Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Koronavírusba belehalhatok ilyen betegséggel? fórum

Koronavírusba belehalhatok ilyen betegséggel? (tudásbázis kérdés)


2020. márc. 23. 08:49
Azért van sok halott, mert bele számítanak mindenkit, aki fertőzöttként maghal. Ez nem jó taktika, hiszen az a végstádiumban lévő rákos beteg, aki a napokban halt meg, az a korona vírus nélkül is elhunyt volna. Az ilyen eseteket nem kellene beszámítani, rögtön kevesebb lenne az elhunytak száma. Gondolom Olaszországban is ez történik, azét feltűnően sok a halott a többi országhoz képest.
16. globus (válaszként erre: 12. - Barbylove)
2020. márc. 23. 08:43
Biztos, hogy több idő, energia jutna ténylegesen betegekre, ha nem az egészségesek pánikáradatát kellene kezelni.
2020. márc. 23. 08:38
Párom egy ablaknál ül, és a fél falu beleköhög trüszköl a képébe, ahelyett hogy otthon ülne a seggén, mert nem létkérdés hogy intézze a szaros ügyeit. Páromnak meg kötelessége dolgozni menni. Pedig ő sem teljesen egészséges, közel jár a veszélyeztetett korhoz. Szerinted belehalhat?
2020. márc. 23. 01:34
Nyugi, mindenkinek nyugi, túl kell élni!
13. Perla del Mar (válaszként erre: 12. - Barbylove)
2020. márc. 23. 00:35
Így van! Azért a legtöbb ember meggyógyul szerencsére!
2020. márc. 23. 00:26

Tudom, h emberek halnak meg ebben a vírusban és komolyan is kell venni, de olasz orvosok nyilatkozták a tvben, hogy a betegek többségét nyugtatni kell. Teljesen beporognek az emberek, h elkaptak es akkor meghalnak. Nem minden esetben van így! Azt mondták, h egyik legnehezebb feladat lenyugtatni a betegeket.


Legyünk elővigyázatosak, de ne panikoljunk már.

2020. márc. 23. 00:02

Nem valószínű! Ne idegeskedjen, csak rosszabb lesz attól!

[link]

Itt elhanzik pár tanács is. Nézd meg.

10. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 22. 23:33
Nem vszínű szerintem de azért mossál kezet meg többi és ne mászkálj feleslegesen .
9. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 22. 22:23
Itt senki nem fog neked biztos választ adni. Ez olyan, hogy van, aki 50 évig napi 1 dobozzal elszív és elél 90 évig, más meg egy szálat sem és 30 évesen meghal. Tegyél meg mindent magadért és másokért, ha ki kell menned az utcára (maszk, kesztyű) és amint hazaérsz alapos kézmosás, és próbálj meg nyugodt lenni. Az egészséget tudatosítsd magadban és ne a félelmet.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 22. 22:22

Aki erre válaszolni tudna, Isten.


A statisztika alapján nagyon kicsi az esélyed, nyugodj meg.

7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 22. 22:00
Még nem halhatsz meg, Szent Péter vissza fog küldeni.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 22. 21:59

Azon aggódj és arra vigyázz, hogy ne kapd el, ne betegedj meg a vírustól!

A többin ráérsz majd akkor agyalni.

Vigyázz magadra, ne érintkezz másokkal!

2020. márc. 22. 21:49

Tüdőgyulladásba. Többek között, mert a léghólygok összeesnek és képtelenek az oxigén cserélésére.

Plusz a tiednél jóval súlyosabb társbetegségekkel rendelkeztek.

Szóval nyugi.

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 22. 21:37
Mindenkinek a maga baja a legrosszabb , de ne parázz ennyi miatt.
3. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 22. 21:35
Te érted rosszul.
2020. márc. 22. 21:33
Korona Virus ( bocsánat most nézem rosszul írtam ki )
2020. márc. 22. 21:32
fiatal vagyok 30 alatti, magas vérnyomásal,és magas pulzusal kezelnek egy ideje. És ahogy nézem az idősek az miatt halnak bele.. vagy én értem rosszul

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook