. cicakaktusz (válaszként erre: 59. - Ubi pretium)
2013. jún. 16. 20:21

Neked ugyanazt tudom válaszolni, mint a haragosodnak.

Ne haragudjatok meg rám, de szerintem tök mindegy ezen a fórumon-e, vagy másikon, de mindig egymásnak fogtok feszülni. A ti kettőtök vitája túl azon, hogy nem érdekel, nem jogosít engem arra, hogy a fórumot töröljem, még ha tök értelmetlen az egész, akkor sem.

Valamelyikőtök, vagy mindketten térjetek át egy másik irányba, kerüljétek egymást, és kész.

Nem haragszom én egyikőtökre sem, igaz egyikőtöket sem ismerem sehogy sem.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook