Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sopron, Szombathely felé Lyme-kórt természetes módszerekkel gyógyító orvost ismertek? fórum

Sopron, Szombathely felé Lyme-kórt természetes módszerekkel gyógyító orvost ismertek? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 4. 15:15
A kórt orvosilag is nehéz gyógyítani, nemhogy "természeten". A pontos diagnózis megállapítása sem néhány nap.
22. weakup
2013. márc. 4. 00:24

Kedves fórumozók!


Elnézést kérek először is a fórumon történő zavarásért, de szeretném felhívni figyelmeteket egy előadásra, ahol több betegségről (lyme-kór, candidiasis, daganatos betegségek) is szó lesz, és esetleg érinthet titeket is:


MEGHÍVÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Szeretettel MEGHÍVUNK MINDEN ÉRDEKLŐDŐT..Lyme betegeket ,SM

betegeket, Alzheimer betegeket, társ betegségben

szenvedőket, hozzátartozókat!!!


A 2013. MÁRCIUS 14-én, csütörtökön 16 órakor kezdődő előadásomra!


MELY:INGYENES ELŐADÁS!!!

Címe:A KULLANCS CSÍPÉS OKOZTA LYME

KÓR, LYME-NEUROBORRELIA ,CANDIDIASIS, ÉS A RÁK BETEGSÉGEKRŐL!!


(TÖBBSZÖR IS TÚLÉLNI A TÚLÉLHETETLENT!!)


Előadó:Kisné Szoboszlai Ibolya.(Debrecenből.)


HELYSZÍN:


Budapest


Építészpince


Cím: 1088. Bp. Ötpacsirta utca 2.


Megközelíthetőség: az M3-as metró Kálvin téri megállójától kb 5 perc gyalog.

A bárpulttól balra lévő helységben találsz meg minket, vagy a

bárpultnál mondd, hogy az előadásra jöttél.


Mivel a helyszínt fogyasztás fejében kaptuk meg, kérünk benneteket

hogy egy kávé, tea vagy üditő (kb 350-450ft) fogyasztásával járuljatok

hozzá a forgalomhoz, hogy esetleg legközelebb is megkapjuk a helyet.

Az árak teljesen normálisak: [link]



A Lyme-betegeknek egyelőre nincs érdekvédelmi szervezetük, egyesületük

Magyarországon. Tapasztalataikat internetes fórumokon vagy személyesen

oszthatják meg egymással. Ezt a célt szolgálja az a program is, mely

március 14-én (csütörtökön) 16 órától lesz az Építészpincében

Budapesten. Kisné Szoboszlai Ibolya beszél a betegséggel folytatott

küzdelméről és gyógyulásáról, illetve lehetőségük lesz a

résztvevőknek egymást segítő beszélgetésre, információcserére.


SZERETETTEL VÁRUNK MINDEN ÉRDEKLŐDŐT!!


ADJÁTOK TOVÁBB: MINÉL TÖBB EMBERNEK,ÉS GYERTEK EL MINÉL TÖBBEN,HA TEHETITEK!!


SZERETETTEL: A SZERVEZŐK!!

21. gandy1 (válaszként erre: 20. - 5e0c262058)
2012. dec. 20. 12:10
Köszönöm, mindenkinek a hozzaszolasat. :)
20. 5e0c262058 (válaszként erre: 19. - Gandy1)
2012. dec. 19. 22:31
Megértem az aggodalmad. Meglehetősen alapos vagy, remélem a teljes gyógyulást Nálad!
19. gandy1 (válaszként erre: 16. - 5e0c262058)
2012. dec. 19. 20:34

A grapefruitmagolaj, C vitamin es hasonlokat en is csak kiegeszitökent gondoltam amugy. Ha ugy vesszük, minden "csak" kiegeszitö itt az 5 napos orvosi kezeles mellett - az orvos szerint (aki allitolag szinten kullancsszakertö) ugyanis befejezett a kezeles!!

Dr. Lakos Andrasnal elismertebb kullancsszakertö kerdes, van-e Magyaro-on, mivel az oldala szerint több könyvet irt, a 30 eve ismert betegseget 20 eve kutatja, egyedül ö vegez az orszagban kitenyesztest...stb. Öt csak emailben kerestem meg.

Egy masik hasonloan elismert, Becsi szakertötöl telefonon akartam idöpontot kerni (mivel ö tavolsagban közelebb van), es elmondva az eddigi orvosi kezelest, szerinte nincs szükseg erre (!), ö ugyanezt a gyogyszert, kezelest csinalta volna, es ugyaneddig (a hosszabb hatas, erös mellekhatasok miatt) mint amit a föorvos nalam, söt megtudtam, hogy aki kezelt, ö is egy kullancsszakertö! (Csak gondolom, ö nem irt könyveket, ujsagnyilatkozatok...stb, emiatt nem talaltam rola ilyen informaciot a neten.)

Amiert megis nyugtalanit, es keresem a termeszetes modszereket: A magyar es az osztrak szakertö ellentetesen nyilatkozott, a kezelesem egyik szerint okes, masik szerint nem. Persze dr.Lakos oldalarol tudom, hogy nincs egyseges velemeny a kezelesben.

A kezeletlen Lyme kor pedig komoly következmenyeket jelenthet a babara, dr. Lakos oldala szerint, ezt inkabb le sem irom.

Kit nyugtatna meg, ha "csak ugy ranezesre" (az arcodra ranezesre) megallapitjak, hogy meggyogyult, amikor semmi nem valtozott, mi alapjan?

Mert 30 evvel a betegseg felfedezese utan, ott tartunk, hogy nincs miböl megallapitani.

Ez egy olyan betegseg, hogy a vervetelböl sem tudsz meg semmit... A Lyme-folt eltünese is független a gyogyulastol (ha eltünne, sem jelenti, hogy gyogyult, es akkor is lehet gyogyult, ha meg megvan a Lyme-folt)...

Es a betegseg kesöbbi fazisaban (pl szüles utan) mar nem gyogyithato...

18. gandy1 (válaszként erre: 17. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 19. 20:07
Hat ha hozzaszolna, akkor ertenem, miröl tudna meselni, mert igy fogalmam sincs... :)
2012. dec. 17. 23:43
Errôl Monspart Sarolta tudna mesélni...
16. 5e0c262058 (válaszként erre: 15. - Gandy1)
2012. dec. 17. 23:27
Szerintem is egy hosszas gyógyító terápia szükséges ennél a betegségnél, de valószínű a baba miatt nem lehet. Én ezt a természetes vonalat kiiktatnám, és keresnék egy szakorvost, Budapesten, vagy más nagyvárosban. De úgy azonnal. Grapefruitmaggal Lyme kór ellen az több mint naív próbálkozás. Nem vetem el ezeket a dolgokat, de csak kiegészítőként. A soproni Erzsébet Kórházban is van Infektológia osztály (Dr. Horváth Zoltán). Szóval, ne hagyd magad elkallódni.
15. gandy1
2012. dec. 16. 17:35

Közben mindenfele sok-sok infot gyüjtöttem. Lakos Andras egy elismert kullancsszakertö, irtam neki, de kerdesemre nem javasolt semmit, es szerinte az antibiotikum, amit felirtak, hatastalan erre. Hanem azt irta, menjek el hozza 2 napon belül (mivel utana karacsony miatt nem rendel), amit nem tudtam megoldani. De az oldala szerint javasolt legjobb gyogyszerek vagy azert nem szedhetök, mert allergiat mutattak ki ra, vagy a varandossag eseten tilos (doxicyclin), es ezek hianyaban meg pont ugyanezt a gyogyszercsoportot javasolja ott, amit en is szedtem az itteni orvos felirasara.

Megis nyugtalanit, mert diagnozis es egyeb hijan (!), csak ugy megallapitottak, hogy 5 nap szedes utan vege a kezelesnek. DrLakos oldala szerint meg 3-4 hetes kezeles meg penicillinböl is, antibiotikumbol is a normalnal nagyobb dozis es hosszabb kezeles kellene. Feltetelezem, az amugy erös mellekhatasok miatt.

Ami a termeszetes szereket illeti: közben megneztek, sajnos ezüstre is nagyfoku allergia. Most a Drags Imun nevü szert probalom beszerezni, amit amugy az uj termeszedvedelmi törveny betiltott, de külföldön kaphato. Es keresni egy masik szakertöt, bar Magyaro-on csak ez az egy van.

A grapefruitmagos viz szörnyü izre. :( Meg a lapacho tea is ilyesmire jo.

Szoval itt tartok...

2012. dec. 9. 21:49

"Mesterségesen" is nehéz gyógyítani ezt a kórt, nemhogy másképpen a'la natúr módon...

Talán a kettô együtt. Az elôbbiben viszonr jobban bíznék, mint a másikban.

13. 5e0c262058 (válaszként erre: 9. - Gandy1)
2012. dec. 9. 21:41
Nyáron nagyon beteg voltam Augmentin miatt, Clostridiumom lett. Nekem Protexin Natural Care-t javasolt a belgyógyász. Bármit szedsz terhesség alatt, csak orvosi beleegyezéssel tedd.
12. Annie1130 (válaszként erre: 11. - Gandy1)
2012. dec. 9. 16:52

Én évek óta nem voltam beteg, hála az ezüstkolloidnak. Ha jó minőségű kolloidot veszel, nano szemcsenagyságút, akkor nem hiszem, hogy bármi gondot okozhat, viszont a háztartási célú ezüstkolloid, amely nagyobb molekulanagyságú, az belső fogyasztásra nem alkalmas és az valóban okozhat vesebántalmakat, hiszen a nagyobb molekulákat nem tudja kiválasztani a szervezet.


Én terhesen is fogyasztanám, függetlenül attól, hogy melyik cikk mit ír, mert én tudom, hogy nekem használ. Az agririához "ipari" mennyiségben kellene fogyasztani az ezüstkolloidból!


Persze ez is olyan kérdés, hogy mindenki saját maga dönti el, hogy mivel gyógyítja magát.


Neked szerintem mindenképpen egy nagyon komoly hadjáratot kell indítanod a fertőzés ellen, tehát mindenféle olyan szer a természet patikájából, amely az immunrendszert hivatott erősíteni, vagy gyulladáscsökkentő (antibakteriális) hatású, mindenképpen hasznodra válhat.

11. gandy1 (válaszként erre: 10. - Annie1130)
2012. dec. 9. 14:37

Köszönöm!

Eddig ellenteteseket olvastam arrol, valahol azt irjak, lehet, valahol azt, nem lehet terhesseg alatt az ezüst kolloidot.

Mellekhatasnak valahol csak az agririat, valahol meg veseproblemakat is irnak, eleg ellentmondasosat olvasni rola.

De szerintem, ha csak a "rossz" bacikat öli meg, ellentetben az antibiotikummal, akkor itt az a kerdes, melyik karosit jobban.

10. Annie1130 (válaszként erre: 7. - Gandy1)
2012. dec. 9. 14:28

A probiotikum nem hiszem, hogy ártalmas lenne, hiszen ugyanazok a jó baktériumok találhatók meg a szerezetben is, amelyeket kívülről pluszban bejuttatnál.


Az ezüst kolloidot nem tudom, hogy lehet-e várandósan fogyasztani. Olvass utána, kérlek!Egyébként a nano silver-t ajánlom. A neten több helyről is lehet rendelni. Kúraszerűen fogyasztva naponta 3-5 evőkanállal kelll bevenni. Fémkanállal nem érintkezhet!


Még a grapefruit mag kivonat nagyon jó hatású.Több száz baktérium-, gomba-, és vírustörzset képes elpusztítani. A gyomorba jutva lúgosít, akárcsak a citrom, tehát elvileg nem csinálhat savat.


Nekem még a Schüssler-féle sók is beváltak.Minden bajomra orvosság:) Mellékhatása nincs.

9. gandy1 (válaszként erre: 5. - 5e0c262058)
2012. dec. 9. 13:00

helyesen: Ha nem talalok termeszetes szerekre nyitott orvost, akkor jobb, ha csak az orvos altal felirt antibiotikumot szedem?

(egy nemmel többet irtam)

8. gandy1 (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2012. dec. 9. 12:58
Bocs, lejjebb irtam a valaszt.
7. gandy1 (válaszként erre: 5. - 5e0c262058)
2012. dec. 9. 12:57

Igen, ezt szeretnem... Ha talalok ilyen orvost. Ha nem, akkor jobb, ha nem csak az orvos altal felirt antibiotikumot szedem?

Az ezüst kolloidot a "normal" orvosok nem ismerik, ök nem fogjak javasolni.

Probiotikumot szedhetek magamtol?

2012. dec. 9. 12:54
A gyömber irritalja a gyomrot, es eleg sok alapbol a gyomorsavam, ezzel vigyaznom kell. Korabban helicibakter pylorit allapitottak meg, penicillinnel kezeltek, akkor derült ki a penicillinallergia. Filteres gyömberteam van itthon, de a varandossag elött is savasnak ereztem, emiatt csak a kiprobalt par filter hianyzik. :) De amugy semmifele teat sem tudok meginni, amiota varandos vagyok (kihanyom, talan a sav miatt), zöld teat sem. 20 hetes vagyok, es a Lyme-kor tünetei is az elsö 3 honapban voltak erösebbek: hanyas, fejfajas, szedüles...stb.
5. 5e0c262058 (válaszként erre: 3. - Gandy1)
2012. dec. 9. 12:53
Magadtól semmit. Egyeztess orvossal!
4. 5e0c262058 (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2012. dec. 9. 12:52

Probiotikum? Az immunrendszer 70%-a a bélben van, akkor gondolom nem árthat.


Az antibiotikum elpusztítja a bélflórát. A legtöbb orvos elegánsan elfelejti pótolni. Utána meg jön a Clostridium, stb stb.

2012. dec. 9. 12:49
Nagyon köszönöm a valaszodat! Nem irtam a kerdesben, hogy varandos vagyok, igy nagyon megfontolando, mit, meddig... (Emiatt gondoltam termeszetes modszerekre nyitott orvost, ha van?) Most penicillinallergia miatt egy antibiotikumot irt fel a föorvos, ami amugy terhessegnel csak az orvos kifejezett utasitasra szedhetö (Zhitromax), es rengeteg mellekhatasa van, de mast nem tudnak felirni, nincs mas. Az ezüst kolloidot nezegettem az elmult napokban, itt meg a femallergiat kellene pontosan megvizsgalni (bizsut nem tudtam sosem hordani, de aranyfülbevaloval is begenyesedett, ezüst kerdeses). Es azt nem tudom, mennyit, meddig szedjem, milyen markajut? Herbariakban kaphato?
2012. dec. 9. 12:14
Nem vagyok ismerős arra felé, viszont a természetes gyógymódokat elég jól ismerem. A Lyme-kórral szemben is egy nagyon erős immunrendszer turbózással kell fellépni. Aszkorbinsav port (C-vitamint ajánlok nagy dózisban, minimum napi 5-6000 mg-ot. A gyömbérgyökér főzet kiváló immunerősítő, gyulladásgátló-illetve csökkentő hatású, valamint én még nagyon ajánlom az ezüstkolloidot belső fogyasztásra, de ha külső tünetek is vannak a bőrön,akkor be lehet velei kenni. Az ezüst szintén gyulladás csökkentő, természetes antibiotikum. Az orvosok is max. nagyon nagy dózisú antibiotikumot adnának...Még volna egy pár ötletem, hogy mit lehet még kipróbálni. Ki kell tapasztalani, hogy kinek mi válik be, mert minden szervezet másképp reagál, de a fenti szerek szerintem a legerősebb antibiotikum hatásán is túltesznek, és mindezt úgy, hogy közben kímélik a szerveztet.
2012. dec. 9. 11:38
Sopron, Szombathely fele Lyme-kort termeszetes modszerekkel gyogyito orvost ismertek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook