Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindennek oka van fórum

Mindennek oka van (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
32. a0c1361e44 (válaszként erre: 15. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 07:18

Persze, nem is Mummyt akartad kibeszélni és ő sem magát...


Azt gondolom, hogy neki most önmagával kell foglalkoznia. Ha nagy a baj, akkor csak úgy tud a gyógyulásra összpontosítani, ha megtanulja, hogy nem foglalkozik másokkal. Ne azon agyaljon, hogy szerinte ki milyen gonosz és mit akar épp elkövetni ellene, hanem foglalkozzon a lelki egyensúlyával, álljon ki magáért ott, ahol kell és csinálja végig a gyógyulásához szükséges lépéseket.


Légy szíves írd le Mummy betegségének történetét: hogy derült ki, voltak e panaszai, mit mondtak a dokik, milyen kilátásai vannak, milyen kezelést kap, stb. mert ez esetben a már tapasztaltak tudnak tanácsot adni, illetve azok, akik nem ismerik ezt a betegséget, megismerik ezáltal.

2013. jún. 16. 07:10

Egyébként ez a fórum ismét azért indult, hogy legyen ismét valami ellenem?


Provokáltok? Vagy mi történik?

30. a0c1361e44 (válaszként erre: 26. - Ubi pretium)
2013. jún. 16. 07:09

Pedig megteheted, ha rám gondolsz. Nem zavar. Az jobban zavar ha valaki nem egyenes, nem őszinte, hanem ködösít. ez gondolom arra jó, hogy te itt fényezd magad és rögtön mentséged is legyen mindenre. Ezt nevezik sunyiságnak. Sunyi módon próbálsz valakit piszkálni.


Nem, nekem sem lehet mindent, nem csak úgy lettem visszaengedve. De nem fogom neked elmesélni....

29. a0c1361e44 (válaszként erre: 27. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 07:04

Azt gondolom, hogy túl van lihegve ez a történet. Én pl. nem utálom Mummyt, csak nem értek vele egyet sok dologban. Szeretni sem fogom, mert nem ismerem.

Ahhoz, hogy valakit szeressünk és utáljunk, nem elég egy vagy több fórumon beszélgetés. Nekem semmiképp.


Mummynak jobbulást! Remélem jó kezekben van! Nem tudok szinte semmit a betegségről, de úgy tudom, hogy jól gyógyítható. Ez a betegség sok év alatt fejlődik ki és ha valaki rendszeresen jár rákszűrésre, akkor nincs gond.

Az biztos, hogy ez a betegség nem csak egy gyulladás vagy valami? Gondolom rossz lett a rákszűrés eredménye, ami még nem igazolja, hogy valóban nagy a gond. sok ismerősömnek lett nem jó az eredménye, de általában gyulladás volt a rossz érték mögött. Nekem is volt már egyszer. Volt ismerősöm, akinek ki kellett venni a méhét, de azóta is jól van. Nem szabad elkeseredni!

28. a0c1361e44 (válaszként erre: 23. - Ee1dc9ba06)
2013. jún. 16. 06:56

Nem, nem lételemem:)

A való világban sosincs szinte konfliktusom, ha van az sosem ajtócsapkodós, megmondós, stb.

Valószínű, hogy nem úgy fogalmazok, ahogy itt sokan szeretnék. Valószínű, hogy nem megy át az aggódás az írásomon, mert arra törekszem, hogy könnyen érthető, egyszerű legyen az írásom, hogy mindenki megértse.

Nem tagadom, szoktam összeakaszkodni itt, de annak mindig oka van. Leírom a véleményemet és valakinek nem tetszik (pedig nem bántó a véleményem), és sokan kikérik maguknak és úgy, ahogy nem kéne.


Na, mindegy is, én nem magyarázkodok.


De örülök neki, hogy a véleményünk egyezik. Senkit nem jogosít fel semmi arra, hogy a másikat bántsa és valótlan dolgokat állítson róla (természetesen engem sem). Én sem fogom semmire, csak a pillanatnyi témára. Lehet itt nem értünk egyet, de lehet egy másik témában igen. Én igyekszem ezt figyelembe venni, persze nem mindig sikerül:)

27. cicakaktusz (válaszként erre: 23. - Ee1dc9ba06)
2013. jún. 16. 06:42

Bar lennek iro vagy kolto vag mufordito, akkor el tudnam mondani amit akarok anelkul, hogy mas helyetti mentegetozesnek tunjon a mondandom!!

Megprobalom, de emiatt is keresztre leszek feszitve.

Nem azt akartam, hogy aki eddig utalta, az innentol szeresse, nem mentseget keresek a viselkedesere, egyszeruen csak elmondtam, en hogy gondolom.

Es igen, tudtam hogy aki szelet vet..., csak elfelejtettem, hogy nem mindig tudom pontosan megfogalmazni a gondolataim.

Na, egy probat teszek. Okot kerestem arra, miert volt olyan, amilyen. Regrol magaval cipelt sebek, jelenkori gondok. Es a legrosszabb tulelesi strategiat valasztotta, nem biztos, hogy jo otlet volt. A legjobb vedekezes a tamadas... Nem fogok a nevebe helyette bocsanatot kerni.

Azert sem, mert igy (is) kiallok mellette.

26. ubi pretium (válaszként erre: 25. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 06:17
Dehogy vagy az!Nem nevezném nevén,aki sztem itt a hoxa-n az,de látom,annak mindent lehet :((
25. cicakaktusz (válaszként erre: 22. - Bd55e3f068)
2013. jún. 16. 06:10
Szoval aljas es manupalitiv vagyok... Nahat, ezt sem mondta meg senki! Usse ko, tulelem.
24. 712a5d68c1 (válaszként erre: 1. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 01:11

Én ezt nem értem. Ha bocsánatot akart kérni, miért nem írt valamit Ő és Te indíthattál volna egy olyan fórumot: "Akit Mummybear megbántott" Idézhetted volna pontosan az üzenetet. Az érintettek felfigyeltek volna. Így értelmetlennek találom. Nem fogja hozni a várt hatást, inkább az ellenkezőjét.


Ha a méhnyakrákról akartok többet megtudni, akkor olyan fórumot is indíts. (szerintem van is ilyen)


Mummybear-nek mielőbbi gyógyulást kívánok.

23. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 00:51

Nem túl ízléses más nevében mentegetőzni, ez nem a te dolgod. Kevesen vagyunk, akinek ne lenne valamilyen nyavalyája (betegség, családi konfliktusok, gyermektelenség miatti frusztráció, csóróság, hozzátartozó, házi kedvenc elvesztése stb., stb.), ez mégsem jogosít fel ez senkit arra, hogy gonoszkodjon, beszólogasson másoknak, akiknek az életéről viszont ő nem tud semmit... Mi van, ha a másiknak éppen úgy baja van, mint neki...?

Sajnálom a csajszit egyébként, és jó egészséget kívánok neki. Én magam nem kommunikáltam vele különösebben, de ha már őt említjük, ott van ugye a "párja", irisz, akinek szintén vannak, vagy voltak eü problémái. Ám korántsem hinném, hogy ezért akasztotta volna össze a bajuszt gyakorlatilag a fél Hoxával:)Ilyen típusú nő, és kész. Egyszerűen lételeme a kötekedés, valszeg nem csak itt a portálon, hanem a magánéletében is.

"A stílus maga az ember..." ugyebár....

A betegséget is lehet méltósággal viselni, a nélkül, hogy ennek ürügyén másokat bacogatnánk.

22. bd55e3f068 (válaszként erre: 20. - Cicakaktusz)
2013. jún. 15. 22:55

Aljas én manupilatív dolog egy olyan userről fórumot indítani, aki direkt provokált, ill. bántott meg sok felhasználót. A hattyú halála meg igazán nem kell.

Már most a szócsőve vagy, róla szól, ő tud erről(hiszen áldását adta, ezt te írtad), így nyilván olvasssa.

21. cicakaktusz (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2013. jún. 15. 22:01

Senkinek nem kell jól kijönnie belőle. Neki sem, nekem sem.

A fórumindító hsz-ben elmondtam, hogy egy alapból tüskés nő még tüskésebb lett, aminek oka volt.

Csak mert szerettem volna, ha csak egy ember megérti. Ha nem több, csak egy. Mindegy ki az.

És Mb a fórumötletemnek egy olyan oldalát is meglátta, amit én nem. A fórumok meg már csak olyanok, hogy egyenes úton haladnak egészen másfelé, mint amire szánták.

Mindenki jókívánságát átadom!

20. cicakaktusz (válaszként erre: 18. - Bd55e3f068)
2013. jún. 15. 21:51
Nem Mummy kért, hogy indítsak fórumot. A leveléből amit idéztem, az részlet. Eleje is van, meg vége is. Nem ő kért a fórumra, ez az én döntésem volt. Soha nem leszek ilyenformán a szócsöve, és azért most kár, hogy nincs itt, így nem tudja elmondani, hányszor kértem arra, hogy finomítson a stílusán, higgadjon le.
19. andi6020 (válaszként erre: 16. - Cicakaktusz)
2013. jún. 15. 21:21

Hát, a fórumindító hozzászólásnak nem sok köze van a "gyűjtsünk tapasztalatot a méhnyakrákról" témához.


Mummynak minden jót kívánok, de ennek a magyarázkodásnak semmi értelme, és még csak nem is jön ki jól belőle.

18. bd55e3f068 (válaszként erre: 13. - Cicakaktusz)
2013. jún. 15. 21:16

Aljas húzás ez a máson kereszül beszólok még egyet, amire persze nem lehet visszaszólni, mert nincs jelen, és van egy aduja.

Másnak is van ezer baja. Mind fizikailag, mind lelkileg, és lehet "őszintéskedni", mert ilyen, meg lehet azért mert szar napja volt, meg azért is, mert sok ajta a nyomás, meg azért is mert minden összejött. DE, és ez egy nagyon hangsúlyos de!: legyen benne annyi kurázsi, hogy ne takarózzon külső indokkal mikor leparasztozzák, mikor "kiutálják", hanem tessék ilyenkor is kihúzni magát az embernek, hogy igen, ez én vagyok! Lehet, hogy ez hozta ki belőlem, de ez akkor is én vagyok. És lehet, hogy utólag sajnálom, de akkor is én voltam.

2013. jún. 15. 20:54
A lényeg,Mummynak minden jót és remélem hallok még róla,én drukkolok neki!!
2013. jún. 15. 20:44

"...ha inditasz forumot,nagyon megkoszonnem..Minnel tobbet tudok meg tapasztalatokrol ezzel a feneseggel szemben annal jobb..."


Ezt Mb leveléből másoltam, és még csak nem is ez volt a döntő érv, miért indítsam el a fórumot. Így utólag visszagondolva ez sem rossz érv! Sőt!

15. cicakaktusz (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2013. jún. 15. 20:38
Itt nem kibeszélésről van szó. Nevezd gyerekes magyarázkodásnak akár, de nem az volt a célom, hogy kibeszéljem, bár tisztában voltam vele, hogy az lesz a vége. És erről Mb is tisztában van.
14. andi6020 (válaszként erre: 13. - Cicakaktusz)
2013. jún. 15. 20:31

Hát nem tudom.

Nekem ez a fajta "kibeszélés" nem túl szimpatikus.

De ti tudjátok.

13. cicakaktusz (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2013. jún. 15. 20:28
Igen, egész egyszerűen az az engedélyét és a véleményét kértem. Mondott egy jó indokot, ami nem publikus, hogy miért tegyem meg, és az alapján döntöttem így.
12. andi6020 (válaszként erre: 8. - Cicakaktusz)
2013. jún. 15. 20:23

Ezt amúgy megbeszéltétek?

Mármint, hogy fórumot indítasz róla, és kiteregeted a magánügyeit.

Szerintem ez még úgysem korrekt, ha igen.

11. ubi pretium (válaszként erre: 8. - Cicakaktusz)
2013. jún. 15. 20:22

Nem kell bocsánatot kérned!Sokan nem tudják az előzményeket,de azt hiszik,most találtak egy helyet,ahol lehet nyálcsorgatva szidni vkit.Pedig mummy csak őszinte volt.Nem mindig értettem egyet vele én sem,de jó lenne,ha visszajönne.

Hangsúlyozom,nem neki kellett volna mennie!!!

2013. jún. 15. 20:22
És remélem, minden rendben lesz vele. :( Sajnálom!
2013. jún. 15. 20:22
Minden esetre gyógyulást kívánok!Mindkettőtöknek!
2013. jún. 15. 20:20
Én kérek bocsánatot! Nem vitafórumot akartam, hanem csak elmondani valamit. Csak úgy, a magam kedvéért.
2013. jún. 15. 20:18
Mindig az van kirakva, akinek van egy csepp esze :(
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Syria)
2013. jún. 15. 20:17

Tipikus eset itt. Valaki azt sem tudja miről van szó, mégis okoskodik.


Nem menekült el, ki lett penderítve.

5. ubi pretium (válaszként erre: 4. - Syria)
2013. jún. 15. 20:13
Nem menekült el!!
4. syria (válaszként erre: 1. - Cicakaktusz)
2013. jún. 15. 20:11
Tipikus eset itt. Valaki szarban van, rászállnak, s az illető inkább elmenekül. :(
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Cicakaktusz)
2013. jún. 15. 20:10

Jó ötlet ez?

Szerintem nagyon nem.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook