Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Minden terhesség más és más? fórum

Minden terhesség más és más? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 19. 08:41
biztosan,nekem 2 volt es mindegyik mas volt.
2008. szept. 8. 20:49
Nekem mindkét terhességem azonos volt, azonos problémákkal, még a hasam formája is előrecsúcsosodó volt, és lett egy fiam mag egy lámyom.
2007. nov. 15. 19:58
igen,nincs két egyforma terhesség.
2007. szept. 27. 20:29
Nekem mind két terhességem egészen más volt az biztos!
2007. szept. 27. 17:45
Szerintem is más minden terhesség. Ha nekem a fiam születik előbb, a lányomnál biztos végig izgultam volna a kilenc hónapot, mert a fiam már elég korán mocorgott és az egész terhesség alatt sokkal aktívabb volt, mint a lányom, Ő kicsit lusti volt. Az elsőnél hányinger, a másodiknál semmi, vele kevesebbet híztam..
2007. szept. 27. 17:33
Az elsőnél fel sem fogtam, a másodiknál 6 hét kórház, a harmadikkal szintén kórház, a negyedik volt a legkönyebb, legjobb, legszebb. Volt indított, spontán, 2 császár.Az utolsónál voltam kívánós, és vele híztam a legkevesebbet, 5 kilót.
2007. szept. 20. 16:08
Nekem a legeslegelső terhességemet élettel összeegyeztethetetlen rendellenesség miatt meg kellett szakítani, sajnos. A "második első" :) teljesen sima mindentől mentes volt: se hányinger, se vizesedés, se semmi tipikus "mellékhatás". Most májusban született meg a kisfiam és egész más volt, mint a lányommal. Nagyobb pocak, derékfájás, gyomorégés, csíkosodás, nagyobb baba. És sajnos nagyobb súlyfeleslegtől kell most megszabadulnom.
2007. szept. 19. 20:16

Igen, más és más. Általában a baba súlya nagyobb. Mama is többet hízhat a második, harmadik gyerkőccel. A hányinger szintén változhat. Egyiknél van, másiknál nincs. Egyik terhesség alatt ezt kívánsz, másik alatt pont azt nem. Minden terhesség egyedi, erre van is egy példám.


Az egyik doktornő ismerősömnek volt egy spontán szülése, egy koraszülése, és egy császármetszése.

2007. szept. 19. 16:27
Én még nem voltam terhes! Viszont nővérem most várja a második babáját. Az elsővel semmi probléma nem volt, nem volt hányingere, semmi! Viszont most a másodikkal igen, hányingere van, és elég nehezen viseli!
2007. aug. 28. 12:22
Arra lennék kíváncsi,hogy kinek milyen volt a második vagy többedik terhessége az elsőhöz képest!Gondolok itt pl.hányingerre,súlygyarapodásra,baba súlyára stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook