Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen volt életetek legrosszabb randija? fórum

Milyen volt életetek legrosszabb randija? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 16. 14:51

A legrosszabb? Talán, hogy elfelejtette említeni, hogy 210 cm magas, fogyatékos és csípőficamos.


Persze nem jutottunk el a randi helyszínéig, mert váratlanul csörgött a mobilom és sürgős dolgom akadt!:-)

2013. júl. 3. 09:09
Egy szorakozohelyen jottunk ossze piasan. Egymasnak estunk. :)) Csak csokoloztunk. Azon kivul vagy ket szot valtottunk. Szamot csereltunk. Aztan masnap delutan talalkoztunk. Sotetedesig ucsorogtunk a parkban szotlanul. Max. az idojarasrol beszeltunk. Aztan ujra csak csokoloztunk mint allat s tobbe nem talalkoztunk. :))
2013. júl. 2. 17:56
Jo a forum! :)) miert nem folytatjak?
2011. febr. 7. 16:53
na! hol maradoznak a sikersztorik? :D
2010. szept. 6. 19:01

Kerítő "segítségével" jött létre a randevú. A fiú első látásra belém szeretett, engem viszont teljesen hidegen hagyott a srác. A találkozáskor a távoli jövőt boncolgatta a "majd ezt csináljuk, majd az lesz..." kijelentésekkel, amivel megint nem lopta be magát a szívembe. Amikor kikísért az állomásra, a padba véste a nevünket. Sajnos erre sem mozdult meg bennem semmi... :P Nagyon nyomult a srác.

DE! Adtam a dolognak még egy esélyt, legközelebb egy szabadstrandon találkoztunk. Adott a számra egy puszit, ami mintha megmozdított volna bennem valamit. Aztán közölte, hogy egész éjjel úgy hányt meg fosott, mint a lagzis kutya. Remegő gyomorral mentem haza, és mit ad Isten? Egész éjszaka rókáztam én is... Rám ragasztotta a kórságát a kis genya.

S itt lett vége. :)

2010. szept. 6. 14:30
késett kb negyed órát, nem hozott semmit, pedig első randi volt, a moziban pedig elaludt a filmen... pedig ő ajánlotta:))))))
2010. szept. 6. 14:21

legjobb fórumok egyike :D


nekem a legrossazbb volt, mikor a srác áthívott magához dumálgatni, de ebből az lett hogy le se szart. hozott üditőt, és nem is mondta hogy kérek-e egy kortyot. magának betermelte. kaja az csak chips volt, azt amugy sem szeretem, de abból sem kínált. nem tudom hova tűnt a kezdeti lelkesedése. én pedig haza akartam menni minél korábban

23. Anuk76 (válaszként erre: 22. - Ágica...)
2010. szept. 1. 08:35

Pótanyucit keresett és házvezetőnőt....


Ennyire hülyék a pasik, hogy rögtön első randin így kitálalnak? (ez csak költői kérdés, hisz a válaszok alantabb) Aztán persze a nő a hülye liba, mert ők a tökéletes díszhímek nem találnak párra. :-/

22. ágica... (válaszként erre: 20. - Petka)
2010. szept. 1. 08:02
Hasonló az én sztorim is. Csak én fagyit sem kaptam! :) Beszélt a lusta anyjáról, betegségéről emésztési gondjairól, anyagcsere működéséről.Hogy milyen sok a buta nő és hogy milyen rossz környéken él, és h az anyja nem takarít és nem főz... Igyekeztem nagyon gyorsan meglépni...mert végig szenvedtem ezt a pár órát!
2010. aug. 31. 20:27
inkább el sem mesélem olyan sz@r volt :D
20. petka
2010. aug. 31. 18:17

A baratnom ossze akart hozni egy sraccal akivel egy hazban laktak. Beutltunk egy cukraszdaba es a srac vegig a betegsegeirol beszelt. Szinte az osszes letezo betegsege megvolt neki, azt vartam hogy mikor lesz esetleg petefeszek rakja is :)

Ja, es hogy a nagymamajat hogyan helyeztek el az idosek otthonaban. Ettem egy fagyit, es alig vartam hogy hazaerjek.

2010. aug. 31. 18:08

Valamikor réges-régen (1988 körül) A Felszabadulás téri Arató discóba megismerkedtem egy sráccal. Nagyképű beképzelt nőcsábász fiú volt, gondoltam megviccelem. Discó után haza indultunk. Azt mondta, elkísér. Nyár eleje volt, jó idő, javasoltam, menjünk gyalog. Oké. Elindultunk, bandukoltunk. A Keletinél megkérdezte: messze van még? Már nem, mondtam én. Nem részletezem, lényeg az, hogy Újpalotáig sétáltunk. Soha többet nem láttam.

Szerintem ez neki elég rossz randi lehetett :-)

2010. aug. 31. 17:47
Hát én már próbáltam, de gusztustalan, tehát a pénzért mi csinálnál kérdés után töröltem magam,de nagyon gyorsan...:D
17. Anuk76 (válaszként erre: 15. - Patyoma)
2010. aug. 31. 17:45

Köszönjük...néztem csodaszép a kislányod :D


Hát nem tudom...kb 5-6 emberkét ismerek közvetlen környezetből (rajtam kívül) akiknek összejött. :) Élettársi, házastársi kapcsi, és nem csak nálunk van már baba.


De először nehéz volt, utána már belejön az ember a randizásba-levelezésbe-chatelésbe, mint kiskutya az ugatásba :D De vigyázni kell, tele van mindenféle ... na szóval értitek. Van ott perverz, vén kecske, szexre vágyó apuka, idióta tini és még sorolhatnám. Ami le van írva annak kb negyede az igazság :D S még sokat is mondtam.

2010. aug. 31. 17:44
nem volt ilyen.
15. patyoma (válaszként erre: 12. - Anuk76)
2010. aug. 31. 17:40

Szerintem a második nyer:)

Gratulálok a párodhoz és a lányodhoz! Ezek szerint te is azon kevesek közé tartozol akiknek bejött a társkereső.

14. Anuk76 (válaszként erre: 8. - 04e95f637a)
2010. aug. 31. 17:39
Ennél már csak az a jobb, ha kikérdezi merre laksz és odaállít és el sem lehet hajtani :D A tesómnak ilyen volt...a pasi úgy koslatott utána majd meggebedt...persze szintén anyuka akarta a nászt leginkább.
2010. aug. 31. 17:38
Volt olyan is, hogy Balatonon barátnőkkel össze szedtünk két pasit, az esti randira szülőkkel érkeztek, azok szerencsére lekoptak, de aztán az egész kb 3/4 órát amíg 1üt voltunk végig verekedték, ugyh olyan 7 órakor mondtuk is, hogy már haza kell mennünk aludni...:D
12. Anuk76
2010. aug. 31. 17:37

Húúú nekem kettő is volt, nem tudok dönteni melyik volt a rosszabb. Társkeresős sztorik


1. Megsimerkedtünk, levélváltás, telefon, fényképcsere...aztán megbeszéltük a randit. Ott vagyok, szépen kiöltözve, sminkelve frissen belőtt frizurával...23 évesen. Erre odaállít egy bő 40-es pasi, hogy ő ám az, de csak régi képe van. Ráadásul a vállamig ért...


2. Aranyos a srác, pizzériába hívott, hát éhesek is voltunk. Na úgy evett mint egy disznó :D Ráadásul utána majd rám mászott már a helyszínen azt sem tudtam merre meneküljek kis boxok voltak...a legmegdöbbentőbb az volt, hogy hirtelen előkapott egy kis dobozt, benne jeggyűrűvel. Mert hogy megmutatta a képem anyukájának, meg mesélt és úgy döntöttek, hogy én jó feleség lennék :D Mert Ő hajón dolgozott, évente 3 hónapot van itthon, és amíg nincs itthon anyukájával laktam volna. :D


De azért volt 1-2 ami nagyon jó volt, de sajnos mikor mindenki párra lelt akkor az új asszonykák kissé féltékenyek voltak a régi jó barátra. :)

No meg a párom is ott ismertem meg, már 6 éve és van egy 15 hónapos kislányunk. :)

11. patyoma (válaszként erre: 6. - Annnna88)
2010. aug. 31. 17:35
Én amikor erre rájöttem, gyorsan férjhez mentem! :D
10. Annnna88 (válaszként erre: 8. - 04e95f637a)
2010. aug. 31. 17:35
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
9. patyoma (válaszként erre: 3. - 04e95f637a)
2010. aug. 31. 17:34

:DD

Na te is bele tudsz nyúlni a tutiba!

:DD

8. 04e95f637a (válaszként erre: 5. - Pstomi)
2010. aug. 31. 17:33

várjáál,nekem volt olyanom,hogy a házunk elé jött,aztán elhúzott kocsival,mikor meglátott :DD


Aztán megkerestük egymást,és az életem legjobb és legemlékezetesebb óráit töltöttük együtt!Az életem szerelme marad! :)))

7. Annnna88 (válaszként erre: 5. - Pstomi)
2010. aug. 31. 17:31
Az se rossz....
2010. aug. 31. 17:31
Hát én már rájöttem, hogy nem is szeretek randizni, gyomorideg, pánik és bizonytalanság....:D
2010. aug. 31. 17:30
legrosszabb randim az volt, amikor el se jött a lány... :(
4. 04e95f637a (válaszként erre: 3. - 04e95f637a)
2010. aug. 31. 17:25
persze sok más randim volt,ami nagyon szép volt! :)))
2010. aug. 31. 17:24

mikor én fizettem egy baromnak,mert miután fogyasztottunk,"otthon hagyta a pénztárcáját"!:S



Aztán,volt egy aki,azt mondta:van még nálam 50 ft,abból kijut egy szóda!Hát nem is küldtem a p***a mi??

2010. aug. 31. 17:20

Olyan rossz, amire emlékszem, nem nagyon volt...

Vagy csak olyanok vagyunk mi nők, hogy igyekszünk csak a "szépre emlékezni"

2010. aug. 31. 17:16
Nekem életem legrosszabb randiját egy barátom hozta össze, mondván van 1 haverja, aranyos kedves jó fej, gondoltam miért ne... Már mikor megláttam a gyereket, hogy, hogy néz ki azt mondtam, hogy JJJJAAAAAAJJJJJJJJ..., de mindenkinek jár 1 esély.... Beültünk 1 bárba, kértem 1 pohár vörösbort, ami nekem nem ízlett, mert 1 rossz lőre volt, mondom a gyereknek, hogy kérek másikat mert borzalmas, mire vissza jöttem nem volt meg az otthagyott borom, néztem rá bután, mire mondta, hogy nincs pazarlás ő megitta...:D Még kb 1 órát bírtam ki a társaságában, közbe elmagyarázta, hogy leginkább az ő lelke egy kígyóhoz hasonlít, meg, hogy igazán még magát se szereti. Ahogy kiléptem a bár ajtaján felhívtam a haverom és elküldtem a ..... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook