Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit jelenthet, ha minden terhességi teszten csak 30 perc elteltével lesz halvány, de kivehető második csík, aztán 1 óra után nem látszik? fórum

Mit jelenthet, ha minden terhességi teszten csak 30 perc elteltével lesz halvány, de kivehető második csík, aztán 1 óra után nem látszik? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 10. 07:45
Azt jelenti, hogy ott kellene lenni a másik csíknak, ha terhes lennél.Ott egy kicsit más az anyag.Ha terhes lennél nagyon határozottan két csík látható.Tehát egy ilyen alig látszó csík azt jelenti, hogy nincs terhesség.(nekem is ilyen volt)
2010. máj. 25. 19:55
Mi már annyira szeretnénk babázni,hogy néhány terhességi teszten már láttam 2 csíkot.Persze volt sajnos köztük valódi halvány is ,de azok tiszavirág életüek voltak.Mindenképp menj el orvoshoz,bár néha ők is bizonytalanok,főleg kora terhességben.Remélem nem sikerült teljesen elbizonytalanítanom.
8. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Yda)
2010. máj. 25. 18:59

Azt jelenti hogy menj orvoshoz, és őt kérdezd!


most ha itt azt mondják terhes vagy, elhiszed?

és ha többen mondják, hogy nem, akkor azt hiszed el?


doki biztosat tud mondani! minél előbb keresd fel!


Jó egészséget, és kívánom, hogy úgy legyen ahogy szeretnéd :-)

2010. máj. 25. 10:23
Szerintem sem jelent semmit.Várj pár napot és aztán ismételj!
2010. máj. 25. 09:36
Szerintem semmit.
2010. máj. 25. 09:34

azt hogy terhes vagy,de még kevés a hcg a vizeletedben

Egy óra múlva különben sem szabad már értékelni az eredményt.....

4. Csipkerózsika (válaszként erre: 2. - Pemete)
2010. máj. 25. 09:32
Pontosan.
2010. máj. 25. 09:32
Egy idő után nem értékelhető az eredmény!
2010. máj. 25. 09:31
Minden teszten rajta van, hogy 10 perc után már nem értékelhető az eredmény, tehát semmit.
1. yda
2010. máj. 25. 09:30
Mit jelenthet, ha minden terhességi teszten csak 30 perc elteltével lesz halvány, de kivehető második csík, aztán 1 óra után nem látszik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook