Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen vírusba estél bele? fórum

Milyen vírusba estél bele? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 28. 06:33
soha semilyenbe.
2010. márc. 17. 18:53
H1N1 még decemberben....
11. ac808a6b30 (válaszként erre: 1. - Franc22)
2010. márc. 17. 14:57

Oltattunk, de megkaptuk(talán pont azért?), mert ezer féle vírus van, minden ellen nem tudsz védekezni, főleg ha mutálódnak.

Szép volt a 3 napos hétvége.

6 éves fiam péntek délután és szombaton, lányom (13) szombat du. és vasárnap, párom vas. du. és hétfőn, én megúsztam. Hamar lezajlott, akkor is kell itatni (min.negyed óránként 2-3 korty), ha nem akar, különben tényleg kiszárad. De nem kell félni, azért nem gáz, az első nap kemény, a második már istenesebb.

Nem mertem wc-re menni, nem tudtam, melyik hány a fejemre.

10. globus
2009. dec. 18. 21:56

Beleesni vírusba? :)

Nem mondom, Dustin Hoffman tetszett a filmben, de a vírus, NEM!

9. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 8. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 11. 14:18
Mint a ....???? Csak nyugodtan.
8. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 4. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 11. 14:15

"minden évben jókat szoktam röhögni a sok naiv emberkén aki ezt még el is hiszi és rohan oltatni magát"


A naív ember még mindíg jobb mint a ****

2009. febr. 11. 14:14
Nálunk infuenzásak voltak a gyerekek.Mire meggyógyultak előjött rajtuk a bárányhimlő.Ma pedig elkezdtek hányni és megy a hasuk,nagyon remélem csak a bárányhimlőtől
2009. febr. 11. 14:12
Amitől félünk az bekövetkezik, jobban teszi mindenki ha nem is gondol ilyenekre!
5. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 2. - Anya83)
2009. febr. 11. 14:11
Most nem azért de egy sima gyomorrontásnak ugyanezek a tünetei!
2009. febr. 11. 14:11
Én nem veszem be, ez is csak a média újabb hülyesége mert a gyógyszergyáraknak jó befektetés az influenza-vakcina. Soha nem voltam még influenzás, egyik évben sem érdekelt hogy ilyen meg olyan veszélyes vírustörzs jön stb.. Viszont minden évben jókat szoktam röhögni a sok naiv emberkén aki ezt még el is hiszi és rohan oltatni magát. (Szomszédom soha nem volt beteg, tavaly beoltatta magát hát abban az évben le is döntötte az influenza erről ennyit)Nekem jobb dolgom is van ennél.
2009. febr. 11. 14:08

Én megúszom mert beoltattam magam, max kisebb megfázásokat kapok el. :-D



JObbulást mielőbb nekik!!!!


És szedjél nagy adag C vtamint. pl 1000mg naponta.

Nekem már sokszor segített

2. anya83 (válaszként erre: 1. - Franc22)
2009. febr. 11. 14:08
Szia!Nálam hétfőn kezdődött!Hasgörcsök , hányás.Tegnap hasmenés, ma meg már jól vagyok!A kislányom meg a férjem meg nem kapta el!
2009. febr. 11. 14:02

Én most nagyon félek a hányás-hasmenéses vírustól. A nagyobbik öcsém elkapta, úgy 2hete. 2nap múlva a pici öcsém(2éves) is bele esett, és most kórházban fekszik, mert nem eszik semmit, és kiszáradt:( Apu is elkapta pár napja, de ő 4nap alatt kiment belőle. Én nem szeretném elkapni.

Érdekelne, hogy ti voltatok benne? Vagy most milyen vírus gyötör benneteket, és milyen jelei vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook