Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindennek oka van fórum

Mindennek oka van (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
62. a0c1361e44 (válaszként erre: 60. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 20:19

Akkor ne töröltesd.

Elérte célját a fórumod?

2013. jún. 16. 20:18
Vártam a jelet,köszi :D
60. cicakaktusz (válaszként erre: 57. - A0c1361e44)
2013. jún. 16. 20:17

Eddig még nem jutott eszembe.

De most tényleg, én is csak olyan fórumra írok, ami érdekel. Ha nem érdekel, akkor nem kérem a fórumindítót, hogy törölje. Ha érdekelt, de már nem, akkor elmegyek onnan, ha nem is érdekelt, akkor oda sem megyek. Ez ilyen egyszerű nekem.

2013. jún. 16. 20:14

Tényleg töröltetni kellene.


És a lényeg:Mummy-nak minden jót,sokat fogok rá gondolni!!!

58. ubi pretium (válaszként erre: 56. - A0c1361e44)
2013. jún. 16. 20:12

Engem te ne szánj!Te a bokámig nem érsz fel!

Miért nem tudsz már témát váltani és békén hagyni engem????

Tudod: vedd fel a cipőm,járd végig az utam....Ismerős???A tizede rosszat nem kívánok neked,pedig istenemre mondom,utállak!!!!


És most már tényleg fejezd be,ez a fórum még mindig másról szól!

57. a0c1361e44 (válaszként erre: 51. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 20:05

Nem törölteted a fórumot?

Szerintem is az lenne a legjobb.

56. a0c1361e44 (válaszként erre: 54. - Ubi pretium)
2013. jún. 16. 20:04

Bmkriszta? Vagy milyen Kriszta vagy? Évek óta olvasol? A reged pedig idei.

Olvasd el a hozzászólásaidat ezen a néven. Mindenkinek csak magyarázkodsz, hogy miért bántottad meg, illetve, hogy nem úgy gondoltad és neked mennyi problémád van, stb.

És akkor te mondod, hogy én vagyok a gonosz.

Élvezkedik a fene, csak szánlak...

55. e32d76b828 (válaszként erre: 41. - C6973617d3)
2013. jún. 16. 19:53
Te me.mindent jol latsz!... hehe
2013. jún. 16. 19:51

Visszaolvastál több,mint 50 hsz-t,és pont arra reagáltál egyből,amit én írtam.Holott nem is rólad volt benne szó!Miért foglalkozol te velem???Évek óta olvaslak itt,bár bevallom,ha csak tehetem,kerüllek,mert vérlázító,amit csinálsz.

És ez a fórum bármennyire is fáj,nem rólad szól,szóval higgadj le!Rólam meg főleg nem és ez így van rendjén.A betegségemhez meg semmi közöd.Amit kiírtam,okkal tettem.Nem keresek mentséget,mert nem bántottam senkit.Te támadtál le.De élvezkedj.Én meg legnagyobb sajnálatodra közlöm:meg fogok gyógyulni és visszajövök!!

Az offolásnak legyen már vége!Privit sem kérek,köszi!!

53. a0c1361e44 (válaszként erre: 49. - Ubi pretium)
2013. jún. 16. 19:45

Megint te vagy gonosz, de ám legyen betudom a betegségednek.

Nem értem miért feltételezed ezt rólam. Nem is ismersz. Honnan veszed, hogy örülök annak, hogy beteg vagy? Honnan veszed, hogy én azért drukkolok, hogy maradj ott? Akármit is hiszel ez már egyenlő a gonoszsággal és persze a te részedről.


Azt hittem csak úgy mondtad, hogy neked meg ez van, ha igaz, akkor nagyon sajnálom! Bár még is csak a betegségeddel takaródzol és mégis csak erre fogva próbálsz a földbe döngölni. Mire jó ez? Ha rólam akarsz rosszat írni, nyugodtan írd ki a nevemet és nyugodtan állítsd, hogy csak azért teszed, mert én gonosz vagyok. Másokkal is van vitád, másokat is kioktatsz, legonoszozol, vajon miért? Azért mert beteg vagy?


Megpróbállak elfelejteni, de sajnos nem foglak tudni, hiszen elmondtad, hogy súlyos betegséged van és ezen fogok kattogni. Remélem jelzel majd, hogy mi van veled és azért drukkolok, hogy minden rendben legyen és hamar gyógyulj, minél kevesebb lelki és egyéb problémák nélkül.


Jobbulást!

52. ubi pretium (válaszként erre: 51. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 18:48
Köszönöm! :)
51. cicakaktusz (válaszként erre: 49. - Ubi pretium)
2013. jún. 16. 18:47
Jobbulást!
50. syria (válaszként erre: 7. - 17aadc1082)
2013. jún. 16. 18:45

Egyetértek. :)


andi6020: Ne kóstolgass engem, nem áll neked jól. :D

49. ubi pretium (válaszként erre: 30. - A0c1361e44)
2013. jún. 16. 18:36

Nem is érdekel,és egyértelmű volt,hogy rád gondoltam.Ezt nem kell becsomagolni.Gonosz vagy,nem először és gyanítom nem is utoljára.Neked valóban ez a lételemed,ahogy mások is írták.

Én nem keresek a betegségemmel mentséget.Örülhetsz,hetekig nem leszek a kórház miatt,oszthatsz ahogy akarsz,drukkolhatsz,hogy maradjak ott,nem érdekelsz.De ha lehet inkább felejts el.ÖRÖKRE!!!!

48. a0c1361e44 (válaszként erre: 43. - Ee1dc9ba06)
2013. jún. 16. 16:44

Szia:)

Köszi, hogy megszoktál:)))

Ja, hogy semmit nem bírok megállni szó nélkül!

Ez így van.

A főnököm azt írta egy értékelésemben, hogy mindenről van véleménye, és azt meg is osztja a csapattal. Persze ez most a szakma volt:)

Élőben nem biztos, hogy elmondom a véleményemet, ugyan is ott látom a másik arcát, "ismerem" az életét, stb., így mindig mérlegelek, hogy mi fér bele a véleményembe.

47. cicakaktusz (válaszként erre: 45. - Zizisicc)
2013. jún. 16. 15:32
Ja, hogy ott? Már kérdezte valaki máshol ugyanezt. Egész egyszerűen a férjem ült a gép előtt, nekem a telefon maradt. Nézz utána, ha ritkán is, de vannak ékezet nélküli hsz-eim is.
46. Zizisicc (válaszként erre: 33. - Andi6020)
2013. jún. 16. 13:57
Egyetértek.
45. Zizisicc (válaszként erre: 27. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 13:55
Hova tűntek az ékezeteid?
44. megi04
2013. jún. 16. 13:45
Én ezt az egészet úgy nem értem,ahogy van...Itt engem már neveztek hülyének,bunkónak,mindennek...Na és? Én ennek szinte örülök....Ugyanis mindig azt bunkózzák a legjobban,aki nem cizellál,hanem egyenesen megmondja a véleményét...Ezzel nem azt akarom mondani,hogy nincsenek valódi bunkók,akiknek lételeme a másik megbántása.Ez megint más lapra tartozik.Ami nekem fura,az az,hogy ha én megbánnám valaha a viselkedésemet,akkor nem mást kérnék meg,hogy magyarázkodjon helyettem.
43. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 28. - A0c1361e44)
2013. jún. 16. 12:41

Szia:)

Én már megszoktalak, szerintem észrevetted.

De amúgy lételemed... ezt arra írtam, hogy semmit nem bírsz szó nélkül hagyni.

42. a0c1361e44 (válaszként erre: 37. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 12:22

De ez most épp a mentség gyártásról szól.

Most mondjam én is, hogy sokszor stresszes vagyok, beteg vagyok, stb. és ezért történt?

Nem, nem ez volt az oka, hanem egyszerűen nem értettünk egyet.


És persze, hogy nem csak rólunk kettőnkről van szó, hiszen sokakkal nem jött ki Mummy.


Próbálom megérteni és azt is, hogy miért nem jön vissza...

2013. jún. 16. 12:11

"Ne pazarold az időt arra, hogy magyarázkodsz mások előtt! A barátaidnak nincs rá szüksége, az ellenségeid meg úgysem hiszik el! Csak tedd azt, amiről a szívedben tudod, hogy helyes!"



Nekem erről a fórumról ez jut eszembe.

40. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 39. - 9b10f3d7ff)
2013. jún. 16. 11:31
Teljesen egyetértek ezzel:)
39. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 37. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 11:20

Szia Cicakaktusz!


Sajnálom, Mummyt, mint minden embert aki beteg, és főleg ezzel a szörnyű betegséggel. ...de mint írod, mindennek oka van. A rák kialakulásához a psziché erősen társul. A rengeteg negatív gondolat kimondottan eteti a rákot.

A családomban volt rákos beteg, de nem volt gonoszkodó, tudta ez az ő problémája és nem más okozta neki, ő próbált kihozni az életéből legtöbbet, ami megadatott neki és tette ezt látszólag vidáman.

Itt a portálon is megismertem sok rákos beteget, akik teljesen normálisan reagálják le a betegségüket, megtanultak együtt élni vele és ezért nem mások lelkébe taposnak bele. Mummvnak ilyen az alaptermészete szerintem, aki nincs vele, nem osztja a véleményét, az ellenségképként lebeg a szeme előtt.

A betegségére visszatérve, nem feltétlenül halnak ebbe bele a nők, szerencsére gyógyítható már, lehet csak csonkolni fogják a méhét, lehet eltávolítják, de élhet még évtizedeket. Talán nem ártana neki egy pszichológust felkeresni, aki ezt az egész problémáját szakszerűen próbálná átgondoltatni, és feldolgoztatni vele. Nem mindig az a barát aki, nem mer ellentmondani nekünk, sőt szerintem, pont az ilyenek nem barátok, a barátok mernek tükröt tartani elénk.

38. andi6020 (válaszként erre: 37. - Cicakaktusz)
2013. jún. 16. 10:19

Valószínűleg bennem van a hiba, de én tényleg nem értem, mi is volt a cél?


Az első hozzászólásban magyarázkodsz, ergo felmentést kérsz Mummy viselkedésére a betegségére hivatkozva.


Utána azt írod, a fórum azért indult Mummy kérésére, hogy tapasztalatok érkezzenek a betegségre vonatkozóan.

Ez ebben a formában nem fog létrejönni.

Most sem erről folyik a csevej, a későbbiekben meg a "Mindennek oka van" fórumcímről senki nem fog arra asszociálni, hogy itt a méhnyakrákok betegek osztják meg egymással a tapasztalataikat.

37. cicakaktusz (válaszként erre: 33. - Andi6020)
2013. jún. 16. 10:07

Azért hiszem, hogy vannak, akik megértették, hogy nem két nő közötti vitát akarok folytatni. Érdekes, hogy épp ez a két nő megértette.

Nem akarom őket a közvetítésemmel sem újra összeugrasztani, sem kibékíteni.

Egész egyszerűen azt akartam, hogy ha csak egy ember is, és mindegy hogy ki, de megértse, nem azért volt Mummy mindig olyan, amilyen.

Akkor is, ha sokaknak igaza van abban, hogy fékezhette volna magát.

Hogy most sem tudom rendesen elmondani...!

2013. jún. 16. 10:06
jaja kovetkezmeny az okozat pfff
35. cicakaktusz (válaszként erre: 31. - A0c1361e44)
2013. jún. 16. 10:00

Hidd el, nem az volt a célom! Tudtam, hogy provokatív lesz, mert az embereket ismerve azzá válik, de NEM EZ VOLT A CÉL!!

Volt fórum, ahol egymásnak feszültünk, te és én, de volt olyan, ahol abszolút egyetértettünk.

A fórummal nem gondoltam konkrét személyre, vagy szeméklyekre. De nem akarom ismételni magam, így sem vagyok világosan érthető...

34. c6973617d3 (válaszként erre: 33. - Andi6020)
2013. jún. 16. 09:59
A legokosabb tanács, amit olvastam.
2013. jún. 16. 09:48

Szerintem meg töröltesd az egész fórumot.

Felesleges színtere annak, hogy a társaság egyik fele íriszt, a másik fele meg Mummyt szapulja.


Ha tényleg tapasztalatokat szeretnétek gyűjteni a betegségről, indítsatok erről fórumot (bár már van), de igen nehéz lesz Mummynak a tapasztalatcsere úgy, hogy nincs itt.

Egyszerűbb lenne, ha más oldalakon próbálkozna, nem csak a Hoxa portáljából áll az internet.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook