Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen természetes immunerősítőket ismertek? fórum

Milyen természetes immunerősítőket ismertek? (tudásbázis kérdés)


1 2
30. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 28. - Lehoagi)
2009. máj. 7. 20:08
Összeesküvés elméleteket szeretjük.
29. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 28. - Lehoagi)
2009. máj. 7. 20:07

A szcientológusokat láttuk már.

Senki nem tilthatja hogy bevegyenek egyszerre 10 doboz C-vitamint.

2009. máj. 7. 19:32

igen tiltják! megdöbbentő. ezt olvassátok el, ill. nézzétek meg!!!! nagyon komoly!!!

[link]

2009. máj. 7. 18:57

Tiltják. Amiket én régen megvehettem, azokat itthon elméletileg most nem lehet. Persze hozzá lehet azért jutni.Ismerős doki foglalkozik ilyen engedélyeztetéssel.Mo-n sok mindent nem vehetsz meg, amit a környező országokban igen.Gyerekek esetében körültekintőbbnek kell lenni mindenképpen.

Mivel én nem olvastam ilyen halálos túladagolásokat, de attól még létezhet, azért a józan paraszti ész is kéne. Azért a gyógyszerek mellékhatásaiba többen halnak meg.Mindennek van határa és mindent arra kell használni amire való.

Elhiszem a vitaminok egészségmegőrző hatását, mert magamon és a gyerekeimen tapasztaltam.Akkor amikor még nem is lehetett csak úgy és ilyen sokfélét kapni.Az iskolából is szóltak, jé nem hiányzik annyit a gyerek. A megfelelő ételek és a mozgás ez mellett nagyon fontos.

26. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 25. - F64f0d9a69)
2009. máj. 7. 17:49

Ugyan miért tiltanák? Vitaminok vény nélkül kaphatók. Mindenki annyit szed belőle amennyit akar.

Viszont hogy mit írnak a dobozra napi ajánlott bevitelnek, azt megszabhatják. Túl lehet adagolni, létezik hipervitaminózis. Amerikában 2004-ben 62 562 esetet regisztráltak; a 80%-a 6 éven aluli gyermekeknél történt, 53 súlyos megbetegedés volt, de 3 halálozás is bekövetkezett. Mindez vezetett oda, hogy megállapították a „tolerable upper intake level”-t (UL), azt az adagot, amelyet a lakosság még a mellékhatások jelentkezése nélkül elfogyaszthat egy nap.

25. f64f0d9a69 (válaszként erre: 23. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 7. 16:30

Én sem vagyok oda értük - ha azok- de inkább a vitaminokat szedem mint a gyógyszereket. Mindennek megvan a maga helye.

Már ameddig meg nem tiltják...

24. f64f0d9a69 (válaszként erre: 15. - Szeptember99)
2009. máj. 7. 16:26

A Béres csepp nagyon jó - attól függ mire akarod szedni.

Kúraszerűen csak jó lehet. Szerintem.

23. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 22. - F64f0d9a69)
2009. máj. 7. 15:20
Szcientológusok.
22. f64f0d9a69 (válaszként erre: 9. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 7. 14:32

" Az immunrendszert,szervezetünk védekezőképességét, erejét érdemes folyamatosan támogatni"

Már leírtátok az echinaceát, a propoliszt.

Nyiroktisztító pedig Pl. a Lymphomyosot cseppek, hogy a nyiroksejtek felléphessenek a betolakodók ellen. Ez homeopátiás szer ugyan, de nagyon jó.

A vitaminok, ásványianyagok pedig nemcsak a terjesztőknek jók, hanem azoknak is akik szedik. A betegség ezek hiánya. Nemcsak az autónak kell az üzemanyag, hanem az embernek is.

[link]

21. Gecam (válaszként erre: 20. - Marjann)
2009. máj. 7. 13:47
Itt ahol én lakom nem igazán van rá lehetőség,de azért köszi a tanácsot!
20. Marjann (válaszként erre: 19. - Gecam)
2009. máj. 7. 07:38
Vidd el úszni, tornászni. Az én unokaöcsémnél az vált be leginkább.
19. Gecam
2009. máj. 7. 07:16
Kisfiam szeptemberbe lesz 3 éves!Neki milyen immunerősítőt adhatok???Ebben az évben csak márciusba nem volt beteg!A többi hónapban igen!sőt februárba 2-szer is!
2009. máj. 6. 23:58
propolisz tinktúra, méhpempő
17. lehoagi (válaszként erre: 16. - Pinpilla)
2009. máj. 6. 21:54
hű most nagyon okosat mondtál!!! nem csak azok esznek tápl.kiegeket, akik ebből élnek. Az orvosok abban már megegyeznek, hogy mindenkinek kéne, mivel hiába eszel gyümölcsöt, zöldséget,kb 5-szörösét kéne enned, mint gyerekkorodban tanultad. C-vitamin gyümikben!?!? viccesz!? mikor zölden leszedik és gázokkal érlelik!?!? csirkehús!?! 2 hónap alatt vágósúlyba kerül a tojásból kikelt csirke...aloe levelet rágcsálni!? most nagyon jól informáltnak gondolod magad. Nem rágcsálni kell....egyébként igen is az aloet már az ókorban is csodanövénynek tartották és nem voltak kutatások, mik alapján tudták volna, hogy mit tartalmaz. egyébként nem kell mindenkinek egészségesnek lenni. keress rá a Codexre a neten!!!!meg fogsz lepődni!!!
2009. máj. 6. 21:34
Én ellene vagyok a táplálék kiegészitőknek,az csak annak jó,aki ebböl akar jövedelemhez jutni.Minek kellene müanyagot enni,ha az természetben is megtalálható.A c" vitamin is számtalan formában megtalálható természetesen is és még finom is.Immun erősitő a buzacsira is.Bio boltokban sokfajta növényi inivalókat lehet kapni.Nagyon finom a homoktövis ital is pl.Kilehet menni a piacra ,lehet válogatni az immun erősitők között,kinek mijen a gusztusa.és olcsóbb a immun erősitőnek agyon reklámozott étrend kiegészitőknél.Aloe leveletr is lehet kapni.
2009. máj. 6. 20:42

Köszi a válaszokat!

Béres csepp szerintetek ér valamit?

14. supin (válaszként erre: 6. - Mufifufi)
2009. máj. 6. 19:29
Mi ez? Hol található? Mire jó? Nem ismerem.
2009. máj. 6. 19:12
Figyelmedbe ajánlom az alveonet.hu elolvasását!
12. SF
2009. máj. 6. 18:35
A nyers hagyma. Főleg vírusfertőzéseknél válik be nálam.
11. 6c5f346e46 (válaszként erre: 9. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 6. 17:45
ezt igy nem mondanám,hogy semmilyen...a propolisz és méhpempő csodákra képes,sőt szokták a szklerozis multiplexet méhcsipésssel is kezelni,én ugy tudom,a méhméreg nagyon sok mindenre jó,csak nagyon veszélyes...hozzáértő ember segitsége nélkül egyiket sem ajánlatos alkalmazni...
10. 6c5f346e46 (válaszként erre: 5. - Szeptember99)
2009. máj. 6. 17:41

cukor nincs benne,de attól allergén,hogy tömény fehérje,azért szabad csak minimális adagot fogyasztani belőle...a méz is immunerősitő és még antibakteriális hatással is bir,a propolisz is,és a mézben sincs cukor,csak szőlőcukor,ami szintén nem hizlal,mert akkora adagot nem tudnál megenni belőle,mert édes és eltelsz vele,ugyhogy a méz sem hizlal,csak ne a tescoban vásárold meg,mert az tuti tele van cukorral...mi nem higitjuk,ugyhogy a mienkben nincs cukor,csak temészetes cukor...


bocs ha hosszú voltam,de ennél temészetessebb immunerősitő nincs,illetve a méhpempő,csak az nagyon drága és körülményesebb is...

2009. máj. 6. 17:09

Semmilyet! Szerecsére, teszem hozzá.

A hazai lakosság 8%-a szenved autoimmun betegségben. Ha lennének "immunerősítők", ezzel az autoimmun betegségek (szklerózis multiplex, reumás ízületi gyulladás, és még sok-sok nehezen vagy alig gyógyítható nyavalya tartozik ide), ill. az e betegségben szenvedők számát is emelni lehetne. Az immunitás az egyik legszigorúbban beállított rendszer, amit szinte végtelen számú feed-back kontroll szabályoz. Ezeket a mechanizmusokat rombolni már elég jól tudjuk, aktiválni azonban nem. EGYES immunológiai funkciókat tudunk serkenteni, de hogy ez összességében is "aktiválást" jelentene, arról nincs, és valószínűleg sohasem lesz szó. Ilyen univerzális immunstimuláló hatással csak az Actimel és néhány kutyatápszer, tea, fényterápia meg egyebek képesek, ha az ember (vagy kutya) elég erősen hisz benne....


[link]

8. szeptember99 (válaszként erre: 7. - Andikageisha)
2009. máj. 6. 16:55
erről épp hallottam.Mi ez amúgy?
7. andikageisha (válaszként erre: 6. - Mufifufi)
2009. máj. 6. 16:54
azt én is szeressem! :D
2009. máj. 6. 16:50
echinacea(eknézsa) cseppek.
5. szeptember99 (válaszként erre: 3. - 6c5f346e46)
2009. máj. 6. 16:49

Ebben van cukor?

Köszi a választ amúgy.

2009. máj. 6. 16:49
kefír!!! c vitamin(minden amiben megtalálható) egyéb karotinok és vitaminok
2009. máj. 6. 16:46
méhészként élettársaként a propolisz tinkturát mernén neked javasolni,a gyógyszertárban vagy ilyen herbária,gyógynövény akármilyen boltokban megtalálhatod,csak mindenképp az adagolásra kérd ki a tanácsot,mert allergiás reakciókat válthat ki,de ha nincs tőle semmi bajod,akkor nagyon jó dolog...a párom ugy eszi,hogy leszedi a kaptárból és ugy naturba,de gombostű fej nagyságu adagot naponta 1x,mert lórugás...de nem is beteges...én még nem kóstóltam...de ő azt mondja iztelen...
2009. máj. 6. 16:41

fokhagyma + antibakteriális hatása is van

brokkoli

2009. máj. 6. 16:38
Milyen természetes immunerősítőket ismertek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook