Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyenek vagyunk a nyugati asztrológia (horoszkóp) szerint? fórum

Milyenek vagyunk a nyugati asztrológia (horoszkóp) szerint? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

13. o.andi
2011. nov. 6. 17:00
:)
12. nefis (válaszként erre: 11. - Eve20)
2006. jún. 14. 10:22
Köszi! Már nagyon vártam:)
11. Eve20
2006. jún. 14. 10:19
Örülök neki hogy magatokra ismertetek!:)) Ezek szerint jó valamire:)) A második rész már fennt van a hiányzó csillagjegyekkel!
2006. jún. 13. 20:11

Köszi a cikket :), én oroszlán vagyok, bár nem mindenben igaz az egész, mert hat az aszcendensem is :).


A felmérgesítés pl igaz, de nem felejtek :(, és képes vagyok ismét dühbe gurulni...

2006. jún. 13. 20:08
Köszi Évi, nagyon érdekes:) Én ikrek vagyok, és ezt megtaláltam.. Nagyon-nagyon sok dologban ismertem magamra. Várom a cikk másik felét, amiben a párom és a gyerkőcöm jellemzését is olvashatom!
2006. jún. 13. 18:49
Ird meg lègyszi a Mèrleget is!!!!
7. Dorsi (válaszként erre: 6. - Eve20)
2006. jún. 13. 16:10

Szerintem nyugodtan ide is beírhatod, és akkor nem kell egy újabb cikket létrehoznod!

Úgyis ide tartozik.

De ez csak egy javaslat:

2006. jún. 13. 13:10
Ennél több szöveg nem fér el egy cikkben, 24 órán belül pedig csak egyet lehet aktiválni. Ha letelik aktiválom a második felét.
2006. jún. 13. 12:58
kérném a vizőntőt ???
2006. jún. 13. 11:25
Nem fér fel több egy cikkbe! Majd csinálok egy másikat a többi jeggyel!
3. nefis (válaszként erre: 2. - Anduca)
2006. jún. 13. 09:05
mérleg, skorpió, nyilas, bak, vízöntő, halak...ezek a jegyek, amiket nem taléltam... ez az asztrológiai napjegyek fele, hol vannak?,- vagy lesz folytatás?,- már várom, ha igen a válasz...
2006. jún. 13. 09:01
Pár csillagjegyet nem találtam meg ebben a cikkben. Pl. Halak, Vízöntö...
2006. jún. 12. 20:13
A nyugati asztrológia több száz éves tapasztalatokat sűrit, s így próbál álltalános jellemzést adni az egyes csillagképek szülötteinek általános személyiség-jegyeirol, jellemzőiről.
Behatóan foglalkozik azzal is, hogy az állatövi jegyeik alapján miként kapcsolódnak egymáshoz, az egyes jegyek. Melyek azok a jegyek amelyek vonzzák egymást, s ezáltal nem kizárt, hogy a létrejövo kapcsolatok, házasságok tartós alapokra épülnek, s melyek azok amelyek az érzelmek tartósságát lelki, jellembéli bizonytalanságok zavarhatják meg?
Jóllehet egyáltalán nem áll szándékunkban, partnerválasztásában befolyásolni senkit, ha végigolvasod oldalaink ezen részét is, legfeljebb arról alkothatsz véleményt, hogy -csillagképed alapján- hasonlóképp kedvesnek látod-e a szívének kedves személyeket, avagy kereken elutasítja összeállításunkat.
S ha egy-egy jellemzésben önmagadra ismersz? Nos, ez lehet akár a véletlen műve is!....

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook