Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen tapasztalatotok van a Protexin Candid-Pluszról? fórum

Milyen tapasztalatotok van a Protexin Candid-Pluszról? (tudásbázis kérdés)


7. Lara
2013. febr. 1. 12:08
Holnap lesz egy hete, hogy szedem...és mintha egy kicsit javult is volna a helyzet! Nagyon örülök:) Köszönöm:)
6. Hellóvilág (válaszként erre: 4. - Lara)
2013. febr. 1. 04:37

Mondom, nekem nem hüvelygombám volt, nekem a bélflórám ment tönkre, de arra biztosan jó, erősebb, mint a Normaflore és társai. Gombára nem tudom hogyan hat, mert még nem volt ilyen gondom hálisten. De elvileg eredetileg arra van, szóval ennyi pénzért valamit használnia kell. :))

Tönkrement bélflóra miatti hasmenésre használ, tehát lehet benne valami hatóanyag. :)

Próbáld meg, főként ha ilyen súlyos a gond, mindent meg kell próbálni. Elég drága, de egyszer megveszed és úgyis látod, hogy érdemes-e folytatni a kúrát!

Jobbulást!

5. Sanka02 (válaszként erre: 4. - Lara)
2013. jan. 31. 19:25
Mondjuk az ára elég húzós, de én is mindenfélét megvettem előtte. De használni kell pár hónapig, hogy tényleg legyen hatása.
4. Lara
2013. jan. 31. 18:56
Dejó! Már úgy féltem, hogy ez is ilyen felesleges kör lesz...pár hónapja küzdök a hüvelygombával, és már mindent próbáltam: canesten, candida-diéta, sőt a dokim is írt fel vmit, de az sem segített..:S Remélem ez nekem is használ, mint nektek:)
2013. jan. 31. 16:42
Közel fél évig szedtem. Előtte kitenyészett a candida torokváladékból, és persze a hüvely gyulladás is állandó volt. Ezalatt elmúlt teljesen, nekem nagyon jó volt.Pár hónapja abbahagytam, és megint a gombával küszködök. Tervezem, hogy megint elkezdem.
2013. jan. 31. 16:11

Nekem jó volt. :)


Kicsit elromlott a bélflórám egy súlyos hasmenéses fertőzés után, és nem használtak a probiotikumok amiket reklámoznak.

A doki ezt a Protexint írta fel, és egy kúra után javulás volt.

1. Lara
2013. jan. 31. 15:46
Milyen tapasztalatotok van a Protexin Candid-Pluszról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook